گیم و بازی‌های رایانه‌ای

شروع رویداد
چهارشنبه ۲۸ آذر ۹۷ ۱۵:۰۰
پایان رویداد
چهارشنبه ۲۸ آذر ۹۷ ۱۸:۰۰
مکان رویداداصفهان
اضافه به تقویم
گیم و بازی‌های رایانه‌ای
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۳۱-۳۳۹۳۱۳۹۴
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات

ایده شو يك رويداد براي عاشقان فناوري است كه در بيش از 20 شهر جهان برگزار مي شود.ایده شو همچنین یک گردهمایی علمی و در عین حال صمیمانه و دوستانه است برای گفتن و شنیدن ایده ها که در این حین بسیاری از اتفاقات خوب خواهد افتاد... J

 در اين رويداد شرکت کنندگان در مورد ایده مورد علاقه خود سخن مي گويند. هر ارائه در عرض 3 دقيقه تمام مي شود و سخنران بايد ایده خود را به طور واضح و روشن بيان كند.‎‎ و در پایان ایده های ارائه شده توسط هیآت داوری مورد ارزیابی قرار می گیرد و به سه ایده برتر جوایزی اهدا می‌شود.

نحوه ارائه

ü      شما فرصت دارید تنها سه دقیقه در مورد موضوعتان در مقابل جمعیت صحبت کنید. به محض اتمام زمان مذکور به هیچ وجه امکان ادامه بحث وجود ندارد.

ü      حتما و حتما نیاز دارید قبل از رویداد بارها تمرین کنید و بدانید که انتقال سریع یک ایده شدیدا نیازمند تمرین است.

ü      قرار نیست موضوع مورد بحثتان را به طور کامل و با جزئیات به شنوندگان آموزش دهید، بلکه باید بتوانید به درستی‌جرقه اولیه شور و علاقه دیگران به آن موضوع را روشن کرده و نیروی محرکه اولیه را برای ادامه مسیر مهیا کنید.

توجه کنید که رعایت اصول اولیه سخنرانی از ضروریات یک ارائه خوب است و برای آشنایی بیشتر شرکت کنند‌گان با این موضوع، در این رویداد یک دوره آموزشی ارائه خوب نیز برای آنان برگزار می‌شود.

 

توجه: پس از داوری اولیه، از بین ایده های ثبت نام شده  12 ایده به مرحله ارائه حضوری می‌رسند.

آدرس:اصفهان دانشگاه اصفهان- تالار شهیدآوینی