رویداد به پایان رسیده است!
چهارمین مسابقه عمومی جاواکاپ در تاریخجمعه ۲۱ مهربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

چهارمین مسابقه عمومی جاواکاپ

شروع:
پنج‌شنبه ۲۰ مهر ۹۶ ۰۹:۰۰
پایان:
جمعه ۲۱ مهر ۹۶ ۱۴:۰۰
چهارمین مسابقه عمومی جاواکاپ
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

این آزمون با هدف ارزیابی دانش جاوا و مهارتهای برنامه نویسی طراحی شده است. آزمون هم به صورت کتبی و هم به صورت عملی برگزار می‌شود. آزمون کتبی که در روز جمعه 21 مهرماه 1396 برگزار می‌شود، دارای سوالاتی چندگزینه‌ای خواهد بود و به افرادی که حدنصاب لازم را کسب کنند، گواهینامه جاواکاپ اعطا میشود. این گواهینامه توسط بسیاری از شرکتها معتبر شناخته میشود و برای استخدام، مزیت محسوب میشود. به نفرات برتر آزمون جوایز نفیسی اهدا میشود.

آزمون عملی - که از امسال به مسابقه جاواکاپ اضافه شده است- در دو مرحله برگزار می‌شود. مرحله اول به صورت غیرحضوری در تاریخ پنجشنبه 20 مهرماه 1396 برگزار می‌شود.

افرادی که حدنصاب لازم از آزمون کتبی و آزمون عملی مرحله اول (غیرحضوری) را دریافت کرده باشند، برای برگزاری مسابقه فینال که به صورت حضوری برگزار می‌شود، دعوت خواهند شد.

افرادی که قبلاً در آزمونهای عمومی جاواکاپ موفق به دریافت جایزه شده‌اند، مجاز به ثبت‌نام هستند ولی به منظور باز شدن عرصه رقابت برای شرکت‌کنندگان جدید، جایزه‌ای به این افراد اهدا نخواهد شد. این افراد در صورت علاقه و به منظور محک خود، یا دریافت فرصت‌های شغلی یا چالش در مسابقه و غیره می‌توانند در آزمون شرکت نمایند.

لازم به ذکر است فیلمهای آموزش رایگان جاواکاپ بخش مهمی از مفاد آزمون را پوشش می‌دهد و برنامه‌نویسان جوان می‌توانند با کمک محتوای همین ویدیوهای آموزشی، آماده مسابقه شوند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت انجمن جاواکاپ (javacup.ir/jc/contest4) مراجعه فرمایید.

رویداد آنلاین است