رویداد به پایان رسیده است!
گلوبال گیم جم 2020 در تاریخ جمعه ۱۱ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۱۰ بهمن ساعت ۰۹:۰۰

گلوبال گیم جم 2020

  • ۹۹,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • سرگرمی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

حامیاناگر اینا رو بدونی، بدردت میخوره!!!


سریع بهت میگم داستان چیه!

اگر دوست داری با بیش از 47 هزار نفر علاقهمند به بازی‌سازی که از 113 کشور دنیا به صورت هم زمان توی این رویداد شرکت میکنند، طی 2 روز مشغول ساخت بازی خودت بشی، گلوبال گیم جم همون رویدادی هست که باید تجربش کنی. تو و تمام همراهانت فقط 48 ساعت وقت دارید که ایدتون رو تبدیل به یه بازی کنید که با موضوع رویداد یکیه.

گلوبال گیم جم چیست؟

گیم جم جهانی (Global Game Jam) بزرگترین رویداد دو روزه بازی سازی دنیاست که در شهرها و کشورهای زیادی، بصورت همزمان میزبانی می‌شود.

افراد داوطلبی که عاشق بازی‌های ویدیویی هستند، مسولیت میزبانی این رویداد جهانی را در شهر‌های مختلف بر عهده می‌گیرند تا شرکت کننده‌ها طی 2 روی متوالی با یک موضوع خواص مشغول به ساخت بازی‌ای شوند که زایده ذهن خودشان است.

 لطفا پس از دریافت بلیت در ایوند حتما در سایت Global Game jam ثبت‌نام کرده و به لیست شرکت‌کنندگان دانشگاه تهران بپیوندید.

چرا باید گلوبال گیم جم شرکت کنیم؟

تنها ۴۸ ساعت فرصت دارید تا یک بازی لذت بخش و خلاقانه بسازید و همین زمان محدود باعث می‌شود بسیاری از پیش‌فرض‌هایی که در پروژه‌های روزمره‌ی بازی‌سازی دارید را کنار بگذارید و فقط و فقط به خلاقیت و کامل کردن ایده فکر کنید. قرار نیست خروجی بازی گیم جم درآمدزا باشد یا جایی منتشر بشود، قرار است با ایده و دیدگاه جدید به یک موضوع نگاه کنید و در نهایت ایده‌ی نوآورانه‌ی‌تان را با ایده‌های هزاران نفر دیگر که در همان مدت زمان کم بازی ساخته‌اند مقایسه کنید.

البته ممکن هم هست ایده‌هایی در طول این ۴۸ ساعت به فکرتان برسند در نهایت تبدیل بشوند به بازی‌هایی که هیچ‌وقت فکر نمی‌کردید روزی بسازیدشان!

چرا باید در سایت دانشگاه تهران ثبت نام کنم؟

سایت کامپیوتر دانشگاه تهران فعال‌ترین سایت دانشگاه کشور است، جدا از این که کنار هم با بازی‌سازهای جدید آشنا می‌شویم و تجربیات جدیدی یاد می‌گیریم. امسال قصد داریم یک سایت گیم جم فعال و باحال داشته باشیم.

در ۴۸ ساعت رویداد چه امکاناتی در گیم جم دانشگاه تهران فراهم است؟

میز و صندلی و فضای کاری مناسب، اینترنت، چای و نسکافه، روزانه دو میان وعده و یک وعده غذا برای شما مهیا خواهد شد تا در این ۴۸ ساعت تمامی تمرکز خود را به ساخت بازی معطوف کنید.

رویداد چطور برگزار می‌شود؟

صبح روز پنجشنبه ساعت ۹ صبح رویداد گلوبال گیم جم 2020 به طور رسمی در شتابدهنده نکسترا آغاز می‌شود. بعد از اعلام تم امسال تیم‌ها شروع به ایده پردازی و ساخت بازی خواهند کرد. کسانی که تمایل داشته باشند می‌توانند پنجشنبه شب در محل برگزاری بمانند و تا صبح به ساخت بازی ادامه بدهند.

روز جمعه ساعت 9 شب کار ما در سایت دانشگاه تهران تمام خواهد شد ولی شرکت‌کننده‌ها تا ۹ صبح شنبه فرصت دارند تا بازی‌های خودشان را در سایت گلوبال گیم جم آپلود کنند.

 

پیوندهای مفید:

 لطفا پس از دریافت بلیت در ایوند حتما در سایت Global Game jam ثبت‌نام کرده و به لیست شرکت‌کنندگان دانشگاه تهران بپیوندید.

آدرس پروفایل دانشگاه تهران در سایت جهانی 

 کانال اطلاع‌رسانی گیم‌جم : ut_ggj@ 

مهمانان

محمد زهتابی
محمد زهتابی
استدیو بازیسازی پاییزان
امیرحسین فصیحی
امیرحسین فصیحی
مدیر پلتفرم هیولا

امیرحسین فصیحی، مدیر عامل شرکت فن افزار شریف، یکی از شناخته شده ترین افراد در جامعه بازی‌سازی ایران است و بسیاری از بازی‌بازان خارجی، صنعت بازی‌های رایانه‌ای ایران را با نام عناوین تیم ایشان می‌شناسند

علی نادعلی
علی نادعلی
استدیو بازیسازی تاد

آدرس

تهران تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال‌آل‌احمد، پردیس فنی دانشگاه تهران، دانشکده مکانیک قدیم، طبقه همکف

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

نکسترا - شتاب دهنده و استارتاپ استودیو

تو مرکز نوآوری نکسترا سه تا خدمت داریم: شتاب دهنده فضای کار اشتراکی استارتاپ استودیو اگر تیم استارتاپی دارید یا فریلنسر هستید و نیاز به فضای کار دارید، قدم تون سرچشم، تو فضای کار اشتراکی درخدمت‌تون هستیم. تو شتاب دهنده و استارتاپ استودیو جمعی از مت

رویداد های برگزارشده۴
رویداد های فعال۰