رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه آموزشی بازاریابی دیجیتال با رویکرد تبلیغات همگن در تاریخجمعه ۶ بهمنبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه آموزشی بازاریابی دیجیتال با رویکرد تبلیغات همگن

شروع:
جمعه ۶ بهمن ۹۶ ۰۹:۰۰
پایان:
جمعه ۶ بهمن ۹۶ ۱۳:۰۰
 کارگاه آموزشی بازاریابی دیجیتال با رویکرد تبلیغات همگن
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

چرا باید در این کارگاه شرکت کنیم

 آیا تا حالا در بازفید تبلیغات بنری یا دیسپلی دیده اید؟ اگر شما یک یوزر معمولی در وب هستید احتمالا جواب تان به این سوال با تاکید منفی خواهد بود. با این حال درآمد سال گذشته آنها ۱۷۰ میلیون دلار بوده که این مبلغ رو از مدیاهوس ها کسب کرده اند.

تبلیغات همگن چیست؟

دیدگاه هوشمندانه ای وجود دارد که تبلیغات همگن را این گونه تعریف می کند: «محتوای آنلاینی که تولید شده و در ازای پرداخت هزینه، برای ترویج و معرفی یک برند روی یک رسانه منتشر می شود که معمولا این رسانه از تبلیغات سنتی مثل بنر استفاده نمی کند ولی محتوایی مثل پست های متنی و اینفوگرافیک دارد». توییت های پروموت شده یا تبلیغاتی، فیدهایی که در فیس بوک به صورت پروموت شده می آیند، سیستم های تبلیغاتی موتورهای جستجوگر، ویجت های محتوای مشابه مثل سایت کانگورو و… همگی از نمونه های تبلیغات همگن هستند.

اساسا تبلیغات همگن تبلیغاتی است که لباس مبدل می پوشد و تغییر قیافه می دهد، جایی که محتوای تبلیغاتی ظاهر و شکل و شمایل رسانه ای را به خود می گیرد که در بستر آن به نمایش در می آید. کمیسیون تجارت فدرال آمریکا (FTC) تبلیغات همگن را به این شکل تعریف می کند که تبلیغات همگن در واقع مخلوطی از تبلیغات و سرگرمی، اخبار، و سایر سرفصل های محتوایی در رسانه های دیجیتالی است.

تبلیغات همگن چیز جدیدی نیست. گوگل و بقیه موتورهای جستجو این کار را با نشان دادن نتایجی که با پرداخت هزینه از طرف صاحب وب سایت مقصد بوده، انجام می دادند. اما به هر حال در ۴-۵ سال اخیر، موج جدیدی بوجود آمده است که این موضوع را خیلی برجسته کرده و باعث شده امروزه تبلیغات همگن بسیار پیچیده تر از قبل شده و استراتژی ها و نوآوری های جدیدی را نیز در این روش مشاهده کنیم.

دو نمونه موفق از تبلیغات همگن در چند سال اخیر

در سال ۲۰۱۲ فوتبالیست انگلیسی وین رونی، برند نایکی را که اسپانسر او بود، روی اکانت توییترش تبلیغ کرد. در واقع به نحوی این کار را انجام داد که به نظر می رسید نظر شخصی خودش را در مورد نایکی نوشته، نه اینکه بخواهد به عنوان کمپانی اسپانسر، تبلیغ آن را انجام دهد.

یا در سال ۲۰۱۵، IKEA کمپین جالبی با عنوان «The A-Zzz of Bedroom Ideas» طراحی کرد و دیلی تلگراف با روش تبلیغات همگن به شکل ماهرانه ای نیاز شما به راهکارهای IKEA برای حل مشکل خواب راحت را القا کرد.

تفاوت تبلیغات همگن و بازاریابی محتوایی

در تبلیغات همگن شما می‌توانید مشتریان خود را با یک روش سریع به هدفشان نزدیک کنید.

در عین حال بازاریابی محتوایی یک تاکتیک نیست بلکه یک نظم است. بازاریابی محتوایی زمانی است که تمامی تاکتیک‌های محتوای شما (اعم از تبلیغات همگن) یکپارچه شوند و یک به یک عامل بزرگتری تبدیل شوند. بازاریابی محتوایی باید با یک بینش و تفکر عمیق آغاز شود تا امکان برقراری ارتباط عمیق با مشتریان شما را فراهم آورد.

سرفصل های کارگاه

• اصطلاحات کلیدی در تبلیغات همگن

• تبلیغات آنلاین و روش های موجود برای بازاریابی دیجیتال

• بررسی مدل های مالی در قراردادهای تبلیغات آنلاین

• مدل های ارزیابی و بررسی میزان موفقیت کمپین های تبلیغات همگن

• تبلیغات همگن دسته بندی ها و انواع شاخه ها

• تمرین عملی و پرسش و پاسخ

مدرس کارگاه

سید حسین موسوی

سید حسین موسوی

مدیر عامل وموسس کانگورو

موسس و مدیر عامل پلتفورم کانگورو (پلتفورمی برای بازاریابی دیجیتال)
مشاور کسب و کار و تبلیغات آنلاین
مدیر استراتژی و برنامه ریزی ای نتورک
مدیر بخش ارتباط با مشتری ای نتورک

نکته مهم

لطفا قبل از ثبت نام دقت فرمایید پس از ثبت نام امکان انصراف از خرید وجود ندارد.

گواهی شرکت در کارگاه

آدرس:تهران امیراباد شمالی، بالاتر از جلال آل احمد، پردیس فنی دانشگاه تهران، انستیتو مهندسی نفت طبقه اول