رویداد به پایان رسیده است!
مدل سازی با عملکرد بالا برای برتری در کسب و کار در تاریخشنبه ۲۶ فروردینبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

مدل سازی با عملکرد بالا برای برتری در کسب و کار

شروع:
شنبه ۲۶ فروردین ۹۶ ۱۰:۰۰
پایان:
شنبه ۲۶ فروردین ۹۶ ۱۶:۳۰
مدل سازی با عملکرد بالا برای برتری در کسب و کار
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 

مؤسسه بین المللی توسعه دانش فردای ایرانیان با همکاری دانشکده صنایع دانشگاه تهران و به میزبانی جناب آقای پروفسور رضا توکلی مقدم استاد دانشگاه تهران برگزار می کند:

 

سمینار آموزشی مدل سازی با عملکرد بالا برای برتری در کسب و کار

 

با حضور آقای دکتر محمد حسن نژاد، از دانشگاه کمبریج انگلستان

محمد حسن نژاد پژوهشگر فرآیندهای طراحی مهندسی و سیستم های تصمیم گیری هوشمند و مدیر پروژه و استاد مشاور ساخت سازمان های پویا بر پایه تصمیم گیری هوشمند، با همکاری مشترک دانشگاه کمبریج و شرکت مخابرات انگستان می باشد. همچنین ایشان آنالیزور و مدیر وبسایت نرم افزار مدسازی پیشرفته کمبریج و هماهنگ کننده کلوپ تحقیقاتی در مرکز طراحی مهندسی دانشگاه کمبریج می باشد.

چکیده کارگاه

دستیابی به تعالی کسب و کار در شرایط بازار امروز به چالشی روزافزون تبدیل شده است. آنچه این فرآیند را پیچیده تر می کند، عدم اطمینان در سطوح مختلف سازمان اعم از استراتژیک و عملیاتی می باشد که در اغلب موارد بواسطه ناکارآمدی اطلاعات و یا تغییر در شرایط بیرونی و درونی سازمان رخ می دهد. در نتیجه شاید مدلسازی با هدف توصیف و یا توجیه فرآیندهای کسب و کار دیگر مفید واقع نشود. در حقیقت، نیاز امروز مدیران و تصمیم گیران پشتیانی عملی در طول اجرای فرآیند از طریق پیش بینی رفتار آینده و چگونگی مواجهه با تغییرات می باشد.

هدف از این سری سخنرانی آشنایی شرکت کنندگان با دستاوردهای اخیر در حوزه مدل سازی و تجزیه و تحلیل فرآیندهای پیچیده کسب و کاری است که تحت نظارت مرکز طراحی مهندسی دانشگاه کمبریج در جریان می باشند. اینکه چگونه مسایل دنیای واقعی را میتوان بدون اختصار مدلسازی کرد، چگونه مدلسازی پیشرفته برای شرکت هایی که در بازار جهانی فعالیت می کنند مزیت رقابتی ایجاد می کند. نمایندگان سازمان ها می توانند به بینش عملی در چالاکی در پاسخ به تغییرات محیطی و عدم قطعیت دست یابند، ضمن اینکه محققین و دانشجویان می توانند به درک کلی از نسل بعدی مدلسازی فرآیند و مدلسازی تغییر برسند.

بدین ترتیب، در بخش اول سخنرانی، با تمرکز بر تصمیم گیری هوشمند برای سازمان های پویا، نمونه هایی از مدلسازی تغییر و کاربردهای آن در صنعت مخابرات ارایه خواهد شد. در این بخش، چالش اصلی پویایی های سازمانی خواهد بود. در بخش دوم، با تمرکز بر پویایی های فنی، در مورد چالش های موجود و چگونگی مدلسازی سیستم های پیچیده صحبت خواهیم داشت و کابردهای آن در صنایع مختلف از جمله خودروسازی را مرور خواهیم کرد. در بخش پایانی، نرم افزار مدلسازی پیشرفته دانشگاه کمبریج با بیش از ۵۵۰۰ کاربر در صنایع و دانشگاههای سراسر دنیا، به تشریح ابزارهای مختلف نرم افزار و توانایی آن خواهیم پرداخت.

 

مدت و زمان بندی: شنبه 26 فروردین ماه 1396 از ساعت 10:00 الی 16:30

 

آدرس محل برگزاری:

تهران، دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه تهران، سالن آمفی تاتر

آدرس:تهران سالن آمفی تاتر دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه تهران