رویداد به پایان رسیده است!
مبانی مشاوره و مداخله در مشکلات شایع دوران نوجوانی در تاریخشنبه ۲۳ تیربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

مبانی مشاوره و مداخله در مشکلات شایع دوران نوجوانی

شروع:
شنبه ۲۳ تیر ۹۷ ۰۷:۳۰
پایان:
شنبه ۲۳ تیر ۹۷ ۱۷:۱۵
مبانی مشاوره و مداخله در مشکلات شایع دوران نوجوانی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات

  • این همایش آموزشی و کارگاه یک‌روزه، در قالب ۶ جلسه ۷۵ دقیقه‌ای (جمعاً حدود ۸ ساعت) طراحی شده و اجرا می‌گردد. زمان‌بندی جزئی برنامه در انتهای همین مطلب قابل رؤیت است. ضمناً مبلغ دریافتی، علاوه بر جلسات، شامل پذیرایی‌های میان‌وعده و ناهار نیز می‌باشد.
  • در این رویداد، پس از مرور مختصر قواعد مشاوره در مدرسه، با طرح مشکلات روان‌شناختی شایع دوره نوجوانی در قالب طرح موارد واقعی (کیس‌ها)، روش‌های مداخله فردی و گروهی ارائه خواهد شد.
  • مخاطبان این همایش، معلمان راهنما، مشاوران پایه شاغل در مدارس و کلیه افرادی می‌باشند که در قالب فعالیت‌های تربیتی و مشاوره‌ای با نوجوانان در تعامل هستند.
  • کارگاه ۲۳ تیرماه فقط مخصوص آقایان است. بانوان محترمی که درخواست برگزاری این همایش را دارند لطف فرموده در قسمت «ارسال پیام» (بالای صفحه سمت چپ) یا از طریق شناسه تلگرام mmtnyar@ یا ایمیل info@mmtn.ir درخواست خود را مطرح بفرمایند تا درصورت به حد نصاب رسیدن متقاضیان، مشابه این کارگاه برای بانوان نیز برگزار گردد.
  • در پایان برنامه، به شرکت‌کنندگانی که عمده زمان جلسات را حضور داشته باشند، گواهینامه حضور اعطا خواهد شد.
  • از آنجا که برخی از اطلاعات دریافتی از ثبت‌نام‌کنندگان عزیز در گواهینامه، نظرسنجی پایان برنامه و... مورد استفاده قرار می‌گیرد، خواهشمندیم اطلاعات خواسته‌شده را به‌صورت دقیق وارد بفرمایید. این نکته را در ثبت‌نام‌های گروهی نیز مد نظر قرار دهید.
  • درصورت انصراف از شرکت یا لغو حضور به هر دلیل تا پیش از پایان مهلت ثبت نام، پس از کسر ٪۱۵ مبلغ واریزی، مابقی وجه عودت داده خواهد شد. بدیهی است به جهت تدارکات و برنامه‌ریزی‌هایی که انجام می‌شود انصراف پس از انقضاء مهلت ثبت نام پذیرفته نخواهد شد.

مدرس

استاد محمدرضا کمن

استاد محمدرضا کمن

مدیر مرکز مشاوره نیک‌روان

زمان‌بندی

شنبه ۲۳ تیرماه ۱۳۹۷
عنوانشروعپایان
جلسه ۱۷:۳۰۸:۴۵
استراحت۸:۴۵۹:۰۰
جلسه ۲۹:۰۰‍۱۰:۱۵
استراحت۱۰:۱۵۱۰:۳۰
جلسه ۳۱۰:۳۰۱۱:۴۵
استراحت۱۱:۴۵۱۲:۰۰
جلسه ۴۱۲:۰۰۱۳:۱۵
نماز و ناهار۱۳:۱۵۱۴:۳۰
جلسه ۵۱۴:۳۰۱۵:۴۵
استراحت۱۵:۴۵۱۶:۰۰
جلسه ۶۱۶:۰۰۱۷:۱۵

آدرس:تهران خ شریعتی، بالاتر از خ میرداماد، خ دستگردی (ظفر)، جنب برگرذغالی، پلاک ۸۸