کاور
"دوره غیر حضوری ITIL 4 Specialist: Drive Stakeholder Value - برای اولین بار" در تاریخ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

معرفی دوره

 

دوره جدید ITIL® 4 Specialist: Drive Stakeholder Value (DSV) یکی از چهار دوره معرفی شده در مسیر ITIL Managing Professional است. همانطور که عنوان دوره میتوان حدس زد، این دوره بر مدیریت ذینفعان و تعاملات با آنها متمرکز شده است به نحویکه بتواند حداکثر ارزش ممکن را با مشارکت ایشان خلق نماید.

در نگاه ITIL 4، ذینفعان هر خدمت را طیف متنوعی از افراد و سازمانها تشکیل میدهند، مشتری، کاربر نهایی، تامین کنندگان، شرکا و ... تماما موجودیتهایی هستند که قرار است با مشارکت یکدیگر تقاضای وارد شده به سیستم ارزش خدمت (Service Value System) به ارزش نهایی تبدیل کنند.

 

 

تمرکز این دوره برروی مفاهیمی و فعالیتهایی نظیر توافقنامه‌های سطح خدمت (SLA)، مدیریت تامین کنندگان، تجربه کاربری و نگاشت سفر مشتری قرار گرفته است. هدف اصلی این دوره را میتوان توانمندسازی شرکت کنندگان در آن به منظور افزایش رضایتمندی ذینفعان خدمات که امری حیاتی در استمرار تمامی کسب و کارهاست برشمرد.

 

ویرایش جدید چارچوب ITIL تحت عنوان ITIL 4 در اواخر ماه فوریه سال 2019 میلادی با معرفی دوره ITIL® 4 Foundation و کتاب مرتبط با آن، بصورت عمومی معرفی شد. نکته حائز اهمیت در رابطه با این چارچوب تکمیل تدریجی آن است؛ به نحویکه دیگر دوره های آموزشی، بصورت مرحله ای در حال تدوین و ارائه هستند. دوره ITIL® 4 Drive Stakeholder Value جزو دوره‌های مرحله سوم معرفی شده از مجموعه دوره‌های ITIL 4 است (پس از Foundation و DPI و CDS) که در پایان فوریه 2020 بصورت رسمی معرفی گردید.

 

دوره های پیشرفته ITIL 4

 

 

این دوره، مطابق با سرفصل استاندارد معرفی شده توسط موسسه AXELOS و با استفاده از برترین محتوای آموزشی ارائه شده توسط ITpreneurs هلند، در قالب یک دوره (معادل 24 ساعت) بصورت 7 جلسه سه ساعته، در روزهای شنبه و دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 17:30 الی 20:30 و بصورت غیر حضوری برگزار میگردد.

 

مخاطبان دوره

مخاطبان دوره را مدیران و کارشناسان:

صاحبان کسب و کار و بخصوص کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات
– واحدهای فناوری اطلاعات و ارتباطات، سیستم ها و روش ها و تضمین کیفیت
– شرکت های مشاوره و مجری پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات
– بانک ها و موسسات مالی و اعتباری شرکت های فعال در حوزه تجارت الکترونیک
– شرکت های ارائه دهنده خدمات نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه
– شرکت های ISP , ICP و دارندگان مراکز داده

تشکیل میدهند.

پیشنیاز دوره

پیش نیاز این دوره آشنایی با مفاهیم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات و گذراندن دوره ITIL® 4 Foundation در نظر گرفته شده است.

** چنانچه قبلا در دوره ITIL 4 Foundation شرکت نکرده‌اید اما علاقمند به شرکت در این دوره هستید، با ما تماس بگیرید؛ برای شما راه حل ویژه‌ای داریم.

ویژگیهای دوره

 • برگزاری دوره توسط نمایندگی رسمی موسسه ITpreneurs از معتبرترین مراکز بین المللی در حوزه آموزش مدیریت فناوری اطلاعات
 • استفاده از محتوای آموزشی بروز و بین المللی به کمک مدرس مجرب و با سوابق ارزشمند در رابطه با پروژه های فناوری اطلاعات
 • آمادگی جهت شرکت در آزمون بین المللی ITIL® 4 Drive Stakeholder Value (DSV) و اخذ مدرک بین المللی

نحوه پذیرش

 • مبنای پذیرش براساس تاریخ ثبت نام (حقیقی) و ارسال معرفی نامه(حقوقی)  می باشد.
 • مازاد ثبت نام به دوره ی بعدی انتقال داده خواهد شد.

شرایط انصراف و عودت هزینه

 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی 10 روز و یا زودتر از زمان برگزاری رویداد، درخواست انصراف از دوره خود را بصورت مکتوب به مرکز آموزش اعلام نماید، هزینه پرداخت شده پس از کسر 4% کارمزد سایت ایوند به ایشان عودت داده خواهد شد.
 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی تا 3 روز پیش از زمان برگزاری رویداد درخواست انصراف از دوره خود را بصورت مکتوب به مرکز آموزش اعلام نماید، هزینه پرداخت شده پس از کسر 30% شهریه دوره عودت داده خواهد شد.
 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی دیرتر از 3 روز پیش از زمان برگزاری رویداد درخواست انصراف نموده و یا بدون اطلاع قبلی در دوره حاضر نشود، شامل هرگونه عودت وجه نبوده و دانش‌پژوه حق هرگونه ادعایی در این رابطه را نخواهد داشت.

برگزاری آزمون های بین المللی ITIL

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر به عنوان تنها نماینده رسمی موسسه PeopleCert در ایران، آزمونهای بین‌المللی ITIL® 4 Drive Stakeholder Value (DSV) را بصورت آنلاین در ایران برگزار می کند.

آزمون بین المللی ITIL® 4 Drive Stakeholder Value (DSV) شامل 40 سوال چهار گزینه ای (بمدت 113 دقیقه) می باشد و برای قبولی در آزمون باید حداقل 70% از سوالات ( 28 سوال از 40 سوال)  پاسخ صحیح بدهید.

در صورت قبولی در آزمون  گواهینامه بین­ المللی ITIL® 4 Drive Stakeholder Value (DSV) را تحت اعتبار موسسه AXELOS دریافت خواهید کرد.

 

مدرس دوره

مهندس ابوالفضل هادی
مهندس ابوالفضل هادی
مدرس بین المللی

مهندس ابوالفضل هادی یکی از متخصصین و مدرسین بنام در حوزه مدیریت پروژه های نرم افزاری و راهبری فناوری اطلاعات میباشد. ایشان با سابقه بیش از 19 سال برگزاری کارگاهها و دوره های متنوع آموزشی در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات مسئولیت برگزاری کارگاههای آموزشی مدیریت پروژه و راهبری فناوری اطلاعات را ...

درباره مدرس

مهندس ابوالفضل هادی یکی از متخصصین و مدرسین بنام در حوزه مدیریت پروژه های نرم افزاری و راهبری فناوری اطلاعات میباشد. ایشان با سابقه بیش از 19 سال برگزاری کارگاهها و دوره های متنوع آموزشی در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات مسئولیت برگزاری کارگاههای آموزشی مدیریت پروژه و راهبری فناوری اطلاعات را در مرکز آموزش رایزن سامانه گستر عهده دار است.

معرفی شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر

شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر، ارائه کننده خدمات آموزش، مشاوره و نرم­ افزار در حوزه چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات (ITIL, Cobit, PRINCE2, SCRUM, DevOps, Service Desk, …) پس از گذشت 10 سال فعالیت و کسب تجربیات ارزشمند در دو حوزه آموزش و مشاوره، دوره ها و کارگاههای آموزشی خود را بشکل عمومی و درون سازمانی برای شرکت ها و سازمانها برگزار خواهد نمود.

لازم به ذکر است که مرکز آموزش رایزن سامانه گستر به عنوان نماینده رسمی معتبرترین موسسات آموزشی بین‌المللی، با سابقه برگزاری بیش از 750 کارگاه/دوره آموزشی استاندارد دارای کاملترین سبد محصولات آموزشی در حوزه­ های مورد اشاره، به عنوان یکی از پیشگامان و فعالترین مراکز آموزش تخصصی در رابطه با چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات محسوب می­ گردد.

 همچنین همکاری با موسسات بنام بین المللی چون ITPreneurs هلند و  SimpliLearn آمریکا در زمینه ارائه محتوای آموزشی در کنار بکارگیری مدرسان مورد تایید و با تجربه توانسته تا دوره­ های این مرکز آموزشی را در سطح دوره­ های رسمی و بین­ المللی خارج از کشور قرار دهد.

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر اکنون بعنوان نماینده رسمی اعتباردهندگان متعدد بین‌المللی آزمون، امکان برگزاری کلیه آزمونهای بین‌المللی موجود در سبد آزمونهای PeopleCert را در ایران و سایر نقاط جهان دارا میباشد.

     خواهشمند است در صورت تمایل به برگزاری هریک از این آموزش­ها و آزمونها برای همکاران و کارشناسان خود با ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره آموزشی رایگان ما نیز جهت آشنایی کامل با دوره ها، تقدم و تأخر آنها، انتخاب دوره متناسب با نیاز شما و پاسخ به دیگر پرسشهای احتمالی برخوردار شوید.

    همچنین توجه داشته باشید که کلیه مدرسان این دوره­ها در مرکز مشاوره این شرکت نیز مشغول به فعالیت بوده و آمادگی کامل دارند تا در صورت تمایل شما نسبت به تعریف و مشارکت در پروژه های مشاوره نیز همراه شما باشند.

 

برگزارکننده

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر
مرکز آموزش رایزن سامانه گستر
۱۷۶۳
دنبال کننده
۱۱۱
کل رویدادها

 مرکز آموزش شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر با تکیه بر بیش از 15 سال سابقه برگزاری دوره ها و کارگاههای تخصصی در حوز...

بیشتر از ۱۶۰ نفر (۸۱%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

آدرس

تهران آنلاین / دوره غیرحضوری

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

یک‌شنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

مدیریت پیشرفته مراکز تماس (دوره چهارم)

 • آنلاین
 • از ۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 • ICCS
دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

چالش‌های فعالیت در بخش عمومی

 • آنلاین
 • رایگان
 • کمیته مدیریت و اقتصاد انجمن فارغ‏‌التحصیلان شریف
سه‌شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۰

اولین دوره DBA مدیریت کسب وکار

 • آنلاین
 • ۵,۰۰۰ تومان
 • کالج فروش دانشگاه گلرنگ
شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

مدیریت تخصصی MBA نود روز طلایی در قرن جدید

 • آنلاین
 • ۹۰۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز دوره های مدیریتی