رویداد به پایان رسیده است!
سلسله کارگاه های آموزشی آنلاین "نوآفرین شو" در تاریخ سه‌شنبه ۱۶ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۲۷ فروردین ساعت ۱۹:۰۰

سلسله کارگاه های آموزشی آنلاین "نوآفرین شو"

  • ۸,۰۰۰ تومان
  • مشهد
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


با رویداد نوآفرین شو در قرنطینه شما را تنها نگذاشتیم.

این رویداد شامل 8 کارگاه آموزشی است که به صورت آنلاین برگزار می گردد.

 


کارگاه ها


🔴هدف گذاری هوشمند

مدرس : مهندس پورعلی

هزینه کارگاه : 30 هزار تومان

تاریخ برگزاری: 99/1/27

شیوه ای جدید در هدف گذاری به طوری که به صورت دقیق اهداف خود را نشانه بگیرید و با گام های برنامه ریزی شده در زندگی روزمره، به سمت هدف خود حرکت کنید و مطمئن باشید به آن خواهید رسید .

- هدف گذاری SMART یعنی چه ؟

- چگونه میتوانیم با برنامه ریزی نقطه به نقطه به اهداف بلند مدت دست یابیم ؟

- آیا میتوانیم همزمان روی چند هدف متمرکز شویم ؟ چگونه ؟

- چگونه اولویت اهدافمان را مشخص کنیم ؟

- آیا باید ایده آل اهدافمان را در نظر بگیریم ؟

 

🔵کشف ایده های طلایی برای کسب و کار

 

مدرس : دکتر جاهدی

هزینه کارگاه : 30 هزار تومان

تاریخ برگزاری: 99/1/30

روشها و اصول و تکنیک های ایده پردازی و کشف ایده های طلایی برای راه اندازی یک کسب و کار

 فرصت ها را نباید از دست داد و برای کارآفرینی و راه اندازی یک استارتاپ باید ابتدا فرصت های کسب و کاری را شناسایی کرد. در این کارگاه خواهید آموخت که چه ایده هایی مناسب است و فرصت کسب کار دارد.

 

🔴چهل اصل تریز برای حل مساله و نوآوری

مدرس : دکتر شجاعی

هزینه کارگاه : 30 هزار تومان

تاریخ برگزاری: 99/2/1

در دنیای امروز با در نظر گرفتن تغییرات، عرضه محصولات جدید و مشتری پسند نیازمند به کارگیری ابزارهای مناسب می باشد. خلاقیت و نــــوآوری ابزارهایی هستند که همواره سازمانها را در تحقق این هدف یاری رسانده اند و در عصر حاضر این اهمیت بیش از پیش شده است. تاکید سازمانها به استخدام افراد خلاق، ایجاد محیطی خلاق در سازمان، همچنین تشویق افراد به خلاقیت در سازمان و تحقیق و پژوهش در زمینه یافتن راههای توسعه خلاقیت دلیلی بر این مدعا است. از مهم ترین ابزارها، در زمینه تقویت خلاقیت، TRIZ  می باشد.

تریز روشی نظام یافته برای پرورش خلاقیت است. این روش توسط آلتشولر که در اداره ثبت اختراعات روسیه کار می کرد، از مطالعه بیش از بیست هزار اختراع و دسته بندی نکات مشترک آنها به دست آمده است. با چک کردن اصول زیر در حل هر مسأله ای، تا حدودی اطمینان حاصل می شود که تمام نکاتی که ممکن است باعث ایجاد خلاقیت در حل مسأله شوند، مورد بررسی قرار گرفته اند.

 

🔴هک رشد

مدرس : مهندس پورعلی

هزینه کارگاه : 30 هزار تومان

تاریخ برگزاری: 99/2/3

تمامی کسب و کار ها به ویژه کسب و کار های نوپا نیاز دارند که شخص یا گروهی فرایند رشد این کسب و کار ها پایش و یا به اصطلاح هک کند. یک هکر رشد ویژگی ها و مهارت ها و تخصص های خاصی دارد که در کارگاه هک رشد این خصوصیات مورد بحث خواهد بود.

تحلیل داده و  فرایند ارزیابی داده با استفاده از ابزارهای آماری و تحلیلی به منظور تعیین اطلاعات مفید و کمک به تصمیم گیری بهتر در کسب و کار است. امروزه هر سازمان به کمک دریافت داده های صحیح و تحلیل آن ها و استخراج نتایج مدیریتی می تواند در زمره کسب و کار های موفق قرار گیرد.
هکر رشد در واقع فردی است که به شما کمک می کند تا موانع رشد کسب و کار خود را پیدا کرده و آن ها را از بین ببرید و این کارگاه به شما کمک می کند تا بدانید که استارتاپ شما در مراحل اول به چه چیز هایی برای رشد سریع نیاز دارد و چه چیز هایی مانع رشد کسب و کار نوپا ی شما هستند و در پایان این کارگاه شما می توانید هکر رشد کسب و کار خود باشید و موانع رشدتان را خودتان نابود کنید و روی کار هایی که موجب تقویت رشد کسب و کار شما می شوند بیشتر سرمایه گزاری کنید

 

 

🔵کار تیمی

مدرس : مهندس غیبی

هزینه کارگاه : 30 هزار تومان

تاریخ برگزاری: 99/2/5

آموزش تیم سازی و مدیریت تیمی با رویکرد تیم های استارتاپی و آشنایی با چالش های موجود در بین تیم ها و راه حل رفع این چالش ها به صورت اصولی و کاربردی یک تیم به تعداد کمی از افراد گفته می‌شود که دارای مهارت‌های تکمیل‌کننده‌ یکدیگر بوده و دارای مقاصد، اهداف، و رویکردی مشترک‌اند که بر مبنای آنها به هم پیوند می‌خورند و به یکدیگر تکیه می‌کنند. داشتن مهارت در تشکیل تیم و پس از آن حضور در یک تیم، دستیافتنی است به شرط آن که ابتدا آن را فرا بگیری. کار تیمی همچنین راه کار مؤثری در دستیابی به بهره وری تلقی می شود. کارایی و اثربخشی که دو عنصر اساسی بهره وری را تشکیل می دهد بر اساس روش کار تیمی ارتقاء می یابد. اگر می خواهید در این باره بیشتر بدانید حتما به این کارگاه بیایید.

 

🔴صفر تا صد راه اندازی استارتاپ

مدرس : دکترجاهدی

هزینه کارگاه : 30 هزار تومان

تاریخ برگزاری: 99/2/9

موفقیت در راه اندازی استارتاپ موضوعی است که مورد توجه بسیاری می باشد. شناسایی نیازهای مشتری در یک کسب و کار باعث می شود تا بتوان شانس موفقیت را افزایش داد.

امروزه افراد بسیاری به دنبال راه اندازی یک استارتاپ هستند. موفقیت در راه اندازی استارتاپ موضوعی است که مورد توجه بسیاری می باشد. شناسایی نیازهای مشتری در یک کسب و کار باعث می شود تا بتوان شانس موفقیت را افزایش داد. پس از راه اندازی یک کسب و کار باید بدانیم که چطور می توانیم به رشد یک کسب و کار بپردازیم. ساخت یک نمونه اولیه از محصول می تواند ایراد کار را به سازندگان نشان دهد تا قبل از عرضه به بازار ایرادات محصول برطرف شود.

از دیگر سو تیم سازی و رهبری تیم در تیم های استارتاپی از موضوعاتی است که بسیار حساس می باشد. عدم هماهنگی بین اعضای یک تیم باعث می شود تا شکست تیم رقم بخورد. تهیه بوم ناب کسب و کار می تواند جایگه بسیاری از مسائل را مشخص کند و افراد وظایف خود را در تیم به بهترین شکل ممکن بدانند

آموزش انتخاب بهترین شاخص های کلیدی برای سنجش عملکرد کسب و کار و استارتاپ شما و همچنین آموزش کار با ابزار های محاسبه گر میزان رشد شاخص های کلیدی.

 

 

🔵کشف نیاز واقعی بازار و اصول مصاحبه با مشتریان


مدرس : دکتر جاهدی

هزینه کارگاه : 30 هزار تومان

تاریخ برگزاری: 99/2/13

کشف نیاز واقعی بازار و اصول مصاحبه با مشتریان یکی از مهم ترین عواملی است که هم میتواند باعث موفقیت در کسب و کار ما شود و هم میتواند مارا شکست دهد. و این شکست و پیروزی از طریق رضایت یا نارضایتی مشتری صورت میپذیرد .

مدیریت ارتباط با مشتریان CRM  با این هدف مورد اهمیت است که ما بتوانیم به نحو احسن با مشتریانان ارتباط برقرار کنیم و به نیاز های آنها پاسخ دهیم .

 

🔵شاخص کليدي کسب و کار (KPI)

مدرس : مهندس چرم فروشان

هزینه کارگاه : 30 هزار تومان

تاریخ برگزاری: 99/2/16

داشتن نگاه تحلیلی و آماری به کسب و کار یکی از ابزارهای مهم مدیریت کسب و کار به شمار می آید. برای تولید چنین آماری نیاز است تا در خصوص تعیین شاخصه های قابل اندازه گیری استارتاپ دانش کافی داشته باشید. هر کسب و کار و سازمانی باید برای خود یکسری شاخص های کلیدی عملکرد تعریف کرده و بر طبق این سنجه های کلیدی، عملکرد کسب و کار خود را مدیریت کند.

در این کارگاه یاد می گیرید که شاخص های کلیدی چگونه باید باشند و به سنجه های کلیدی مناسب برای اندازه گیری وضعیت و مقدار رشد کسب و کار و استارتاپ خود مسلط خواهید شد.

 

 

 


ارتباط با ما


آدرس سایت رویداد :http://roshdana.com/noafarinsho/

آدرس کانال تلگرام : telegram.me/noafarinsho
آی دی تلگرام مسئول روابط عمومی نوآفرین شو:  telegram.me/A_noafarinsho
آدرس پیج اینستاگرام : instagram.com/noafarinsho


پوستر کارگاه ها


پوستر کلی رویداد

 

سخنرانان

دکتر علی جاهدی
دکتر علی جاهدی
مشاور راه اندازی و توسعه کسب و کار مدیر مرکز رشد ICT پارک علم و فناوری خراسان مدرس کارآفرینی دانشگاه
مهندس مصطفی پورعلی
مهندس مصطفی پورعلی
مدیر عامل و هم‌بنیان گذار رشدانا، موسس آرنیکاوب هکر رشد و منتور کسب و کارهای نوپا
مهندس حمید چرم فروشان
مهندس حمید چرم فروشان
مدیرعامل دونبش و منتور و مشاور رسمی پارک علم و فناوری خراسان
مهندس مهدی غیبی
مهندس مهدی غیبی
رییس هیئت مدیره ناوشکن و بنیانگذار رشدانا و مشاور راه اندازی و توسعه کسب و کار
دکتر سید علیرضا شجاعی
دکتر سید علیرضا شجاعی
مدیر مرکز تعالی سازمانی، دبیر و نائب رییس انجمن مهندسی صنایع ایران

آدرس

مشهد این رویداد به صورت آنلاین برگزار می شود.

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی مهندسی صنایع کشور

اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی مهندسی صنایع کشوردر تاریخ یک دی ماه ۱۳۹۵ با هدف هم‌افزایی و تلاش برای بهبود سطح فعالیت های انجمن های این رشته تاسیس شده است.  ✳️ سومین مجمع اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی مهندسی صنایع، به میزبانی دانشگاه ارومیه ،در تا

رویداد های برگزارشده۴
رویداد های فعال۰