رویداد به پایان رسیده است!
پنجمین مسابقه کشوری جاواکاپ در تاریخ جمعه ۲۷ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۸ اسفند

خلق اثر مکتوب

  • تهران
  • ۵۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارنفیسه حکمت
شنبه ۲ فروردین

کمپ نوروزی آیلتس

  • تهران
  • رایگان
آواتارLinguHub

پنجمین مسابقه کشوری جاواکاپ

شروع:
جمعه ۲۷ مهر ۹۷ ۰۸:۳۰
پایان:
جمعه ۲۷ مهر ۹۷ ۱۴:۰۰
پنجمین مسابقه کشوری جاواکاپ
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر


آزمون جاواکاپ با هدف ارزیابی دانش و مهارتهای برنامه نویسی جاوا طراحی شده است. آزمون هم به صورت کتبی و هم به صورت عملی برگزار می‌شود. آزمون کتبی در روز جمعه 27 مهرماه 1397 به طور همزمان در دانشگاه صنعتی شریف تهران و دانشگاه یزد برگزار می‌شود. این آزمون دارای سوالاتی چندگزینه‌ای خواهد بود و به افرادی که حدنصاب لازم را کسب کنند، گواهینامه جاواکاپ اعطا میشود. این گواهینامه توسط بسیاری از شرکتها معتبر شناخته می‌شود و برای استخدام، مزیت محسوب میشود.
برخی از شرکت‌هایی که گواهینامه جاواکاپ را در استخدام مدنظر قرار می‌دهند: http://javacup.ir/jc/category/joboffers/
اطلاعات شرکت‌کنندگان برای برخی شرکت‌های متقاضی استخدام برنامه‌نویس جاوا ارسال خواهد شد تا به فرایند استخدام ایشان کمک شود (در صورتی که تمایل ندارید رزومه شما برای این شرکت‌ها ارسال شود، پیشاپیش به آدرس INFO at JAVACUP dot IR مکاتبه کنید).

 

افرادی که حدنصاب لازم از آزمون کتبی را دریافت کرده باشند، برای برگزاری مسابقه فینال که به صورت حضوری و عملی در دانشگاه شهید بهشتی در تاریخ جمعه 25 آبان 1397 برگزار می‌شود، دعوت خواهند شد. برای مسابقه عملی، باید یک لپتاپ مناسب همراه داشته باشید. چند سخنرانی علمی و اختتامیه مسابقات و اهدای جوایز نیز در همین روز (25 آبان) برگزار خواهد شد.

 

حداقل 8 میلیون تومان جایزه نقدی (و جوایز دیگر) به نفرات برتر اهدا خواهد شد. همانند مسابقه سال گذشته، علاوه بر رده‌بندی انفرادی، رده‌بندی تیمی هم مشخص خواهد شد و به دانشکده برتر و شرکت برتر نیز تندیس (جام) جاواکاپ اعطا می‌شود.

 

افرادی که قبلاً در آزمونهای عمومی جاواکاپ موفق به دریافت جایزه اصلی (سکه طلا) شده‌اند، مجاز به ثبت‌نام هستند ولی به منظور باز شدن عرصه رقابت برای شرکت‌کنندگان جدید، جایزه‌ای به این افراد اهدا نخواهد شد. این افراد در صورت علاقه و به منظور محک خود، یا دریافت فرصت‌های شغلی یا چالش در مسابقه و غیره می‌توانند در آزمون شرکت نمایند. 

 

لازم به ذکر است فیلمهای آموزش رایگان جاواکاپ بخش مهمی از مفاد آزمون را پوشش می‌دهد و برنامه‌نویسان جوان می‌توانند با کمک محتوای همین ویدیوهای آموزشی، آماده مسابقه شوند. همچنین تمرین‌های خودآزمون فراوانی از طریق جاواکاپ در اختیار عموم قرار گرفته است تا به صورت آنلاین تمرین کنند و بلافاصله نتیجه تمرین‌های برنامه‌نویسی خود را ببینند. 

فیلمهای آموزش رایگان جاواکاپ: http://javacup.ir/jc/javacup-training-videos/
تمرینهای خودآزمون خودکار: https://goo.gl/fsVnyQ

حامیان این رویداد (تا این لحظه):
شرکت مشاوران نرم افزاری اعوان (مؤسس انجمن جاواکاپ)


شرکت پردازش و ذخیره‌سازی سریع داده (پرسا)

پژوهش و توسعه ناجی

فناپ

تامین خدمات سیستم‌های کاربردی کاسپین

فناوری اطلاعات ناواکو

مهسان
 

حامیان رسانه‌ای:
سکان آکادمی

جاب ویژن

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت انجمن جاواکاپ مراجعه فرمایید:

http://javacup.ir
http://javacup.ir/jc/contest5

 

آدرس: تهران خیابان آزادی- دانشگاه صنعتی شریف- ساختمان تالارها (این آزمون همزمان در دانشگاه یزد نیز برگزار می‌شود)