کاور
"دومین رویداد حرکت انسانی "روایت چالش‌های رسیدن"" در تاریخ پنج‌شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیط مشاهده آنلاین
تمامی درآمدهای حاصل از بلیط‌فروشی صرف تحصیل دانش‌آموزان مستعد مستمند خواهد شد.
با خرید هر بلیت، شما علاوه بر شرکت در رویداد، به تحصیل یک دانش‌آموز کمک خواهید کرد.
با کد تخفیف Harkatensani می‌توانید بصورت رایگان این رویداد را آنلاین مشاهده کنید.
لینک شرکت در رویداد در روز رویداد برایتان ارسال خواهد شد.
-
۵۰,۰۰۰ تومان

سخنرانان

منصور ضابطیان
منصور ضابطیان
نویسنده، مستندساز
رضا میرکریمی
رضا میرکریمی
کارگردان
جغفر شالچی
جغفر شالچی
بنیانگذار Human Act
وحید رجبلو
وحید رجبلو
بنیانگذار توانیتو
جلیل افشارنژاد
جلیل افشارنژاد
کارآفرین و صاحب امتیاز برند مولتی کافه و پارت‌سازان

توضیحات

بنیاد حرکت‌انسانی به‌عنوان سازمانی مردمی، فعالیت‌های فرهنگی و نیکوکارانه‌ی خود را از سال١٣٩۶ برپایه‌ی سه اصلِ «آگاه‌سازی، آموزش و مشارکت» در ایران آغاز کرده و در حال حاضر در زمینه‌ی حمایت تحصیلی دانش‌آموزان مستعد مستمند فعالیت می‌کند.

روایتِ رسیدن، قصه‌ی چالش‌ انسان‌هایی‌ست، که به موفقیت، عشق ورزیده‌اند و در فراز و نشیبِ راه، بر دنیای اطرافشان، تاثیر گذاشته‌اند. امیدواریم نشستن پای حرف دلشان و شنیدن روایت بخشی از تجربه‌ی زیسته‌شان، مسیر را برای مخاطبان روشن کرده و نوری از دلگرمی برای رسیدن به اهدافشان و اندک امیدی در این شرایط فعلی به دل شنونده‌های این قصه‌ها بتاباند.

بنیاد حرکت‌انسانی در ادامه‌ی مأموریت خود برای آگاه‌سازی عموم مردم و ترویج روحیه‌ی ارزشمند مشارکت جمعی، این سلسله رویدادها را آغاز کرده تا افراد تاثیرگذار در زمینه‌های مختلف اجتماعی اعم از علمی، فرهنگی، هنری، ورزشی، کسب‌وکار، تجارت و... در جایگاه سخنران و میزبان قرار گرفته و از تجربیات گران‌بها و چالش‌هایی که برای رسیدن داشته‌اند، برای مخاطبان برنامه، سخن بگویند... که سخن آغاز دوستی‌هاست و دوستی آغاز تحول.

با توجه به استقبال مخاطبین عزیز، در دومین رویداد از سلسله رویدادهای حرکت انسانی، میزبان پنج نفر سخنران هستیم که هر کدام برشی از زندگی و تجربه‌ی زیسته‌ی خودشان را روایت خواهند کرد:

 •  مهندس جلیل افشارنژاد( صاحب برند مولتی کافه)  

باتجربه‌ترین فرد این رویداد در زمینه‌ی کارآفرینی، که بیش از 60 سال در صنعت ایران، مشغول به فعالیت بوده و در حوزه‌های مختلفی اعم از قطعات خودرو، قهوه، شیرخشک و پودر شیر و... محصول تولید کرده و در حال حاضر ٨ کارخانه را مدیریت و رهبری می‌کند...
مهندس افشارنژاد با وجود زندگی در لندن، و تیم کارکنان موفق کارخانه‌هایش، نمی‌تواند از ایران دل‌بکند و هرچند‌وقتی به مشهد می‌آید تا بر کارها نظارت مستقیم داشته باشد.
 ...و اما قصه‌ی او از تولید قطعات ماشین تا تصمیم برای تولید شیرخشک باکیفیت برای کودکان، حتما شنیدنی‌ست! 

 • مهندس جعفر شالچی(کارآفرین حوزه ساخت‌وساز در دانمارک و بنیانگذار بنیاد حرکت‌انسانی)  

 زمانی که پسری 9 ساله بود در شرایطی سخت ایران را ترک کرده و بعد با وجود تجربه‌ی تنهایی و غربت، در طی سال‌هایی که در این کشور، زندگی می‌کند مدرک مهندسی خودش را در رشته‌ی ساختمان دریافت می‌کند و پس از حدود 15 سال کار در یک شرکت ساختمانی معتبر، با وجود درآمد و امتیاز بالا، آن شرکت را ترک کرده و تصمیم می‌گیرد شرکت خودش را تاسیس کند.

سال 2016 به همراه همسرش بنیاد Human act را در دانمارک با نیت آگاهی‌بخشی در ارتباط با توزیع ناعادلانه ثروت در دنیا و ریشه‌کنی فقر تاسیس می‌کند تا بتواند به‌واسطه‌ی این سازمان مردم‌نهاد، به ریشه‌کنی فقر کمک کند و در راستای همین هدف در سال 1396 بنیاد حرکت انسانی را در ایران و شهر مشهد تاسیس می‌کند.

 •  رضا میرکریمی(نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده‌‌ی سینما) 

با فیلم «کودک و سرباز» تجربه‌ی جدی سینمایی‌اش را آغاز کرد و بعد فیلم سینمایی ارزشمند«زیر نور ماه» را ساخت که توانست جایزه منتقدین جشنواره کن را دریافت کند.
از دیگر آثار او باید به «اینجا چراغی روشن است»  «خیلی‌ دور، خیلی نزدیک»  «به‌همین سادگی»  «یه حبه قند» و دیگر آثارش که همگی جوایز داخلی و خارجی کسب کرده‌اند و تازه‌ترین ساخته‌ی او، فیلم «نگهبان شب» که بزودی در سینماهای کشور اکران خواهد شد، اشاره نمود. رضا میرکریمی به‌عنوان فیلمسازی مردمی، همیشه به دور از سیاه‌نمایی سعی کرده مسائل و مشکلات زندگی مردم را در قالب روایتی داستانی، منعکس کند و در نهایت، نوری از امید به دل مخاطب، بتاباند... دعوت‌تان می‌کنیم به شنیدن تجربه و خاطرات جذابش از سینما و زندگی‌اش با هنر فیلم‌سازی. 

 • وحید رجبلو(جوان کارآفرین و موفق ایرانی)  

به‌ظاهر شروع زندگی او با کم‌توانی و بیماری‌ست چرا که با یک مشکل خاص پا به این دنیا گذاشته و هر چه سن وحید بیشتر می‌شود، بیماری هم با او رشد کرده و تمام بدنش رو می‌گیرد تا جایی که به معلولیت بالای 90 درصد می‌رسد... اما یک اتفاق باعث می‌شود که مسیر زندگی‌‌اش تغییر کند. 

وحید رجبلو در سال ۱۳۹۶ پلتفرم آنلاین «توانیتو» را به‌عنوان پل ارتباطی میان توان‌جویان و خدمات‌رسانان تأسیس می‌کند و با این کار ۱۷ شغل مستقیم و حدود یک هزار شغل غیرمستقیم ایجاد می‌شود.

 «توانیتو» اکنون نزدیک به یک هزار خدمات‌دهنده‌ی فعال دارد
که در حوزه‌های سلامت، پزشکی، توانبخشی، آموزش و خدمات‌عمومی به شهروندان ایرانی و از طریق این پلتفرم سرویس‌دهی می‌کنند. 
وحید رجبلو توانسته‌ است فرصتی پدیدآورد که بیش از ۱۴هزار شهروند دارای معلولیت و بدون معلولیت از خدمات آنلاین توانیتو استفاده کنند.

او در سال ۱۳۹۹ توسط کمیته غیرانتفاعی بین‌المللی جوانان جهان (Junior Chamber International) به‌عنوان یکی از ۱۰ چهره تأثیرگذار در دنیا شناخته شده‌است. این برای اولین بار است که یک ایرانی در جمع جوانان تأثیرگذار جهان قرار می‌گیرد. مسلما طی کردن این راه آن هم برای فردی دارای معلولیت جسمی، فراز ونشیب‌هایی دارد که شنیدنی هستند. 

 • منصور ضابطیان(نویسنده، مستندساز و جهانگرد)  

به‌عنوان جوانی هنرمند، فعالیت حرفه‌ای را با روزنامه‌نگاری و همکاری با مجلاتی مثل چلچراغ، شروع کرد و بعد با ساخت برنامه‌های تلویزیونی از جمله؛ سبد، مردم ایران سلام، جغرافیای فریاد، فرش واژه، نقره، رادیو هفت و صدبرگ، هنرش را نشان داد. 

ضابطیان کتابی با عنوان «مارک و پلو» نوشته که شرح سفرهایش در قالب مصاحبه و گزارش به کشورهای فرانسه، اسپانیا، لبنان، هندوستان، ایتالیا، اتریش، ارمنستان، کره‌جنوبی و آمریکاست. او همچنین با افراد سرشناسی مثل لی یونگ آئه و نجف دریابندری مصاحبه کرده‌است.
ضابطیان دو سال پی در پی جایزه قلم بلورین بهترین گفتگوی سال و یک سال هم جایزه قلم بلورین بهترین گزارش سال را در جشنواره مطبوعات کسب کرده‌است.
او روایت‌گر خوبی‌ست و حتما تجربه و قصه‌های شنیدنی برای گفتن دارد.

برگزارکنندگان

بنیاد حرکت انسانی
بنیاد حرکت انسانی

سوالات متداول

با توجه به کد تخفیفی که در بلایت‌ها درج شده می‌توانید به صورت رایگان هم ثبت نام کنید
هیچ تفاوتی وجود ندارد و بلیت‌ها برای حمایت بیشتر شما از دانش‌آموزان مستعد تعریف شده‌اند.
خیر نیازی به پرینت بلیط نخواهد بود.

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
پذیرش شرکت کنندگان۱۶:۴۵۱۷:۱۵
پخش قرآن کریم و سرود ملی۱۷:۱۵۱۷:۱۸
خوش‌آمدگویی و شروع برنامه ۱۷:۱۸۱۷:۲۰
ارائه‌ی نماینده بنیاد ۱۷:۲۰۱۷:۲۵
ارائه آقای وحید رجبلو۱۷:۲۶۱۷:۵۰
ارائه‌ی مهندس جعفر شالچی۱۷:۵۰۱۸:۱۵
ارائه مهندس افشارنژاد۱۸:۱۶۱۸:۴۰
ارائه‌ آقای میرکریمی۱۹:۰۰۱۹:۲۵
ارائه‌ آقای ضابطیان۱۹:۲۵۱۹:۵۰
پایان برنامه ۱۹:۵۰۱۹:۵۲
hm.harkatensani@gmail.com
برگزار‌کننده: hm.harkatensani@gmail.com
۳۳۳
دنبال کننده
۲
کل رویدادها

بنیاد نیکوکاری حرکت انسانی با هدف آگاه‌سازی در ارتباط با از بین بردن فقر مطلق و تحصیل دانش‌آموزان مستعد نیازمند مشغول به...

آدرس

مشهد مشهد، بلوار پیروزی، خیابان خاقانی، بین خاقانی 10 و 12

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

دوازدهمین کارگاه ارزشگذاری استارتاپ‌ها

 • آنلاین
 • از ۷۰۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز توسعه کارآفرینی ریمیا
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۰

دوره آموزشی کارآفرینی، ورود به بازارکار، تشکیل هسته های فناور و راه اندازی استارت آپ

 • آنلاین
 • ۵۸۰,۰۰۰ تومان
 • مؤسسه آموزشی کارآفرینی سلتکس
پنج‌شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

مربیگری چرتکه

 • آنلاین
 • ۷۸۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه فرهیختگان روناش
دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

کارگاه فن بیان وسخن وری

 • آنلاین
 • ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی اندیشه