کارگاه سیستم های مدیریت در سازمان ها

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۲۹ مهر ۹۵ ۰۸:۳۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۲۹ مهر ۹۵ ۱۷:۳۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادمدیریت / غیره
اضافه به تقویم
کارگاه سیستم های مدیریت در سازمان ها
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 

کارگاه سیستم های مدیریت در سازمان ها


آنچه در اين کارگاه يک روزه خواهيم آموخت، آشنائي با رويکردهاي گوناگون مديريت در سازمان­ها اعم از مديريت کيفيت، محيط زيست، ايمني و انرژي مي ­باشد. گفتني است امروزه مباحث فوق در صدر توجه سازمان­ هاي مختلف سرتاسر دنيا مي­ باشد. در واقع هزينه ­­هاي پنهان هدررفت انرژي و کيفيت  و آسيب­ هاي ناشي از عدم توجه به مباحث ايمني و محيط زيست بخش اصلي ضرر و زيان ­ها در سازمان را شامل مي ­شود.

در اين کارگاه با دکتر کامران رضائي عضو هیات علمي دانشکده مهندسي صنايع پرديس دانشکده هاي فني دانشگاه تهران و عضو هیات مدیره و مدیرعامل شركت مشاركتي توف نُورد ايران (TÜV NORD Iran) همراه مي­ شويم و با مباحث و رويکردهاي مختلف در زمينه مديريت آشنا مي­ شويم. دکتر رضائي با سابقه بيش از 24 سال فعاليت در زمينه سيستم ­هاي مديريت ما را با استانداردهاي جهاني ISO 9001 / ISO 14001 / OHSAS 18001 / ISO 50001 در زمينه کيفيت، محيط زيست، انرژي و ايمني آشنا مي­کند. همچنين در پايان کارگاه امکان پرسش و پاسخ براي دانشجويان فراهم مي­ باشد.

گفتني است در پايان اين کارگاه يک روزه گواهينامه حضور در دوره، از طرف آکادمي توف ايران-آلمان به شرکت­ کنندگان اعطا خواهد شد.

اين کارگاه براي دانشجويان و فارغ التحصيلان کمتر از 5 سال در نظر گرفته شده است و هزينه ثبت نام در آن  90 هزار تومان  و براي دانشجويان دانشگاه تهران 70 هزار تومان مي­باشد. گفتني است ارائه کارت دانشجوئي معتبر در هنگام ثبت نام و در روز شرکت در دوره الزامي مي­باشد.

 زمان: پنجشنبه 1395/7/29 ساعت 17-8:30 (به همراه نهار)

مکان: آمفي تئاتر دانشکده متالورژی و  مواد، پرديس 2 دانشکده هاي فني دانشگاه تهران

آدرس: تهران- خيابان کارگر شمالي- بعد از بزرگراه جلال آل احمد- پرديس2 دانشکده های فني

 

هزينه دوره:

دانشجويان دانشگاه تهران 70 هزار تومان

دانشجويان ساير دانشگاه­ها 90 هزار تومان

فارغ التحصیلان 120 هزار تومان

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و یا به آدرس تلگرام https://telegram.me/anjoman_elmiye_sanaye مراجعه نمایید.

09392864096

09019128289آدرس:تهران خيابان کارگر شمالي- بعد از بزرگراه جلال آل احمد- پرديس2 دانشکده های فني- آمفي تئاتر دانشکده متالورژی و مواد