اولین رویداد فرآفرین مسجدسلیمان

شروع رویداد
سه‌شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۵ ۱۷:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۵ ۲۲:۰۰
مکان رویدادمسجد سلیمان
موضوع رویدادکارآفرینی / استارتاپی
اضافه به تقویم
اولین رویداد فرآفرین مسجدسلیمان
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

آمارها نشان داده که 80 درصد از کسب و کارها سال اول شکست می‌خورند. چون محصولی ساختند که مشتری ندارد. فرآفرین رویداد تجربی دو ‌روزه است با هدف تاکید بر اهمیت شناخت مشتری و مشکل او .


اهداف رویداد

1- آموزش فرایند کشف مشتری در عمل
2- انجام کار تیم
3- گسترش ارتباطات کاری

دستاورد شرکت کنندگان
1- آشنایی با مفاهیم اساسی کارآفرینی ناب مانند الگوی مشتری، یک روز از زندگی مشتری، نمودار تاثیر، چشم انداز محصول، حداقل محصول قابل عرضه، مدل های درآمدی و ... از طریق کار عملی روی یک پروژه
2- یادگیری مدیریت تیم، تقسیم کار، رهبری، انگیزش، برنامه ریزی، تجربه‌های شرین و گاهی تلخ کار تیمی
3- گسترش ارتباطات کاری با مربیان، داوران و سایر شرکت کنندگان

میزبان این رویداد کارآفرینی جذاب، دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان است.


سخنران کلیدی

          دکتر مسعود شهبازی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان


داوران

رضا میرانی

رضا میرانی قائم مقام اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، دانش آموخته ارشد کارآفرینی دانشگاه تهران و یکی از پیش کسوتان کارآفرینی استان خوزستان است . از فعالیت های ایشان میتوان به تدریس کارآفرینی و کسب و کار در دانشگاه، دبیر جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر استان خوزستان، داور منتخب تربیت مربی کارآفرینی بر اساس الگوی SIYB، ایجاد و مدیریت گروه مشاوران و موسسات آموزش کارآفرینی خوزستان اشاره کرد.


سیروس داودیسیروس داودی مشاور ارشد کارآفرینی و کسب وکار در استان خوزستان است. در کارنامه ایشان می توان به عناوینی چون مشاور اتاق تعاون استان خوزستان سال 1392، رئیس گروه علوم مدیریت مجمع متخصصین ایران، مدرس، مربی ومشاور کارآفرینی وکسب وکار از سال ٨٣ و عضو اصلی شورای مرکز رشد وفناوری دانشگاه شهید چمران اهواز اشاره کرد.

دکتر ملاعلیزاده

دکتر صابر ملاعلیزاده، دانش آموخته دکترای صنایع و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان می باشد.

وی هم اکنون معاون پژوهش و فناوری این واحد دانشگاهی است.


لقمان داودی

لقمان داودی سابقه چندین سال مدیریت صندوق کارآفرینی امید (مهررضا سابق) را در شهرهای مختلف استان در کارنامه خود دارد و هم اکنون مدیر صندوق شهرستان دزفول است.

 

مربیان

مربیان این رویداد در قالب سه دسته زیر سازماندهی شده اند:

مربیان کشف مشتری

سید رضا علوی

سید رضا علوی، دانش آموخته دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و مدیر دفتر اشتغال و تجاری سازی جهاددانشگاهی خوزستان است. علوی کارآفرینی را شیوه ای برای زندگی می داند که به خوشحال تر شدن افراد کمک می کند؛ از این رو بعد از چندین سال تجربه عملی در کسب و کار،به آموزش و مشاوره کارآفرینی روی آورده است.او علاوه بر تدریس در دانشگاه، سایت فارسی بیز را برای آموزش کارآفرینی راه اندازی کرده است.


غلامعلی قاسمی

قاسمی مدیر عامل آکادمی کامیاران، فعالیت حرفه ای خود را از سال 1363آغاز کرد. ایشان ده سال رییس کانون انجمن های کارفرمایی خوزستان و عضو کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استانداری بود. ایشان مشاور سیستم های مدیریتی مبتنی بر استاندارد های بین المللی است و به عنوان مدیر پروژه در بالغ بر 200 پروژه مشاوره ای و مطالعاتی همکاری داشته است همچنین تدریس بیش از 500 دوره آموزشی و چند دوره مربیگری و داوری استارتاپ در استان را در کارنامه خود دارد.


بهرنگ مولایی

مولائی مدرس دوره‌های ایمنی و سلامت شغلی، مهندس ایمنی در صنعت حفاری چاه های نفت و گاز و سر ممیز و مشاور استقرار سیستم مدیریت کیفیت و HSE، سرپرست HSE منطقه دریا در شرکت ملی حفاری ایران، با سابقه ۹ بار حضور تاثیر گذار در استارتاپ ویکند های برگزار شده در استان خوزستان بعنوان فراگیر و سپس مربی، تیم اجرایی و داور، بهرنگ عضوی جدا ناپذیر از رویداد های استارتاپی استان خوزستان است.

 

عبداله احمدیان

 

احمدیان به عنوان مدرس و مشاور کسب و کار درمسیر توسعه و موفقیت کارآفرینی فعالیت می کند.

او مسیری برای ارزش آفرینی کسب و کار ، مقدمه توسعه اقتصادی و فرهنگی و بستری برای رشد و تعالی جامعه انسانی می داند، از این رو عاشقانه نسبت به گسترش اکوسیستم کارآفرینی در جای جای ایران تلاش می کند.


دکتر آرش سمیعی اصفهانی

سميعي اصفهاني، دانشجوي دكتري مرمت شهري پلي تكنيك ليسبون پرتغال، مدرس دانشگاه هاي هنر و معماري اهواز، شوشتر و ماهشهر و كارمند رسمي وزارت كشور است.

از دیگر فعالیت های ایشان عضویت در چند طرح ملی کارآفرینی و عضویت در هيئت مديره موسسه خيريه افتاب( كارافريني ويژه زنان سرپرست خانوار ) را نام برد.

نوذر صیفوری


نوذرصیفوری کارشناس ارشد فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک از دانشگاه شیراز است. وی مدرس دانشگاه آزاد و پیام نور مسجد سلیمان است.

راه اندازی مرکز کارآفرینی در دانشگاه آزاد مسجدسلیمان و برای چندین رویداد کارآفرینی در این شهر، می تواند اوج علاقه او به گسترش فرهنگ کارآفرینی و توسعه اکو سیستم آن را در شهرش نشان دهد.


مربیان گرافیک

علی بلدی

بلدی دانش آموخته رشته خبرنگاری و گزارشگر سازمان صدا و سیما مرکز خوزستان می باشد. او در کنار کار خبرنگاری،علاقه ویژه ای به فعالیت در حوزه چندرسانه ای دارد

مربیان فنی

رضا محمدزاده

محمدزاده جوان یکی از فعالان عرصه تولید محتوا در استان و مدير رسانه «آی تي سلام» است. وی بنيانگذار استارت اپ وب سوال و شبكه خبري ايران است. علاقه او به زادگاهش خوزستان، در حرف ها و اقدامات او برای پیشرفت این دیار کاملا بارز است.

 

بهزاد رزمگیر

رزمگیر دانش آموخته تجارت الکترونیک در جهاد دانشگاهی استان خوزستان می باشد و تدریس در حوزه های فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک را از 8 سال پیش آغاز کرده و هم اکنون مدرس، مشاور و سخنران در حوزه کسب و کارهای اینترنتی است. وی مدیر مجتمع آموزشی ایلیا و عصر ارتباط در اهواز می باشد. از دیگر فعالیت های او می توان به مربیگری در رویداد استارتاپ اهواز و شوشتر و سخنران همایش های تجارت الکترونیک و بازاریابی در استان خوزستان و مدیریت وب سایت کافه وب اشاره کرد.

آدرس:مسجد سلیمان دانشگاه آزاد واحد مسجدسلیمان-دانشکده سما