رویداد به پایان رسیده است!
هاردکس سوم: استارتاپ‌های آب و برق، چالش فروش به دولت در تاریخ یکشنبه ۲۴ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۲۴ آذر ساعت ۱۴:۰۰

هاردکس سوم: استارتاپ‌های آب و برق، چالش فروش به دولت

  • رایگان
  • تهران
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

هاردکس چیست؟


هاردکس دورهمی استارتاپ‌های سخت افزاری است که به همت مرکز نوآوری اکسیژن، هر بار با یک موضوع تخصصی شکل می‌گیرد. محوریت هاردکس انتقال تجربه استارتاپ‌هایی است که تاکنون فرصتی برای یافتن یکدیگر نداشته اند. کسب و کارهای نوپای حوزه IT به طور معمول در گردهمایی‌ها و رویداد‌های مختلف می‌توانند یکدیگر را بیابند و داشته‌های خود را به اشتراک گذارند و از هم یاد بگیرند. اما این فرصت برای استارتاپ‌های حوزه سخت افزار کمتر پیش آمده. هاردکس می خواهد با در نظر گرفتن ملاحظات و مدل‌های توسعه کسب و کار‌های سخت‌افزاری، پایگاهی برای شبکه سازی این استارتاپ‌ها باشد و از همین طریق راه‌حل‌هایی برای پاسخ به چالش‌ها و مشکلات آن‌ها فراهم آورد. 

دورهمی‌های هاردکس به صورت ماهیانه برگزار می‌شود و در هر رویداد، ابتدا دو استارتاپ فعال در موضوع تخصصی رویداد به معرفی خود و مسیر شکل‌گیری و رشدشان می‌پردازند. در بخش دوم رویداد پنل تخصصی با حضور مدیران کسب و کارهایی با تجربه بیشتر برگزار می‌شود و این بخش پاسخ سوال اصلی رویداد را خواهد داد. و پایان هر رویداد هاردکس شبکه سازی و پذیرایی است. 

 

 

چالش فروش به دولت

در رویداد سوم هاردکس با موضوع چالش فروش به دولت می‌پردازیم. استارتاپ‌های زیادی در حوزه آب و برق هستند، اما یکی از مشکلاتی که به شدت گریبان گیر این استارتاپ ها شده، دولت است؛ از آنجایی که مشتری اصل اینگونه استارتاپ ها وزارت نیرو است پس باید حامی و خریدار این محصولات باشد تا چالش‌های این استارتاپ‌ها به صورت واقعی‌تری پیگیری شود. اما متاسفانه سیستم دولتی و بروکراسی های خاص آن عرصه را بر این استارتاپ ها تنگ کرده و باعث شده تا محصولات این استارتاپ ها بلا استفاده بماند.در این رویداد قصد داریم تا راهی برای برطرف کردن این مشکل بیابیم. 

پنل چالش فروش به دولت

حمیدرضا نجارزادگان
حمیدرضا نجارزادگان
مدیرعامل استارتاپ EO

پسادکتری محیط زیست انستیو آب و انرژی دانشگاه صنعتی شریف

مدیر استارتاپ EO (تصفیه پسابهای صنعتی)

مشاور طرح و برنامه شتابدهنده راه روشن شریف

معاون طرح و توسعه شتابدهنده آبان

مدیر مجموعه همینان

افشین خصالی
افشین خصالی
مدیرعامل ساتکاب

مدیرکل حمایت از ساخت داخل و توسعه صادرات شرکت ساتکاب

عطیه حاج حسن
عطیه حاج حسن
کارشناس ارشد توسعه شرکت پرتو انرژی

کارشناس ارشد توسعه بازار شرکت پرتو انرژی

مدیر هسته فناور نو زیست سامان

محقق و تدریس یار دانشگاه شریف

کارشناس ارشد بازاریابی شتابدهنده آبان

برنامه

هاردکس
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۴:۰۰:۰۰۱۴:۱۵:۰۰
پرزنت استارتاپ ها۱۴:۱۵:۰۰۱۵:۰۰:۰۰
پنل چالش فروش به دولت۱۵:۰۰:۰۰۱۶:۰۰:۰۰
شبکه سازی و پذیرایی۱۶:۰۰:۰۰۱۷:۰۰:۰۰

برگزارکنندگان

هاردکس
هاردکس

کسب و کارهای نوپای حوزه IT به طور معمول در گردهمایی‌ها و رویداد‌های مختلف می‌توانند یکدیگر را بیابند و داشته‌های خود را به اشتراک گذارند و از هم یاد بگیرند. اما این فرصت برای استارتاپ‌های حوزه سخت افزار کمتر پیش آمده. هاردکس می خواهد با در نظر گرفتن ملاحظات و مدل‌های توسعه کسب و کار‌های سخت‌افزاری، پایگاهی برای شبکه سازی این استارتاپ‌ها باشد و از همین طریق راه‌حل‌هایی برای پاسخ به چالش‌ها و مشکلات آن‌ها فراهم آورد. 

مرکز نوآوری اکسیژن
مرکز نوآوری اکسیژن

شتاب‌دهنده اکسیژن به عنوان یک عامل ارتباط ساز بین دانشگاه و بازار با تمرکز بر حمایت از تیم‌های استارت آپی سومین بازوی چرخه نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایران است؛ که در باشگاه نوآوری نیترو مستقر شده است. وجه تمایز اکسیژن با دیگر شتاب‌دهنده‌ها آن است که ورودی آن از کیفیت بالاتری برخوردار است و تمرکز بر دانشگاه علم و صنعت جریان مداومی از نیروی انسانی را به آن گسیل می‌دارد.

شتابدهنده آبان
شتابدهنده آبان

شتابدهنده آبان، نخستین شتاب‌دهنده تخصصی در حوزه آب و انرژی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی؛ با رویکرد سخت‌افزاری و توسعه تکنولوژی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با سرمایه‌گذاری مشترک شرکت دانش بنیان آتیه پردازان شریف و پارک فناوری پردیس در سال 95 شکل گرفته است. این شتاب دهنده با سابقه چندین ساله در حوزه تجهیزات پیشرفته نفت، گاز و پتروشیمی با رویکرد فناوری‌های آب و انرژی مشغول به فعالیت است و توانسته با اتکا به استارتاپ‌ها و فناوران خود که فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های برتر همچون دانشگاه صنعتی شریف می‌باشند؛ چند فناوری و تکنولوژی را برای اولین بار در کشور بومی‌سازی نماید که از جمله آنها می‌توان به تکنولوژی پوشش دهی آندها جهت الکترولیز آب دریا (آب نمک) و تجهیزات ایمنی مخازن و خطوط انتقال تحت فشار (راپچر دیسک) اشاره کرد.

آدرس

تهران تهران، شهرک قدس، انتهای بلوار شهید دادمان

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز نوآوری اکسیژن

شتاب‌دهنده اکسیژن به عنوان یک عامل ارتباط ساز بین دانشگاه و بازار با تمرکز بر حمایت از تیم‌های استارت آپی سومین بازوی چرخه نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایران است؛ که در باشگاه نوآوری نیترو مستقر شده است. وجه تمایز اکسیژن با دیگر شتاب‌دهنده‌ها آن است

رویداد های برگزارشده۱۰
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر