دوره کارآفرینی ناب

شروع:
چهارشنبه ۴ مرداد ۹۶ ۱۵:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۵ مرداد ۹۶ ۱۹:۳۰
دوره کارآفرینی ناب
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

دوره کارآفرینی ناب یک دوره عملی ، کاربردی و به روز ،برگرفته از جدید ترین آموزه های سیلیکون ولی و بومی شده متناسب با شرایط کسب و کار ایران است که در طی 8 ساعت ، ودر قالبی کاربردی و گام به گام مهارت های مورد نیاز کارآفرینی را به شیوه ای نوین ، در اختیار فراگیر قرار می دهد. یکی از ویژگی های منحصربفرد این دوره ارایه یک چارچوب (Framework) بومی جهت افزایش ضریب موفقیت فرآیند کارآفرینی ( تشخیص فرصت  و بهره برداری از فرصت ها) مبتنی بر آموزه های استارتاپ ناب می باشد. فراگیران پس از طی این دوره ، با یک جعبه ابزار کاربردی و آزموده شده  در عمل  آشنا شده و می توانند از چارچوب ارایه شده در راستای راه اندازی استارتاپ خود بهره مند شوند. محتوای آموزشی  این دوره بر اساس بروز ترین  متد ها ، تکنیک ها و روشها در اکوسیستم های پیشرفته استارتاپی دنیا و البته بومی شده متناسب با شرایط محیط کسب و کار ایران تدوین شده است.
 ویژگی های این دوره آموزشی

ویژگی های این دوره :چه چیزی این دوره آموزشی را منحصربفرد کرده است ؟

  • آموزه های کاربردی :آموزه های مختلفی در زمینه استارتاپ ها وجود داره ، ولی خیلی از اونها در ایران کاربردی نیستن در این دوره تاکید بر کاربردی بودن آموزه هاست.
  •  مسیر و نقشه مشخص :در این آموزش یک مسیر بومی و گام به گام برای طی کردن صحیح فرآیند کارآفرینی با رویکرد استارتاپی ارایه شده است.این مسیر ، ریسک مسیر کارآفرینی را به حداقل رسانده و مانع هدر رفتن منابع مالی و زمانی می گردد.
  • آموزه های تجربی :همه آموزه ها را من و تیم همراهم در عمل بارها و بارها تجربه کرده ایم و در کنار شما خواهیم بود.
  • به روز بودن متد ها :بعد از گذراندن دوره های بین المللی ، متوجه شدم که متدهای بروز تری هم برای تسهیل کردن فرآیند استارتاپی وجود دارد ، بخش مهمی از این متد ها را در این دوره آموزش خواهید دید.
  • مثال های ایرانی : جهت اثربخشی آموزش در کنار مثال های خارجی ، نمونه هایی از استارتاپ های داخلی در قالب مطالعه موردی ارایه شده اند.
  • جامع  :مهمترین نکات و ترفند های لازم که شما درزمینه راه اندازی و حداقل کردن ریسک طی کردن مسیر استارتاپی نیاز دارید در این دوره آموزشی ارایه شده است.
  • تعاملی :درفضای پرسش و پاسخ فراهم شده ، میتوانید سئوالات خود را بپرسید و نظرات خود را به اشتراک بگذارید.
  • مهارت محوری :در کنار دانش ارایه شده ، تمرین هایی ارایه گردیده که شما بواسطه انجام آنها مهارت های اولیه را آموزش خواهید دید.
  • حضور مربیان :در بخش های مختلف این دوره از کمک مربیان حرفه ای در ایران بهره مند خواهید شد ، افرادی که در حوزه مربوطه به خود متخصص هستند و با شما تجربیاتشان را به اشتراک خواهند گذاشت.

 

کارگاه در مدت دو روز چهارشنبه و پنجشنبه، 4 و 5 مرداد ماه از ساعت 15 الی 19.30 برگزار میشود.

مدرس

مهدی علیپور

مهدی علیپور

دکتر استارتاپ

درباره مدرس
مهدی علیپور سخاوی ( دکتر استارتاپ ) کارشناس ارشد کارآفرینی ،گرایش فناوری از دانشگاه تهران است ، مهدی یکی از مربیان ارشد کارآفرینی است و تجربه آموزش دوره های مختلف کارآفرینی با متد آموزشی گام به گام و متد بین المللی SYIB را دارد.او برخلاف خیلی از اساتید کارآفرینی معتقد است که یک استاد و مربی کارآفرینی باید خودش حتما تجربه کارآفرینی داشته باشد !

زمان‌بندی

روز اول "چهارشنبه"
روز دوم "پنجشنبه"
عنوانشروعپایان
پذیرش۱۵:۰۰۱۵:۳۰
قسمت اول کارگاه۱۵:۳۰۱۷:۰۰
پذیرایی۱۷:۰۰۱۷:۳۰
قسمت دوم کارگاه۱۷:۳۰۱۹:۰۰
پرسش و پاسخ۱۹:۰۰۱۹:۳۰
عنوانشروعپایان
پذیرش۱۵:۰۰۱۵:۳۰
قسمت اول کارگاه۱۵:۳۰۱۷:۰۰
پذیرایی۱۷۱۷:۳۰
قسمت دوم کارگاه۱۷:۳۰۱۹:۰۰
پرسش و پاسخ و اهدای جوایز۱۹:۰۰۱۹:۳۰

برگزارکنندگان

همفکر مشهد

همفکر مشهد

انجمن علمی گروه کامپیوتر

انجمن علمی گروه کامپیوتر

دانشگاه فردوسی

دانشگاه فردوسی مشهد

دانشگاه فردوسی مشهد

سوالات متداول

آیا برای شرکت در این کارگاه نیاز به پیش زمینه علمی خاصی هست؟
خیر، شما در هر سطح علمی قرار دارید میتونید در این رویداد ثبت نام کنید.
آیا شرکت در این رویداد محدوده سنی خاصی دارد؟
افراد 12 سال به بالا میتونند در این کارگاه شرکت کنند.
بلیت پرینت شود یا خیر؟
میتونید یکی از این سه راه رو انتخاب کنید - پرینت بلیط - همراه داشتن QR کد که از طریق سامانه برای شما ارسال شده است - همراه داشتن شماره بلیط

آدرس:مشهد مشهد- میدان آزادی- دانشگاه فردوسی- آمفی تئاتر دانشکده مهندسی