کاور
"کارگاه آموزشی ایده پردازی و تفکر خلاق" در تاریخ یک‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیط شرکت در کارگاه
-
رایگان

چرا باید در این کارگاه شرکت کنیم؟

 

با افزایش رقابت در حوزه های مختلف کسب و کار، یا پیچیده شدن ابزارها و فرایندها و یا در هر وضعیت بحرانی و ناپایدار مانند رکود اقتصادی،کشف فرصت ها به سهولت امکان پذیر نخواهد بود. در چنین شرایطی کارآفرینان خلاق هستند که می توانند با مهارت خلاقیت و تفکر خلاق، فرصت های شرایط پیچیده را کشف نموده و یا تهدیدهای موجود را به فرصت تبدیل کنند.

تفکر خلاق شیوه ای از حل مساله با بکارگیری متدها و اصول تعریف شده است. خلاقیت و مکانیزم صحیح فکر کردن به مساله، مهارت های اساسی در تفکر خلاق هستند که شرکت کنندگان در این دوره با آنها آشنا شده و ضمن تمرین های متعدد این دو مهارت را در خود پرورش می دهند. این دوره شامل تدریس ، بحث و گفتگو که برای تقویت خلاقیت و استفاده از تئوری های تدریس شده جهت حل مسائل فردی و کسب و کار طراحی شده است.

دوره تفکر خلاق از آنجا که شیوه های خلاقانه برای مواجهه با انواع مسائل را آموزش می دهد، برای تمامی افراد در رده های مختلف سنی ، سازمانی و اجتماعی مناسب بوده و فراگیری آن در بهبود زندگی فردی و حرفه ای مفید و موثر خواهد بود.

 

سرفصل های رویداد

در کارگاه ایده پردازی، تلاش می شود ساختار تفکر خلاق برای رسیدن به ایده های خلاقانه و راه گشا دقیق تر بررسی شود و برای رفع موانع پیش روی این نوع تفکر به موارد زیر اشاره خواهد شد:

 1. نقش فرآیندهای تفکر در ایده پردازی
 2. مراحل فرآیند ذهنی مناسب برای ایده پردازی
 3. برای رسیدن به ایده های خوب، از کجا باید شروع کرد؟
 4. آیا ایده پردازی یک فرآیند فردی است یا جمعی؟
 5. نقش محیط روی نتیجه ایده پردازی
 6. شناسایی مشتری و مساله
 7. تاثیر دانش شناسایی مشتری و مساله بر خلق ایده های برتر
 8. آیا همه افراد خلاق هستند؟ چگونه خلاقیت را بین جمع تقویت کنیم؟
 9. رسیدن به توافق بر سر ایده ها چگونه است؟

مدرس با تجربه

کاوه یزدی فرد
کاوه یزدی فرد
مدیر عملیات شتابدهنده آواتک

پوستر کارگاه

ما به سوالاتی که ممکنه براتون پیش بیاد پاسخ دادیم

همین که یک ایده خوب تو ذهنتون باشه که بخواهید عملیش کنید همین که یه تیم داشته باشید و بخواهید با دوستاتون یه کاری رو شروع کنید همین که دنبال شریک یا همکار بگردید واسه شروع یا گسترش یک کسب و کار و یا اینکه صاحب یک کسب وکار باشین و مشتاق برای یادگیری ... برای حضور در این کارگاه کفایت می کنه
دانشجویان فارغ التحصیلان کارآفرینان صاحبان ایده صاحبان کسب و کارها نوپا بنیانگذاران و اعضای استارت آپ ها علاقمندان به راه اندازی کسب و کار و نیز تمامی کسانی که تمایل دارد در اکوسیستم کارآفرینی کشور فعالیت نمایند.
از اونجایی که ما دوستدار محیط زیست هستیم، ثبت نام شما رو از طریق ایوند چک می کنیم و روز کارگاه با کارت شناسایی شما مطابقت میدیم. پس نیازی به پرینت نیست. شماهم میتونین به ما بپویندین و هوای زمین رو بیشتر داشته باشید.
ما روز قبل از رویداد بهتون ایمیل میزنیم. چون ممکنه کسی ایمیلش رو چک نکنه، ما به همه دوستان پیامک هم میدیم حالا اگه واقعا استرس فراموش کردن رو دارید، میتونید به ما بگید تا روز قبل از رویداد باهاتون تماس بگیریم.
خیلی خوشحالیم که شما ما رو همراهی می کنید. برای اطلاع از کارگاه های ما و اسفاده از برخی هدایای ما می تونید توی کانال ما عضو بشید. medicano@
ما همیشه پاسخگوی سوالات شما هستیم. میتونید ازساعت 8 صبح تا 7 بعد ازظهر شنبه تا پنجشنبه با شماره دفترمون تماس بگیرین 66128068 و اگر تو دفتر نبودیم و نتونستیم پاسخگو باشیم با شماره موبایل دوستان روابط عمومی تماس بگیرید 09100047126 و 09017407306 یا تو تلگرام بهمون پیام بدید، حتما باهاتون تماس میگیریم.

حامیان

مدیکانو
برگزار‌کننده: مدیکانو
۱۳۶
دنبال کننده
۳
کل رویدادها

آدرس

تهران تقاطع اتوبان نیایش و خیابان ولیعصر، دانشکده داروسازی دانشگاه شهیدبهشتی، طبقه چهارم، سالن آمفی تئاتر

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

دوازدهمین کارگاه ارزشگذاری استارتاپ‌ها

 • آنلاین
 • از ۷۰۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز توسعه کارآفرینی ریمیا
پنج‌شنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

ایجاد کسب و کار و توسعه آن در فضای مجازی

 • آنلاین
 • از ۷۵,۰۰۰ تومان
 • آدوا
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۰

دوره آموزشی کارآفرینی، ورود به بازارکار، تشکیل هسته های فناور و راه اندازی استارت آپ

 • آنلاین
 • ۵۸۰,۰۰۰ تومان
 • مؤسسه آموزشی کارآفرینی سلتکس
پنج‌شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

مربیگری چرتکه

 • آنلاین
 • ۷۸۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه فرهیختگان روناش