دومین تور استارتاپی جاده ابریشم "کرمان"

شروع:
شنبه ۲۱ مهر ۹۷ ۱۵:۳۰
پایان:
شنبه ۲۱ مهر ۹۷ ۲۰:۰۰
دومین تور استارتاپی جاده ابریشم "کرمان"
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 استارتاپ جاده ابریشم در نوع خود نخستین رویداد معرفی کننده استارتاپ های ایرانی به جامعه کارآفرینی ایران و جهان است که با هدف آشنایی با برترین شرکت های نوآور و نوپا موجود در کشور و همچنین  تسهیل ارتباطات جهانی، دسترسی آسان تر به تجربیات موفق در سطح بین المللی و جذب سرمایه خارجی طراحی شده است. این برنامه از دو قسمت اصلی «تور استارتاپی» و «رویداد فینال» تشکیل شده که با فاصله ای چند ماهه از یکدیگر برگزار می شوند.

امسال که دومین دوره این رویداد را در پیش داریم، در بخش نخســت ، تیم اسـتارتاپ جاده ابریشــم شامل  مجموعه ای از فعالان زیسـت بوم استارتاپی ایران و اروپا به پنج شهر کرمان - شیراز - مشهد- تبریز و تهران سفر خواهم کرد و با اکوسیستم کارآفرینی این مناطق دیدار خواهد داشت. کاروان استارتاپ جاده ابریشم دربردارنده تیمی از نمایندگان و کارشناسان صندوق های سرمایه گذاری و شرکت های موفق و نیز کارآفرینان حوزه فناوری است که با هدف آشنایی با زیست بوم استارتاپی و فعالان این حوزه در مناطق مختلف ایران فعالیت می کنند. در هر شهر، هریک از استارتاپ هایی مستقر در آن شهر یا شهرهای اطراف که از پیش در این رویداد ثبت نام کرده اند ،کار خود را به سرمایه گذاران و کارشناسان حاضر ارائه می دهند و با سایر استارتاپ های منتخب در شهر خود به رقابت می پردازند.


 

- جهت ثبت نام استارتاپ خود به عنوان شرکت کننده و رقابت با سایر استارتاپ های کشور از اینجا اقدام کنید. (این ثبت نام رایگان است)
-بلیطی که در این صفحه (صفحه پیش رو درسایت ایوند) خریداری می کنید برای شرکت در همایش می باشد.بعد از رقابتی نزدیک استارتاپ های منتخب از این پنج شهر فرصتی برای شرکت در رویداد فینال خواهند داست و  در تاریخ 2 و3 اسفند 97 در جزیره کیش، در یک همایش دو روزه در کنار شبکه سازی و شرکت در پنل ها و سخنرانی ها، با سایر فینالیست های این دوره  به رقابت خواهند پرداخت  و ارتباطات بیشتر و موثر تری برای رشد استارتاپ خود برقرار خواهند کرد.


مشاهده گزارش دوره اول رویداد استارتاپ جاده ابریشم


- شما نیز اگر در زیست بوم استارتاپی ایران فعالیت می کنید، میتوانید در این رویداد شرکت کنید و به شبکه سازی و رشد تجربه خود در این فضای پویا بپردازید.

 

"با توجه به جنبه بین المللی بودن این رویداد و حضور داوران چند زبانه، این رویداد به زبان انگلیسی برگزار خواهد شد"

داوران

David Braun

David Braun

کارآفرین در زمینه تکنولوژی، مربی و مشاور در شتاب‌دهنده‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری

دیوید براون، یکی از مهندسان سابق مرسدس و اکنون یک کارآفرین در زمینه تکنولوژی، مشاور، مربی و طراح رابط کاربری و تجربه کاربری است و با شتاب‌دهنده‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری بسیاری همکاری کرده است. همچنین چندملیتی بودن او و سفرهایش به بیش از 75 کشور باعث شده است که با فرهنگ‌های مختلف آشنا شود و با دیدگاهی جهانی و با درک تفاوت‌های فرهنگی بتواند کمک بسیاری به کسب و کارها بکند.
همینطور علاقه زیاد او به دویدن، باعث شده است که استارتاپ DASHR که پلتفرمی برای ارتباط میان دوندگان است را راه‌اندازی کند.

Ekatarina Matveeva

Ekatarina Matveeva

زبانشناس، بنیان‌گذار Amolingua

اکاترینا ماتویوا یک زبانشناس و معلم زبان های خارجی در کشور انگلیس می‌باشد. وی همچنین موسس استارتاپ Amolingua است که به عنوان یکی از موفق‌ترین استارتاپ‌های سال ۲۰۱۵ توسط CNBC لقب گرفت. استارتاپ او بر روی یادگیری زبان و فرهنگ با استفاده از تمرین‌های متخلف تمرکز دارد و تضمین می‌کند که شما از نقطه صفر در ۳ الی ۶ ماه به سطح مکالمه زبان برسید.

بابک تدین

بابک تدین

مدیر سرمایه گذاری Lyan Capital Managment

مدیر سرمایه گذاری Lyan Capital Managment. . او چندین سال در لندن در شرکت های بانکی و مالی بزرگ Tages Capital,ANZ Oak, North مشغول به کار بوده است.

بهار یار محمدی

بهار یار محمدی

مدیر ارشد سرمایه گذاری کارخانه نوآوری

بهار یارمحمد فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه UCL لندن و کارشناسی ارشد اقتصاد و مالی از London School of Economics and Political Sciences است. وی علاوه بر تجربه کار در صنایع مختلف اعم از نفت و گاز . صنایع آلومینیوم . .FMCG ,Retail و VC در انگلیس و ایران هم اکنون Head of Investment کارخانه نوآوری است.

استارتاپ های منتخب جهت ارایه در کرمان

زمان‌بندی

برنامه زمان‌بندی رویداد
عنوانشروعپایان
پذیرش۱۵:۰۰۱۶:۰۰
سرود و قرآن۱۶:۰۰۱۶:۱۰
خیر مقدم و سخنرانی محمدرضا هاشمی۱۶:۱۰۱۶:۲۵
سخنرانی دکتر ترک زاده رییس پارک علم و فناوری۱۶:۲۵۱۶:۳۰
سخنرانی مهندس طبیب زاده رییس اتاق بازرگانی ۱۶:۳۰۱۶:۳۵
ارائه دو استارتاپ اول۱۶:۳۵۱۷:۰۰
سخنرانی David Braun۱۷:۰۰۱۷:۱۵
پنل: رشد اکوسیستم استارتاپی ۱۷:۱۵۱۷:۵۵
استراحت و شبکه‌سازی۱۷:۵۵۱۸:۲۵
سخنرانی بهار یار محمدی۱۸:۲۵۱۸:۴۰
ارائه دو استارتاپ دوم ۱۸:۴۰۱۹:۰۵
پنل: تیم سازی۱۹:۰۵۱۹:۴۵
اعلام نتایج و اختتامیه۱۹:۴۵۲۰:۱۵

آدرس:کرمان میدان آزادی، ابتدای بلوار جمهوری، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان