رویداد به پایان رسیده است!
سلسله رویدادهای هنر مفهومی و اجتماعی – کارگاه نخست: لند-آرت در تاریخ شنبه ۱۷ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
شنبه ۱۷ اسفند ساعت ۰۸:۰۰

سلسله رویدادهای هنر مفهومی و اجتماعی – کارگاه نخست: لند-آرت

  • ۲۵۰,۰۰۰ تومان
  • فشم
  • فرهنگی هنری
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سخنرانان

امیر وارسته
امیر وارسته
هنرمند اجتماعی

امیر وارسته، هنرمند اجتماعی و متولد سال ۱۳۵۷ تهران است. او که تجربه‌های نخستینش در هنرهای سنتی بود، پس از تحصیلات دانشگاهی، چند سالی را در حوزه هنرهای شهرى فعالیت کرد؛ او دبیر اولین شورای نقاشی دیواری و گرافیک شهری تهران بود و سپس مدیریت گالری برگ را در دست گرفت؛ اما پس از دوره‌ی مسوولیتی کوتاه و ترک مشغولیت‌های اداری به صورتی جدی‌، شروع به کسب تجربه در حوزه‌ی هنرهای محیطی کرد؛ مدتی برای گذراندن تحصیلات تکمیلی، ایران را ترک کرده و پرفورمنس، چیدمان و هنرهای تعاملی را اولویت فعالیت هنری خود قرار داد، ژانر اصلی اجراهای او در دغدغه‌های اجتماعی و محیط زیستی خلاصه می‌شود، که هنر مفهومی را می‌توان بستر و ابزار اصلی پروژه‌های متفاوت این هنرمند دانست. ده‌ها نقاشی دیواری، گرافیتی، لندآرت، پرفورمنس‌های شهری و چیدمان از او در دهه‌ی اخیر به نمایش درآمده است، که فصل مشترک همه آن‌ها اجرای اثر در محیطی عمومی، جامعه و در تعامل زنده با مخاطب بوده است، لذا شاید بتوان او را از معدود هنرمندان اجتماعی معاصر ایران دانست.

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
صبحانه۸:۰۰۹:۰۰
کارگاه نوبت صبح۹:۰۰۱۲:۰۰
ناهار۱۲:۰۰۱۳:۳۰
کارگاه نوبت عصر۱۳:۳۰۱۶:۳۰
عصرانه۱۶:۳۰۱۷:۰۰

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
شرکت برای عموم آزاد است.
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
لوازمی که توصیه می‌شود: 1- لباس گرم، کفش و دستکش مناسب برف، 2- بیلچه و ابزار سفری همراه 3- عینک آفتابی، 4- ظروف شخصی (بشقاب، کاسه، لیوان، قاشق و …) * به سبب پاس‌داشت و حفظ محیط زیست قصد استفاده از ظروف یک‌بار مصرف نداریم توجه نمایید که در تمامی فصول حتی در هنگام بارش برف و باران زمستانی مسیر جاده تا اقامتگاه باز است اما همواره به افرادی که قصد خروج از شهرها را دارند توصیه می‌شود که برای احتیاط تجهیزات ایمنی لازم خودرو را همراه داشته باشند.
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر

آدرس

فشم روستای گرمابدر - اقامتگاه داربانان آتی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه بین‌المللی توسعه دانش فردای ایرانیان (ایران‌نالج)

  موسسه بین‌المللی توسعه دانش فردای ایرانیان (ایران نالج) یک کسب و کار غیرانتفاعی نوپای اجتماعی در حوزه منابع انسانی برای انجام تعاملات برپایه دانش بین متخصصان ایرانی غیرمقیم و همتایان آنها در داخل ایران است. با تکیه بر ظرفیت بسیار بالای علمی و تخصصی

رویداد های برگزارشده۱۲
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر