کاور
"رویداد بزرگ مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ Market Leaders - رهبران بازار" در تاریخ پنج‌شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات رویداد رهبران بازار (Market Leaders)

شرکت‌های رهبر چه استراتژی مارکتینگ و دیجیتال‌مارکتینگی را برای غلبه بر رقبای خود به کار گرفتند؟ به چه سهمی از بازار در حوزه رقابتی خود دست یافتند؟ قبل از شروع فعالیت‌هایشان چه شرکت‌هایی وجود داشتند و چرا نتوانستند موفق شوند و به فراموشی سپرده شدند؟ مهمترین کانال‌های تبلیغاتیشان چیست؟ چه  مدل درآمدی را در کسب‌وکار خود توانستند پیاده‌سازی کنند که ضامن موفقیت آن‌ها شود؟ چگونه توانستند بر چالش مرغ‌ و تخم‌مرغ خود غلبه کنند؟ سالیانه چه مقدار از بودجه خود را به بخش‌های مختلف به‌خصوص حوزه مارکتینگ اختصاص میدهند؟ با چه تهدیدها و فرصت‌ها و چالش‌هایی مواجه‌اند؟
اینها همه سوالاتی است که رهبران بازار در روز پنج‌شنبه ۱۶ اسفندماه به آن‌ها جواب میدهند. شما می‌توانید از این فرصت استفاده کرده و سوالات خود را مستقیما از رهبران بازار بپرسید.

همچنین مخاطبان می‌توانند در زمان‌های نتورکینگ روز رویداد با افراد متخصص حوزه‌های مختلف آشنا شده و با مدیران شرکت‌های حاضر مستقیما صحبت کنند و به گفت‌وگو بنشینند. و ضمن آشنایی با مسائل رشد، رهبری و نحوه ارتقا کسب‌وکارهای کوچک و متوسط خود با چالش‌هایی که در مسیر رشد کسب‌وکارها قرار دارد و نحوه غلبه بر این چالش‌ها از زبان رهبران شرکت‌های لیدر آشنا شوند.

با توجه به موفقیت رویداد رهبران رشد “Growth Leaders" در تاریخ ۲۶ام مهرماه و استقبال شرکت‌کنندگان، پیشنهادهای سازنده و بازخوردهای مثبت این عزیزان، تیم توسعه کسب‌وکار شریف با همکاری انجمن علمی MBA دانشگاه صنعتی شریف، رویداد رهبران بازار “Market Leaders” را به منظور پاسخگویی به سوالاتی که کسب‌وکارها برای رشد خود با آن‌ها مواجهند، در روز ۱۵ اسفندماه امسال تدارک دیده است. این دوره با توجه به تجربیات کسب شده از دوره قبل و با استفاده از نظرات شرکت‌کنندگان، نسبت به دوره قبل بهبود قابل توجهی یافته است. .

رویداد  “Market Leaders”از سری رویدادها با محوریت مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ تیم توسعه کسب‌وکار شریف است. این رویداد برای تمام افرادی که صاحب کسب‌وکار کوچک و متوسط می‌باشند، در راستای نیل به اهداف و تبیین استراتژی‌های بازار شرکت، نیاز به پیشرفت و یا قصد ارزیابی استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ خود را دارند، و نیز علاقه‌مندان و شاغلان اکوسیستم کارآفرینی و حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ مانند مدیران ارشد و میانی سازمان‌ها، شرکت‌ها، استارتاپ‌ها و دانشجویان MBA، صنایع و کامپیوتر که وظیفه‌ی تبیین استراتژی‌های بازار شرکت در راستای کاهش ریسک و مدیریت و رهبری برنامه‌ریزی شده و نیز استفاده از تجربیات علمی پژوهشی افراد موفق و لیدر در این حیطه را دارند، توصیه می‌شود.

تیزر رویداد Market Leaders 

تیزرهای بیشتر به زودی...

اهداف رویداد

امروزه نداشتن استراتژی مناسب در زمینه مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ در سازمان‌ها مانند نداشتن چشم‌انداز و هدف است.

داشتن یک استراتژی بازاریابی مناسب می تواند موجب شود راحت‌تر به مخاطبان هدف خود دست پیدا کنیم، فروش بیشتری داشته باشیم و نسبت به رقبا تمایز پیدا کنیم و همین‌طور مانع از هدر رفتن بودجه بازاریابی شویم.

اهمیت حضور سازمان‌ها در فضای دیجیتال و آنلاین بر کسی پوشیده نیست اما این حضور باید با برنامه و استراتژی مشخصی همراه باشد تا منجر به موفقیت شود. این در حالی است که بسیاری از سازمان‌ها اهمیت حضور در بستر دیجیتال را درک کرده‌اند اما استراتژی مشخصی در این حوزه ندارند.

 بعضی از این صاحبان کسب و کار تصور می کنند که استراتژی فرایندی پیچیده و دور از دسترس می باشد در صورتی که در واقعیت استراتژی شامل مراحل ساده و مشخص می‌باشد.

 استراتژی مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ استراتژی‌‌ است که نحوه‌ی رسیدن یک سازمان به اهداف بازاریابی خود را در قالب یک برنامه کلی مشخص می‌کند.

با توجه به این موضوع تیم توسعه کسب‌وکار شریف (SharifCDM) با همکاری انجمن علمی مدیریت دانشگاه صنعتی شریف (MBA) با دانش به این موضوع و عزم و اراده برای پایین‌ آوردن ریسک شکست کسب وکارها دوره‌ای را جهت آگاهی رسانی و آموزش بنیان‌گذاران و علاقمندان جوان طراحی کرده است.

چارچوب رویداد (سخنرانی ها به زبان فارسی می‌باشند)

گالری تصاویر

سخنرانان

سبحان فروغی
سبحان فروغی
مدیرعامل، تپسل

سبحان فروغی پس از پایان تحصیلات کارشناسی خود در دانشگاه شریف و در رشته مهندسی نرم افزار فعالیت حرفه‌ای خود را به عنوان توسعه دهنده نرم افزار موبایل شروع کرد و پس از مدت اندکی مسیر رشد خود را با فعالیت در شرکت‌های بیان و رهنما طی کرد. او اکنون مدیر عامل شرکت تپسل یکی از بزرگترین برندهای صنعت تبلیغات است.

مهراد عبدالرزاق
مهراد عبدالرزاق
مدیرعامل، اسنپفود-اسنپ‌مارکت

خلاقیت، حل مساله، رهبری و مدیریت ریسک از ویژگی‌هاییست که همکاران مهراد عنوان کرده‌اند. سابقه فعالیت به عنوان مدیر عامل در شرکت اسنپفود و اسنپ‌مارکت در کنار مدارک تحصیلی وی در IT و MBA از دانشگاه شریف برگ زرینیست بر رزومه ایشان.

مصطفی امیری
مصطفی امیری
مدیرعامل، زرین‌پال

مصطفی امیری از بنیان‌گذاران زرین‌پال نمونه ایرانی پی‌پال است. او در دانشگاه شهیدبهشتی علوم کامپیوتر خواند و کار خود را از یک زیرزمین آغاز کرد. زرین‌پال یکی از اولین و موفق‌ترین سرویس‌ها در زمینه پرداخت اینترنتی می‌باشد که توسط مصطفی و برادرش تاسیس و راه‌اندازی شده است.

توحید علی‌اشرفی
توحید علی‌اشرفی
مدیر مارکتینگ، علی‌بابا

علیرغم کسب مدرک مهندسی پلیمر از دانشگاه امیرکبیر، توحید مسیر حرفه‌ای خود را به علت علاقه شخصی، در زمینه مارکتینگ در پیش گرفت و به سرعت خود را به یکی از برترین‌های این حوزه تبدیل کرد. توحید اکنون مدیر عامل شرکت برندیست و مدیر بازاریابی شرکت سفرهای علی‌بابا است.

نازنین دانشور
نازنین دانشور
مدیرعامل، تخفیفان

نازنین دانشور فارغ التحصیل مهندسی IT و مدیریت از دانشگاه امیرکبیر است. او پس از چندین سال فعالیت به عنوان توسعه‌دهنده ارشد نرم افزار در شرکت‌های موفق‌ای در انگلیس و آلمان به ایران بازگشت و وبسایت تخفیفان، پلتفرم تخفیف گروهی ایران را پایه‌گذاری کرد. نازنین یکی از مشوقین رهبری زنان است.

حامد توفیقی
حامد توفیقی
مدیر دیجیتال مارکتینگ، سولیکو(کاله)

مدیر دیجیتال مارکتینگ گروه سولیکو (کاله) بعد از مهندسی صنایع، MBA خوانده است. حامد، به اشتراک‌گذاری تجارب و دانش اعتقاد دارد. حامد مدیری است که توانسته دانش تئوریک را به فرایندهای اجرایی تبدیل کند.

بهراد زاری
بهراد زاری
مدیرعامل، چابک‌

بهراد زاری فارغ‌ التحصیل مهندسی نرم‌افزار از دانشگاه شریف است. سابقه او در زمینه برنامه‌نویسی و مدیریت فنی شرکت‌های نرم‌افزاری معتبر کشور او را به تاسیس شرکت چابک‌ به عنوان یکی از برترین شرکت‌های خدمات اتوماسیون موبایل مارکتینگ وا داشت.

حامیان رسانه ای

سوالات متداول

تمامی وسایل مورد نیاز مانند خودکار و برگه یادداشت به هنگام پذیرش در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.
بلیط و گردن آویز به هنگام شروع مراسم و پذیرش به شرکت کنندگان تحویل داده خواهد شد.
این رویداد به تمام کسانی که به حوزه استارت‌آپ‌‌ها و به خصوص مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ علاقه‌مند هستند پیشنهاد می‌شود.
۳۰۷
دنبال کننده
۱
کل رویدادها

آدرس

تهران دانشگاه صنعتی امیرکبیر، تالار مولانا

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

وبینار آنلاین دوره جامع ادمین اینستاگرام

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی دیجیتال مارکتینگ
پنج‌شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

چهارمین دوره تحقیقات بازار در عمل

 • آنلاین
 • ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی بازاریابی داده محور متریسه
شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

تولید محتوا با گوشی هوشمند (فیلم و عکس)

 • آنلاین
 • از ۳۰۰,۰۰۰ تومان
 • اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجانشرقی، مجتمع فنی تبریز و گروه آموزش مهارت (گام)
دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

دوره بازاریابی دیجیتال داده محور

 • آنلاین
 • از ۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان
 • Diginext