تجربه بازی ساز 9

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۱۸ شهریور ۹۵ ۱۵:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۱۸ شهریور ۹۵ ۱۹:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادتکنولوژی / بازی سازی
اضافه به تقویم
تجربه بازی ساز  9
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

برنامه نهمین تجربه بازی ساز

نهمین تجربه بازی ساز در پنجشنبه 18 شهریور از ساعت 15 تا 19 برگزار خواهد شد. تجربه بازی ساز که به صورت ماهانه و با شعار همبستگی برای بازی های بهتر برگزار می شود رویدادی برای انتقال تجربیات و تبادل نظر میان بازی سازان است. طبق اعلام برنامه نهمین رویداد تجربه بازی ساز به شرح زیر خواهد بود:

 

1 – پخش گفتگو با مهدی بهرامی: بازی ساز معروف و مستقل ایرانی در این گفتگو از تجربیات خود و مسیری که طی نموده صحبت خواهد کرد و نقطه نظرات خود پیرامون بازی سازی به خصوص بازی سازی مستقل را با شرکت کنندگان به اشتراک خواهد گذاشت.

2 – تجربه ناموفق کایدان در کیک استارتر: در این ارائه حسین عزیزی از تجربه ساخت پروتوتایپ بازی کایدان و حضور این بازی در کیک استارتر سخن خواهد گفت. اینکه علی رغم تمام زحمات و بلندپروازی هایی که در پروژه کایدان وجود داشت چرا این پروژه در کیک استارتر شکست خورد و از این شکست چه درس های می توان آموخت.

3 – دورهمی و پذیرایی و گپ و گفت بازی سازان

4 – استارت آپ باران رویا: این استارت آپ خالق دو بازی ماشین جنگی و سلحشوران است. اعضا این تیم بازی ساز از تجربیات خود و روندی که منجر به ساخت بازی سلحشوران به عنوان موفق ترین بازی این تیم شد صحبت خواهند کرد.

 

زمان: پنج شنبه 24 تیرماه 1395 از ساعت 15 تا 19

مکان: خیابان شریعتی، خیابان قبا، خیابان زیبا، نیش کوچه کاج، پلاک 11، مجتمع باغ زیباآدرس:تهران تهران، خيابان شريعتي، خيابان قبا خيابان زيبا نبش کوچه کاج پلاک 11 مجتمع باغ زيبا