همایش مشاورشو ۳: مرحله‌ی بعدی زندگی حرفه‌ای شما

شروع:
جمعه ۵ اردیبهشت ۹۹ ۰۹:۰۰
پایان:
جمعه ۵ اردیبهشت ۹۹ ۱۳:۰۰
مکان: تهران
موضوع: مدیریت / آموزش
همایش مشاورشو ۳: مرحله‌ی بعدی زندگی حرفه‌ای شما
برگزارکننده‌ی رویداد
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

#مشاورشو چیست؟


 

مشاورشو، همایشی است با هدف شنیدن ناگفته‌هایی از صنعت مشاوره مدیریت و  آشنایی با مدرسه مشاوره شاپرک

 

این رویداد هرساله با هدف گردهم آوردن علاقه‌مندان صنعت مشاوره مدیریت و فعالان این صنعت برگزار می‌شود

در این همایش با آخرین روندهای صنعت مشاوره مدیریت در سطح کشور و جهان آشنا می‌شوید و دانش روز این صنعت برای شما بازگو می‌شود

این همایش در تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۹:۰۰ در تهران برگزار خواهد شد

 

 


در همایش مشاورشو چه اتفاقی خواهد افتاد؟ چرا باید در #مشاورشو شرکت کنم؟


در این همایش که در تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد، افراد حاضر در این همایش:

 • با مهم‌ترین شرکت‌های فعال این صنعت در بازار بین‌الملل و تغییرات آنها آشنا می‌شوند
 • با تاریخچه‌ی صنعت مشاوره مدیریت و پتانسیل بالای آن آشنا خواهند گردید
 • با افراد با تجربه، فعالان و افراد تاثیرگذار این صنعت در کشور آشنا می‌گردند
 • با نحوه کارکردن در این صنعت به عنوان یک فریلنسر آشنا خواهند شد
 • از آخرین روند‌های بازار مشاوره مدیریت کشور آشنا می‌شوند
 • با مدل‌های کسب در آمد این صنعت آشنا خواهند شد
 • در مورد نتایج سومین مدرسه مشاوره مدیریت شاپرک مطلع خواهند شد و دور بعدی مدرسه مشاوره شاپرک به ایشان معرفی خواهد شد.

در همایش #مشاورشو ۲ چه اتفاقی افتاد؟


دومین همایش «مشاورشو» با موضوع معرفی صنعت مشاوره مدیریت و روند‌های جاری آن در سطح بین‌المللی در روز جمعه ۱۳ اردیبهشت ۹۸ به میزبانی شرکت تجربه شاپرک آبی در سینما آستارا برگزار شد. همایش مشاورشو که به عنوان «شتابندهنده‌ی صنعت مشاوره مدیریت» در ایران شناخته می‌شود سعی بر آن دارد تا ادبیات این حوزه را توسعه داده و نسبت به ایجاد فرصت ورود به علاقه‌مندان اقدام نماید.

در این همایش مجید کیانپور مدیرعامل شرکت تجربه شاپرک آبی از تفاوت‌های کوچینگ (Coaching) مشورت دادن (Advisory) و مشاوره مدیریت (Management Consulting) گفت و به ویژگی‌هایی که یک مشاور مدیریت باید داشته باشد اشاره نمود. در ادامه احمد نظر مهرابی مشاور کسب و کار ها در حوزه فروش و بازاریابی، به اندازه‌ی بازار مشاوره مدیریت در دنیا و مقایسه با صنایع برتر دنیا پرداخت و به جذابیت شرکت‌های بین‌المللی مشاوره مدیریت برای حضور مشاوران جوان اشاره کرد.

در پنل گفتگوی تخصصی درباره صنعت مشاوره مدیریت در ایران، علی نوریان در مورد حوزه مشاوره مالی در ایران، دکتر محمود اولیایی به تاریخچه صنعت مشاوره مدیریت ایران، شکل‌گیری و مسیر توسعه بازار این صنعت، رضا غیابی تفاوت‌های مشاورین مدیریت ایران و خارج از کشور را برشمرد. در پایان عماد قائنی مشاور ارشد شرکت تجربه شاپرک آبی به فضای رو به رشد مشاوره مدیریت در ایران اشاره نموده و ادامه داد که در این فضا برای فعالیت‌های شرکت‌های SME نیاز به مشاوره مدیریت بیش از پیش حس می‌شود.

یکی دیگر از نقاط مهم همایش مشاورشو، شبیه سازی سطح اول کسب و کار در دنیا با فضای مسابقات فرمول ۱ بود و مجید کیانپور در ادامه اشاره کرد که: این کار مشاوران مدیریت است که ابزارهایی برای مدیران عامل (مانند خودروهای فرمول۱) بسازند تا ایشان فقط تمرکز بر رقابت کنند.


همایش #مشاورشو۱ - تیر ۹۷


اما در ۱۵ تیر ۱۳۹۷، ما از شما خواستیم تا دور هم در همایش مشاور شو جمع بشیم.

بیش از ۳۵۰ فعال حوزه مشاوره کسب و کار، مدیران ارشد کسب و کارهای نوپا، بنیانگذاران کسب و کارهای معروف و افراد علاقه‌مند و آشنا در این حوزه با ما همراه شدند تا اولین همایش مشاوره کشور با نام همایش مشاور شو برگزار بشه.

این همایش که در سالن همایش های مجتمع کوروش تهران برگزار شد، پذیرای جمع زیادی از علاقه مندان بود که می خواستند بدونند در مدرسه مشاوره شاپرک قرار هست چه اتفاقی بیافته و این مسیر به کجا ختم خواهد شد.

در ابتدای این همایش، مهدی بهزاد ضمن خوشامدگویی به معرفی برنامه پرداخت و بعد مجید کیانپور از صنعت مشاوره در دنیا و ایران گفت و گفت که:

“برای عوض کردن کشور، برای نوسازی هر آنچه که در کشور داریم و برای اینکه آینده‌ی بهتری داشته باشیم، کشور ما نیاز به یک سری مشاور و نیروی جوان داره تا بیان و فضای مشاوره ایران رو عوض کنن”
در ادامه این همایش با همراهی عماد قائنی هم‌بنیانگذار «وب یاد» تبدیل به یک پنل شد تا با اضافه شدن “ مونا شکرریز – بنیانگذار کارمان، خانه‌ی کار و دیدار“، “ علی رشیدی – رئیس هیات مدیره آژانس تبلیغاتی داروگ بین الملل” و “ آرمین لمیع – بنیانگذار و مدیرعامل کافی شاپ‌های زنجیره ای لمیز” به گپ و گفتی دوستانه در مورد چرایی نیازمندی کشور به مشاورین استاندارد کسب و کار تبدیل شد.


چرا مشاور مدیریت؟ و مشاوره مدیریت چیست؟


 • محدودیتی برای پیشرفت شما وجود نخواهد داشت و همه چیز به خود شما بستگی دارد و نه تصمیم مدیرتان.
 • در هر روز و از هر پروژه بسیار یاد خواهید گرفت.
 • به رشد کسب و کارهای کوچک و بزرگ در ایران کمک خواهید کرد.
 • تقریبا، محدودیتی برای کسب درآمد برای شما وجود نخواهد داشت.
 • از انجام کارهای روتین خسته نخواهید شد و مساله های مهم حل خواهید کرد.
 • با مالکان کسب و کارهایی در تماس خواهید بود که پیشتر از این تصور ارتباط با ایشان را نمی‌کردید.
 • شبکه دوستان وسیعی در صنایع مختلف در دره‌های بالای مدیریتی دولتی و خصوصی برای خودتان خواهید ساخت.
 • جایگاه اجتماعی بالایی کسب خواهید کرد و در سطحی از روابط قرار خواهید گرفت که به‌عنوان یک کارمند هرگز آن را تجربه نمی‌کردید.
   

روز به روز به تعداد افرادی که خود را مشاور می‌دانند افزوده می‌شود. در عین حال افراد دیگری هستند که این کار را می‌کنند ولی خود را به اسامی دیگری مانند مشاور کسب و کار، مشاور استراتژی، مشاور عملیات و یا مشاور مدیریت می‌خوانند.
کارهایی که این افراد انجام می‌دهند به طور محسوسی با هم تفاوت دارد. مبالغی که این افراد دریافت می‌کنند هم از مبالغ بسیار کم تا بسیار زیاد و زمان مشاوره از چند ساعت تا چند سال متغیر است. مشتریانی که از مشاوران استفاده می‌کنند، می‌توانند صاحبان شرکت‌ها، مدیران ارشد شرکتها و یا اعضای هیات مدیره شرکتها باشند و شرکتها هم می‌توانند از شرکت‌های خصوصی، دولتی و یا نهادهای عام المنفعه باشند.
بعضی از مشاوران عضو شرکت‌های بزرگ مشاوره هستند و بعضی دیگر ترجیح می‌دهند به تنهایی کار کنند. بعضی از آنها در حیطه خاص و تخصصی مشاوره می‌دهند و بعضی از این افراد مشاوره عمومی مدیریت می‌دهند.


با هر تعریف ‌و در هر حوزه ای، مشاوران این هفت کار را انجام می‌دهند:

 • آنها از طریق کمک به اتفاق افتادن یک تغییر در محیط سازمانها به سازمان کمک می‌کنند.
 • آنها توصیه های خود را بر اساس یک داشته علمی و یا یک مهارت خاص انجام می‌دهند.
 • آنها مشاوره می‌دهند، این ممکن است واضح به نظر برسد ولی بسیار با اهمیت است.
 • آنها به مدیران ارشد توصیه می‌کنند و باید در اجرای آن به مدیران کمک کنند.
 • آنها کاملا مستقل هستند و مستقلا کار می‌کنند ولی در تیم می‌درخشند.
 • آنها در یک پروژه با تعهد کامل با یک مشتری کار می‌کنند.
 • آنها پرداختشان، از بودجه پرسنلی سازمان نیست.


وضعیت کنونی بازار مشاوره مدیریت:
با مطالعه‌ای که انجمن مشاوره مدیریت ایران صورت داده است در حال حاضر بیش از ۷۰۰ شرکت مشاوره مدیریت در ایران فعال هستند که فقط ۱۵٪ آنها بیش از یک میلیارد تومان گردش مالی در سال را تجربه می‌کنند. ۷۰٪ از این شرکت‌ها نیز حداکثر با ۲ نفر نیروی انسانی اداره می‌شوند. درواقع این تعداد به صورت فریلنسری خدمات خود را ارائه می‌کنند.

در حال حاضر اکثر شرکت‌های مشاوره مدیریت در ایران در سه حوزه استراتژی و فرایند، منابع انسانی و بازاریابی فعالیت می‌کنند. این در حالی است که آموزش استاندارد و فراگیری برای افراد متقاضی حضور در این بازار صورت نگرفته و اکثرا نقش مشاور را افرادی برعهده‌گیرند تجربه‌ای از مسیر ارائه خدمات را دارند. در صورتی که مشاوره مدیریت یک صنعت و یک روش کاملا فرایند محور است که طی سال‌های گذشته توسط شرکت‌های بزرگ بین‌المللی در حال توسعه و آموزش دهی بوده است.

 

آینده‌ی بازار مشاوره مدیریت در ایران:
در گزارشی که در سال ۲۰۱۷ توسط سایت Consultancy.uk تهیه شد، اندازه بازار مشاوره مدیریت ایران فقط ۶ میلیون دلار بوده است. این درحالی است که طبق پیش‌بینی‌های همین منبع، چشم انداز اندازه‌ی این بازار رشدی تا ۸۵۰ میلیون دلار را پیشنهاد می‌کند و این یعنی یکی از بزرگترین رشدهای یک صنعت در سال‌های پیش رو در حال وقوع است. با بررسی روندهای معمول در بازار، مشخص می‌شود که به‌هنگام وقوع بحران‌ها و رکود اقتصادی، استفاده از مشاورین مدیریت با رویکرد به حداقل رساندن رکود، افزایش چشمگیری را تجربه می‌کند. برای مثال بر اثر رکود اقتصادی در دهه ۴۰ و ۵۰ میلادی در امریکا، تعداد شرکت‌های مشاوره مدیریت بیش از ۲ برابر گردید و حجم بازار آن نیز تا ۵ برابر افزایش یافت.

 


چرا مدرسه مشاوره شاپرک؟ مدرسه مشاوره شاپرک برای چه کسانی است؟


در بخشی از همایش مشاورشو ما به معرفی مدرسه مشاوره شاپرک خواهیم پرداخت.

مدرسه مشاوره شاپرک بر اساس بیش از  ۹ سال تجربه شرکت شاپرک آبی از همکاری با بزرگترین شرکتهای بین المللی فعال در ایران و شرکتهای موفق ایرانی طراحی شده است.  چهارمین دوره از مدرسه مشاوره شاپرک نیز همانند دوره‌های قبلی خوداست، این دوره به شما کمک خواهد کرد تا در زمینه تخصصی که انتخاب می‌کنید به یک مشاور مدیریت موفق و معتبر با بازدهی بالا تبدیل شوید.

 

 

مدرسه مشاوره مدیریت شاپرک

 


در اولین دوره مدرسه مشاوره شاپرک چه گذشت؟


۵۱۸ نفر برای شرکت در اولین دوره مدرسه مشاوره شاپرک درخواست دادند، که از این بین ما ۱۵ نفر را بر اساس تجربه و شایستگیشان انتخاب کردیم و در نهایت ۱۳ نفر موفق شدند، از این مدرسه فارغ التحصیل شوند.

لازم به ذکر است که هدف از برگزاری مدرسه مشاوره شاپرک در دور اول، یافتن افراد مستعد و با فرهنگ مطابق با صنعت مشاوره برای همکاری با شاپرک بود.

 


در دومین دوره مدرسه مشاوره شاپرک چه گذشت؟


در دومین دوره مدرسه مشاوره شاپرک چه گذشت؟

در تاریخ ۱۵ تیر ۹۷ همایش #مشاورشو برگزار شد و از بین ۳۰۰ نفر افراد حاضر در همایش و درخواست‌های اخذ شده پس از همایش، بیش از ۹۰ نفر متقاضی ثبت نام در دوره‌ی دوم مدرسه مشاوره شاپرک بودند. از میان ایشان و پس از طی مراحلی مختلف از جمله مصاحبه حضوری و .... ۴۷ نفر در مدرسه مشاوره شاپرک پذیرفته شدند و بعد از تجربه‌ی آموزشی و عملیاتی در مدت زمان ۶ ماه،  چهل و دو نفر از این مدرسه فارغ التحصیل شدند.

در ویدوی زیر با هم مرور می‌کنیم که چه اتفاقاتی در دور دوم مدرسه افتاد.


در سومین دوره مدرسه مشاوره شاپرک چه گذشت؟


دومین همایش «مشاورشو» با موضوع معرفی صنعت مشاوره مدیریت و روند‌های جاری آن در سطح بین‌المللی در روز جمعه ۱۳ اردیبهشت ۹۸ به میزبانی شرکت تجربه شاپرک آبی در سینما آستارا برگزار شد. 

در پایان این نشست، با رونمایی از دور جدید مدرسه مشاوره مدیریت شاپرک، متقاضیان اقدام به ثبت نام نمودند. از بین بیش از ۵۰۰ نفر حاضر در همایش  ۲۲۵ نفر اقدام به ثبت نام برای دور بعدی مدرسه مشاوره شاپرک نمودند و پس از چند دور مصاحبه‌ی تخصصی، ۸۵ نفر برای ورود به مدرسه پذیرش شدند.

این دوره در سه گروه از تیرماه ۹۸ الی دی ۹۸ برگزار شد و در نهایت ۷۷ نفر از مدرسه فارغ‌التحصیل شدند. در ادامه می‌بینیم که در دور سوم مدرسه مشاوره شاپرک چه گذشت:


شرایط پذیرفته شدن در مدرسه مشاوره شاپرک چیست؟


 • دارا بودن سابقه کار اجرایی در شرکت‌ها و یا به صورت آزادکاری (فریلنسری)
  • این سابقه به شما کمک خواهد کرد تا با سرعت بیشتری جذب این صنعت شوید
 • دانشجوی سال آخر و یا فارغ التحصیل کارشناسی ارشد، دکتری و یا سابقه کار مناسب
 • دارا بودن زمان کافی برای انجام پروژه ها و تکالیف (هفته ای ۸ ساعت)
 • دارا بودن انگیزه و اشتیاق برای یادگیری، رشد و پیشرفت
 • تمایل برای ورود به این صنعت به عنوان مشاور مدیریت

چطور اطلاعات بیشتری از مدرسه مشاوره شاپرک کسب کنیم؟


پاسخ به این سوال بسیار ساده است

 

در همایش #مشاورشو ، ثبت نام کنید!

 

 

 

به وبسایت ما سر بزنید

www.shaparak.school

اینستاگرام مارا فالو کنید

http://www.instagram.com/shaparak.school

به تلگرام ما سر بزنید

@shaparakschool

لینکدین مارو فالو کنید

https://www.linkedin.com/showcase/shaparakschool

 

یا به ما در واتساپ پیام بدید!

با لمس آیکون زیر

 


در چهارمین دوره‌ی مدرسه مشاوره شاپرک چه اتفاقی خواهد افتاد؟


 • مکان برگزاری دوره چهارم مدرسه مشاوره شاپرک در یک محل منحصر به‌فرد است.
 • مشتریان گذشته شاپرک، سورپرایزهای متفاوت و هیجان انگیزی برای شرکت کنندگان در مدرسه دارند.
 • دانش‌آموختگان این دوره امکان دسترسی و استفاده از شبکه «مشاوران مدیریت شاپرک» را خواهند داشت.
 • شرکت کنندگان در نهایت فرصت کار کردن به عنوان مشاور به صورت فریلنسر در  شرکتهای بزرگ را خواهند داشت.
 • شاپرک برای افرادی که در دوره حضور پیدا خواهند کرد سورپرایز‌های بسیار زیاد آموزشی و تجربی تدارک خواهد دید.
 • تعداد و ترکیب مدرسان دوره چهارم، بیشتر و متنوع تر شده اند. این اساتید تجربیات اجرایی بیشمار بین المللی و ایرانی دارند.
 • فارغ‌التحصیلان این دوره امکان همکاری در پروژه‌های اجرایی بعد از پایان دوره را با همکاری شرکت خواهند داشت!

سوالات متداول

بلیت پرینت شود یا خیر؟
بلی، ترجیحا
ساعت، مکان و روز برگزاری همایش چه زمانی است؟
روز ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - جمعه - ساعت ۹:۰۰ - مکان همایش اطلاع رسانی خواهد شد
من در دوره‌ی قبلی همایش #مشاورشو ثبت نام کردم و حضور داشتم، آیا توصیه‌ می‌کنید تا در این همایش هم حضور پیدا کنم؟
از علاقه‌مندی شما به صنعت مشاوره مدیریت و مدرسه مشاوره شاپرک تشکر می‌کنیم. در هر دوره‌ای از همایش مطالب جدید و به‌روز به مخاطبین ارائه می‌شود. از این‌رو در صورتی که تمایل دارید با آخرین روند‌های صنعت مشاوره مدیریت آشنا شوید حتما توصیه می‌کنیم در همایش حضور پیدا کنید. در صورتی که حضور در همایش برای شما صرفا به منظور ثبت نام در مدرسه مشاوره شاپرک است با ما تماس بگیرید.
من مدرک کارشناسی دارم، آیا می‌توانم در همایش شرکت کنم؟ در دوره‌ی بعدی مدرسه مشاوره شاپرک چطور؟
بله، چرا که نه، اگر اشتیاق کافی برای ورود به صنعت مشاوره مدیریت دارید یا خود را در آینده یک مشاور تصور می‌کنید به شما توصیه می‌کنیم که ثبت نام کنید. در حال حاضر برخی از فارغ‌التحصیلان مدرسه و یا همکاران ما در شرکت تجربه شاپرک آبی با تحصیلات مقطع لیسانس وارد مدرسه شدند.
هزینه ثبت نام در مدرسه مشاوره شاپرک چقدر است؟
برای پاسخ به این سوال بهتر است که ما هم با انتخاب‌های شما آشنا شویم. در نتیجه در همایش در این مورد بیشتر صحبت خواهیم کرد.
آیا #مشاورشو و مدرسه مشاوره شاپرک به زبان انگلیسی برگزار می‌شود؟
همایش کاملا به زبان فارسی برگزار می‌شود. مدرسه مشاوره شاپرک نیز برای پذیرفته‌شدگانی که درخواست آموزش به زبان فارسی را دارند به همین زبان برگزار می‌شود. اگرچه مطالب آموزشی و مطالعاتی که معرفی می‌شود به صورت ریفرنس خواهد بود.
این چندمین مدرسه مشاوره مدیریت شاپرک است که برگزار می‌شود؟
مدرسه مشاوره مدیریت شاپرک اولین بار در آذر ۹۶ و در دور دوم در شهریور ۹۷ برگزار شد. در سال ۹۸ سومین دوره این مدرسه برگزار شد و با افتخار دور چهارم مدرسه در تیرماه ۱۳۹۹ آغاز خواهد شد. ضمنا ما اولین مدرسه مشاوره مدیریت در ایران هستیم!
آیا محتوی مدرسه مشاوره شاپرک شبیه به دانشگاه است؟
به هیچ وجه، آنچه در مدرسه مشاوره مدیریت شاپرک آموزش داده خواهد شد، مشابه آکادمیک ندارد. اصولا تفاوت اساسی مبحث مشاوره مدیریت با مباحث آکادمیک تفاوت نگاه و تجربی بودن آن است. از این رو موسسات آموزشی و دانشگاهی این دوره‌ها را در دنیا برگزار نمی‌کنند و بیشتر مدارس کسب و کار و یا شرکت‌های بزرگ مشاوره مدیریت این علم را توسعه می‌دهند. اساسا ما موسسه آموزشی نیستیم، ماشرکت تجربه شاپرک آبی هستیم که بیش از ۹ سال در زمینه‌ی مشاوره مدیریت مشغول به فعالیت و ارائه خدمات مشاوره به شرکت‌ها هستیم. در کنار فعالیت‌های اصلی شرکت مدرسه مشاوره شاپرک را با هدف آموزش استعدادها به منظور ورود به دنیای مشاوره مدیریت آغاز کردیم. به همین دلیل اصلا موضوعات آکادمیک نیست و کاملا تجربی و شهودی هست.
طول مدت دوره در مدرسه چه قدر است؟ در چه روز‌هایی برگزار می‌شود؟
دوره‌های قبلی مدرسه مشاوره مدیریت شاپرک در روزهای آخر هفته (پنج شنبه و جمعه) برگزار شده و تلاش ما این است که دوره‌های بعدی نیز در این روز از هفته برگزار شود. طول مدت زمان برگزاری حدودا ۵ ماه خواهد بود و دوره‌ی بعدی از تیرماه آغاز خواهد شد.
در مدرسه در چه حوزه‌ای آموزش مشاوره داده میشه؟
در طول مدت زمان مدرسه تمامی آموزش‌هایی که نیاز هست تا به عنوان یک مشاور فریلنسر فعال باشید به شما آموزش داده خواهد شد. خدمت و یا حوزه تخصصی که در آن مشاوره خواهید داد به خود شما و سوابق شما بستگی داره. ما تخصص به شما آموزش نمی‌دیم. بلکه فرایند فعالیت به عنوان یک مشاور رو از لحظه‌ی کسب مشتری تا پایان کار رو به شما آموزش می‌دهیم.
اساتید دوره چه کسانی هستند؟ سرفصل‌های دوره چه مواردی را شامل می‌شود؟
تمامی اساتید دارای تجربه‌ی ارائه مشاوره مدیریت به شرکت‌های بین‌المللی را دارند و این دوره از بهترین اساتید دعوت نمودیم تا میزبان ایشان باشیم. سرفصل‌های دوره بر اساس آخرین مدل‌های بین‌المللی آموزش مشاوره مدیریت تدوین شده و تمامی آموزش‌هایی که یک مشاور مدیریت به منظور ارائه‌ی خدمات خود را دارد را شامل می‌شود. در دوره‌ی قبل ما پذیرای بیش از ۱۰ استاد بودیم که در سرفصل‌های اصلی و فرعی به انتقال تجربه پرداختند. در این مورد در همایش بیشتر صحبت خواهیم نمود. اگر می‌خواهید با اساتید دوره آشنا شوید بهتر هست که اینستاگرام مدرسه مشاوره مدیریت شاپرک را دنبال کنید.
دوره‌ها در تهران برگزار می‌شود. برای افرادی که از شهرستان قصد حضور دارند تسهیلاتی وجود ندارد؟
در دوره‌های قبلی نیز ما میزبان افرادی از نقاط مختلف کشور بودیم. پیشنهادات ویژه‌ای برای این عزیزان داریم که در همایش در باره آن صحبت خواهیم کرد. در دوره‌های قبل عزیزانی از یزد، بوشهر، ارومیه، سبزوار، قزوین، اصفهان، کرمانشاه، همدان، شیراز و چند شهر دیگر در دوره‌ها حضور داشتند.
چطور مطمئن شوم که مسیر شغلی درستی هست ورود به صنعت مشاوره مدیریت؟
خیلی ساده، در همایش زمانی برای مشاوره فرد به فرد خواهید داشت و در مورد سوابق و تجربیات و برنامه‌ای که برای آینده دارید با فارغ‌التحصیلان دور قبلی صحبت کنید.
من باز هم سوال دارم، از کجا می‌توانم پاسخ خود را دریافت کنم؟
با ما تماس بگیرید، 02126124719 و یا به ما در اینستاگرام دایرکت ارسال کنید @shaparak.school و یا شماره تماس خود را به ایمیل ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم hi@shaparak.school یا اصلا بر روی آیکون واتساپ در این صفحه کلیک کنید تا بلادرنگ با هم صحبت کنیم
ما قصد خرید بلیط گروهی داریم، آیا این امکان وجود دارد؟
بله، برای خرید بلیط گروهی (بیش از ۵ نفر) لطفا با ما با شماره (02126124719) تماس بگیرید
من برای ثبت نام در همایش مشاورشو به کد تخفیف نیاز دارم!
خب به اینستاگرام ما سر بزنید و در دایرکت شانس خودتون رو امتحان کنید :) آدرس اینستاگرام ما shaparak.school

برگزارکنندگان

مدرسه مشاوره مدیریت شاپرک
مدرسه مشاوره مدیریت شاپرک

مدرسه مشاوره مدیریت شاپرک

شرکت تجربه شاپرک آبی
شرکت تجربه شاپرک آبی

شرکت مشاوره مدیریت تجربه شاپرک آبی

سخنرانان

سخنران همایش #مشاورشو۳
سخنران همایش #مشاورشو۳
به زودی

به زودی

آدرس: تهران محل شرکت : فرمانیه - چهارراه پاسداران - خیابان نارنجستان هفتم - پلاک ۲۸ - محل برگزاری رویداد به اطلاع شما خواهد رسید