ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"رویداد بزرگ سالیانه جامعه آزاد رایانش ابری ایران" در تاریخ سه‌شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
اعلام حضور عادی
حضور در هر بخش از رویداد (بجز پنل مدیریتی کسب و کار) برای عموم آزاد است. بخاطر مدیریت هزینه های رویداد، این بلیط برای کسانی است که تمایل به دریافت وعده نهار ندارند.
-
رایگان
تمام شد
اعلام حضور + نهار
به منظور مدیریت بهینه هزینه های جانبی رویداد، این مبلغ جهت اطمینان از حضور دوستان در نظر گرفته شده است و شامل وعده نهار نیز می شود.
-
۱۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
اعلام حضور + نهار (با تأخیر)
به منظور مدیریت بهینه هزینه های جانبی رویداد، این مبلغ جهت اطمینان از حضور دوستان در نظر گرفته شده است و شامل وعده نهار نیز می شود.
-
۵۰,۰۰۰ تومان
حضور در پنل مدیریتی کسب و کار
پنل مدیران و صاحبان کسب و کار بصورت موازی با برنامه اصلی و با ظرفیت بسیار محدود برگزار می شود. در صورت تمایل به حضور در این پنل لازم است این بلیط را تهیه فرمایید.
-
۲۰۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
بلیط حمایتی رویداد
متناسب با پکیج های حمایتی/تبلیغاتی اعلام شده در کانال جامعه آزاد رایانش ابری ایران
https://telegram.me/Occc_news
-

برگزارکننده

جامعه آزاد رایانش ابری ایران
جامعه آزاد رایانش ابری ایران
www.oCCc.ir

جامعه آزاد رایانش ابری ایران یک شتاب دهنده در حوزه شکل گیری اکوسیستم رایانش ابری مبتنی بر دانش و فرهنگ بومی می باشد. تلاش برای شناسایی و رفع مشکلات پیش روی صنعت بر اساس ظرفیت های موجود در جامعه و کاهش فاصله صنعت، دولت، دانشگاه و گروه های کاربری از جمله اهداف اصلی جامعه رایانش ابری است.

اسلاید ها + تصاویر + مستندات خروجی

توجه:

مستندات خروجی رویداد بزرگ سالیانه جامعه آزاد رایانش ابری ایران از طریق کانال  جامعه و نیز دانشنامه آزاد رایانش ابری در دسترس است.

سخنرانان و ارائه دهندگان، اعضای پنل کسب و کار و افراد کلیدی حاضر در رویداد

محمد خوانساری
محمد خوانساری
هیات علمی دانشگاه تهران و ریاست پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات

دکتر محمد خوانساری، سخنران کلیدی رویداد: "مبحث رایانش ابری به عنوان فناوری پایه برای تمام فناوری‌های آتی است ... گام اصلی این است که موضوع رایانش ابری در کشور به شکل نهادینه توسط بخش خصوصی برای بخش‌های مختلف عرضه شود."

محمد کاظم اکبری
محمد کاظم اکبری
هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و ریاست مرکز پردازش های فوق سریع

دکتر محمدکاظم اکبری، سخنران کلیدی رویداد: "لازم است که برنامه‌ریزی منظم در رابطه با ساخت و کاربرد سیستم‌های ابر در کشور وجود داشته باشد و برگزاری چنین کارگاه‌هایی می‌تواند زمینه‌سازی برنامه‌ریزی‌های دقیق‌تر باشد."

محمداحسان حمیدیا
محمداحسان حمیدیا
رئیس هیات مدیره شرکت صنایع الکترونیک زعیم

شرکت صنایع الکترونیک زعیم از شرکت های فعال در حوزه توسعه فناوری های مرتبط با رایانش ابری با رویکرد امنیتی است. مهندس محمداحسان حمیدیا یکی از سخنرانان کلیدی رویداد است که تجربیات صنعتی بدست آمده در این مجموعه را به اشتراک خواهند گذاشت.

امیرحسین میرمحمدصادقی
امیرحسین میرمحمدصادقی
دبیر اولین رویداد ملی رایانش ابری و کسب و کار - وزارت صنعت، معدن و تجارت

دکتر میرمحمدصادقی، دبیر اولین رویداد ملی رایانش ابری و کسب و کار در سال 92: "رایانش ابری یک انتخاب نیست، بلکه یک اجبار و ضرورت برای توسعه کسب و کار است، چرا كه محيط كسب و كار، محيط رقابتي است و شركتهاي ايراني نيز بايستي در همين فضاي رقابتي جهاني بتوانند به فعاليت خود ادامه بدهند."

احسان کشتکاری
احسان کشتکاری
سرپرست گروه توسعه نرم افزار پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات

احسان کشتکاری: "با استفاده از ابرزیرساختی پژوهشگاه و بهره‌مندی کامل از مزایای رایانش ابری، سرعت راه‌اندازی اولیه پروژه‌ها افزایش یافته و از آن مهم‌تر هزینه‌های آزمون و خطا در زمان تحقیق کاهش می‌یابد، این کاهش هزینه و افزایش انعطاف در تحقیقات، موجب افزایش نوآوری و در نتیجه افزایش شانس تولید کسب ‌وکارهای دانش‌بنیان از نتایج تحقیقات می‌شود."

امید محبوبی
امید محبوبی
انجمن رایانش ابری خاورمیانه

امید محبوبی از آخرين تحولات رايانش ابري در بازار منطقه صحبت خواهد کرد و گزارشی از Cloud Competitiveness Index 2016 را که در انجمن رایانش ابری خاورمیانه تهیه شده است به علاقه مندان ارایه خواهد کرد.

آرش سروری
آرش سروری
سردبیر و برنامه ساز برنامه های فناوری

آرش سروری، کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر، سردبیر و برنامه ساز در حوزه فناوری در رسانه ها و مدیر و هدایتگر پنل های فناورانه و نوآورانه هستند که در این رویداد مدیریت و هدایت پنل مدیریتی کسب و کار رو بر عهده خواهند داشت.

علیرضا هاشمی گلپایگانی
علیرضا هاشمی گلپایگانی
هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر

دکتر علیرضا هاشمی گلپایگانی، از اساتید فعال در حوزه رایانش ابری هستند که تجربیات خوبی در تعریف پروژه های مشترک تحقیقاتی و صنعتی با خود به همراه دارند و پروژه های تحقیقاتی بسیاری در حوزه رایانش ابری اجرا کرده اند. ایشان در این رویداد در پنل کسب و کار با ما همراه خواهند بود.

سید مجتبی شجاعی
سید مجتبی شجاعی
مدیر مرکز ابررایانه ملی امیرکبیر

سید مجتبی شجاعی: "ابرایانه امیرکبیر با هدف سرویس‌دهی به دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و صنعتی کشور طراحی شده است که قادر است مسائل علمی و مهندسی را که نیاز به محاسبات قوی و پیچیده دارد حل نماید. این مرکز با بهره گیری از فناوری روز دنیا از پیشروان ارائه خدمات رایانش ابری می باشد."

نرگس ارسطویی
نرگس ارسطویی
رییس اداره امنیت همراه اول

اداره کل ایمنی شبکه همراه اول، متولی ارائه معماری امن و تعیین سازوکارهای مناسب جهت ارائه خدمات ابری این مرکز بصورت امن در شبکه اپراتور می باشد. نرگس ارسطویی بعنوان رییس اداره و مدیر پروژه مرکز عملیات امنیت مبتنی بر خدمات ابری، در پنل کسب و کار تجربیات مجموعه خود را در همین راستا ارائه خواهند کرد.

احمد نوده فراهانی
احمد نوده فراهانی
پرشین گیگ

احمد نوده فراهانی، معاونت فروش و بازاریابی در شرکت پرشین گیگ (ارائه دهنده خدمات ذخیره سازی و زیرساخت ابری) هستند که مطالعات گسترده ای در حوزه بازار خدمات ابری در کشور انجام داده و تجربیات بسیاری با خود در پنل کسب و کار رویداد به همراه دارند. همچنین ایشان ارائه ای با موضوع ابر ذخیره سازی بر اساس فناوری های پرشین گیگ خواهند داشت.

سعيد پروازي
سعيد پروازي
مدیر عامل شرکت پرواز سیستم

سخران سعيد پروازي كارشناسي ارشد MBA و مدیر عامل شرکت پرواز سیستم، ارائه دهنده خدمات ارتباطی از جمله پهنای باند اینترنت می باشند. ایشان در این رویداد با یک ارائه فنی با موضوع بررسی روند بازار خدمات رایانش ابری و بررسی تغیرات بازار اینترنت با ما همراه خواهند بود. همچنین تجربیات خود در پنل کسب و کار به اشتراک خواهند گذاشت.

علی کیایی فر
علی کیایی فر
مدیر واحد امنیت داده رایانش ابری پردیس

علی کیایی فر، کارشناس شبکه و امنیت و مدیر واحد امنیت شرکت داده رایانش ابری پردیس است که تجربیات صنعتی بسیار زیادی را با خود به همراه دارند. ایشان در این رویداد در پنل ویژه کسب و کار حضور خواهند داشت و تجربیات ارزنده خود را در اختیار علاقه مندان قرار می دهند.

احسان بنی هاشم
احسان بنی هاشم
معمار راهبردی کسب‌وکار

احسان بنی‌هاشم معمار راهبردهای کسب‌وکار و راهبر توسعه‌ای سامانه‌های زیرساختی ابری است. ایشان تجربیاتشان را در قالب کارگاه ایده‌پردازی و کارآفرینی کسب‌وکار ارائه خواهند داد.

مجید صادقی علویجه
مجید صادقی علویجه
مدیر فنی کاوه صنعت شریف

مجید صادقی علویجه مدیر فنی کلود می‌باشد که در پنل کسب و کار تجربیات خود را به اشتراک خواهند گذاشت. بستر ابری کاوه با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری آماده نگهداری فایل‌ها و اطلاعات می‌باشد. این سرویس توسط شرکت کاوه صنعت شریف راه‌اندازی شده است.

طیبه کیان پیشه
طیبه کیان پیشه
کارشناس رایانش ابری

طیبه کیان پیشه مدیر فنی مرکز ابررایانه ملی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر است که از ابتدای سرویس دهی مرکز به صنایع و دانشجویان تا کنون تجربیات ارزشمندی را کسب کرده است و در این رویداد در اختیار مخاطبان قرار خواهد داد

فرزاد عباسی
فرزاد عباسی
کارشناس توسعه کسب و کار

فرزاد عباسی، مشاور حوزه کسب و کار و نویسنده چندین کتاب در همین حوزه، دیدگاه های خود را در حوزه استفاده از رایانش ابری برای توسعه کسب و کارهای مختلف مطرح می کند.

حمیدرضا قوامی
حمیدرضا قوامی
کارشناس توسعه کسب و کار

حمیدرضا قوامی از فعالین جامعه آزاد رایانش ابری ایران، مشاور کسب و کار و رایانش ابری است که تجربیات خود را در توسعه بازار این صنعت در اختیار مخاطبان قرار خواهد داد.

میلاد امیریان فر
میلاد امیریان فر
کارشناس مدیریت کار آفرینی

میلاد امیریان فر کارشناس ارشد مدیریت کار آفرینی و مدیر مرکز فناوری اطلاعات رستوران های زنجیره ای بوف می باشد که تجربیات خوبی در حوزه بکارگیری رایانش ابری در صنعت رستوران زنجیره ای دارد که تجربیات خود را در این رویداد در اختیار علاقه مندان قرار خواهند داد.

امیر بالغی
امیر بالغی
معمار زیرساخت ابری

امیر بالغی دارای چند سال سابقه علمی و صنعتی در حوزه طراحی، مشاوره، آموزش و اجرای زیرساخت های ابری می باشد که تجربیات خود را در این رویداد در اختیار مخاطبان قرار خواهد داد.

عباس معاذاللهی
عباس معاذاللهی
کارشناس علوم داده

عباس معاذاللهی از فعالین حوزه تحلیل داده است که تجربیات علمی و صنعتی خوبی در حوزه بکارگیری تکنیک ها و ابزارهای تحلیل داده دارد. ایشان تجربیات خود را در استفاده از رایانش ابری در حوزه تحلیل داده در این رویداد ارایه خواهند کرد.

بهنام لقمانی
بهنام لقمانی
کارشناس پلت فرم های ابری

بهنام لقمانی از فعالین جامعه کاربری اپن استک، اپن شیفت و داکر است که با اشتیاق زیادی تا کنون دانسته های خود را در جلسات هفتگی جامعه رایانش ابری به اشتراک گذاشته است. در این رویداد نیز با موضوعی جدید با ما همراه خواهد بود.

امیرارسلان قربان زاده
امیرارسلان قربان زاده
کارشناس پلت فرم های ابری

امیرارسلان قربان زاده از اعضای فعال گروه کاربری داکر است که تجربیات خوبی را در بکارگیری فناوری کانتینر در ارایه سرویس های عملیاتی بدست آورده است. ایشان با یک ارائه فنی در این رویداد با ما همراه خواهند بود.

وحید نازک تبار
وحید نازک تبار
کارشناس توسعه شبکه

وحید نازک تبار کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار در دانشگاه تهران هستند که تجربیات خوبی در حوزه شبکه بصورت علمی و صنعتی در اختیار دارند. ایشان همکاری با پروژه طراحی و ساخت روتر بومی را نیز در کارنامه خود دارند. در این رویداد با ارائه SDN با ما همراه خواهند بود.

مهدی علی سلطانی
مهدی علی سلطانی
کارشناس و توسعه دهنده رایانش ابری

مهدی علی سلطانی تجربیات علمی و صنعتی بسیاری در حوزه رایانش ابری در طی چند سال گذشته بدست آورده است. بهینه سازی مکانیزم های زمان بندی منابع، توسعه درایور فوق ناظر در اپن استک، معماری ابرهای متحد و تحلیل داده های نظارتی از جمله تجربیات ایشان می باشد که در ارائه فنی با علاقه مندان به اشتراک گذاشته خواهد شد.

تینا تعویذی
تینا تعویذی
مشاور امنیت اطلاعات

تینا تعویذی دانشجوی دکترای امنیت در دانشگاه صنعتی امیرکبیر می باشد که تجربیات خوبی را بصورت علمی و صنعتی در حوزه رایانش ابری در اختیار دارند. ایشان در این رویداد با موضوع امنیت سازمانی و بررسی روندها و تکنولوژی های مرتبط با آن با ما همراه خواهند بود.

مبین رنجبر
مبین رنجبر
موسس مرجع هدوپ ایران

مبین رنجبر موسس مرجع هدوپ ایران است. مرجع هدوپ ایران به تولید محتوا پیرامون فریم ورک هدوپ و ارائه خدمات سرویس های ابری مبتنی بر فریم ورک هدوپ و مشاوره و اجرای پروزه های های مرتبط با آن می پردازد.

علی سلطانی
علی سلطانی
backtory.com

بکتوری یک سرویس ابری در سطح PaaS است که نیازهای سمت سرور نظیر پایگاه داده، وب سرور، مدیریت فایل، مدیریت کاربران و ... را تامین میکند. علی سلطانی از اعضای تیم بکتوری است که تجربیات خود را در زمینه ارایه سرویس در پنل کسب و کار رویداد به اشتراک خواهند گذاشت.

پویا پیرحسینلو
پویا پیرحسینلو
مدیرعامل ابر آروان

پویا پیرحسینلو مدیرعامل ابر آروان است. ابر آروان یک خدمت زیرساختی است که شبکه توزیع محتوا را در داخل کشور تامین می کند. ایشان در پنل کسب و کار به انتقال تجربیات خود در زمینه ارایه سرویس خواهند پرداخت.

مانوئل اوهانجانیانس
مانوئل اوهانجانیانس
موسس و صاحب امتیاز رسانه ایسمینار

مانوئل اوهانجانیانس موسس و صاحب امتیاز رسانه ایسمینار است که دارای چند سال تجربه در حوزه ارایه خدمات برگزاری وبینار بصورت SaaS می باشند. در این رویداد ایشان در پنل کسب و کار حضور خواهند داشت و تجربیات خود را در زمینه ارایه سرویس برای علاقه مندان به اشتراک خواهند گذاشت.

سیدمحسن سیدصالحی
سیدمحسن سیدصالحی
مدیر عامل XaaS.ir

سیدمحسن سیدصالحی موسس و مدیرعامل شرکت راهکار آینده زمین است که در این رویداد تجربیات خود را در راستای تجاری‌سازی خدمات رایانش ابری XaaS که یک سرویس توسعه داده شده داخلی و مبتنی بر پلتفرم‌های نرم‌افزاری متن باز است، با مخاطبان به اشتراک می‌گذارد.

کاظم کیال
کاظم کیال
مدیرعامل شرکت النون

شرکت النون خدماتی نظیر پست الکترونیک و پیام رسان را بصورت داخلی ارایه میکند و تجربیات خوبی را در طی چندین سال توسعه و ارایه سرویس کسب کرده است. کاظم کیال مدیر عامل این شرکت تجربیات خود را در پنل کسب و کار به اشتراک خواهد گذاشت.

زهرا گلمیرزایی
زهرا گلمیرزایی
کارشناس توسعه نرم افزار

زهرا گلمیرزایی کارشناس گروه توسعه نرم افزار در مرکز تحقیقات مخابرات می باشد که دارای تخصص در پلتفرمهای ابری به طور خاص Application PaaS و Integration PaaS و زیرساخت های توسعه نرم افزار می باشد. ایشان در این رویداد در کارگاه ایده پردازی تجربیات خود را با علاقه مندان به اشتراک خواهند گداشت.

میلاد نورالله زاده
میلاد نورالله زاده
کارشناس توسعه کسب و کار

میلاد نورالله زاده بعنوان کارشناس توسعه کسب و کار، مطالعات مختلفی بر روی ارائه دهندگان خدمات ابری از جمله ماکروسافت، اپل و آمازون داشته اند. ایشان در این رویداد با ما همراه خواهند بود و تجربیات و مطالعات خود را در پنل کسب و کار به اشتراک خواهند گذاشت.

توضیحات بیشتر

 جامعه آزاد رایانش ابری ایران یک شتاب دهنده در حوزه شکل گیری زیست بوم صنعت رایانش ابری مبتنی بر دانش بومی می باشد که جامعه را از جنبه های مختلف فنی، علمی، مدیریتی، کسب و کار و فرهنگی برای پذیرش و توسعه فناوری آماده می کند. بیش از هزار نفر از متخصصین و محققین فعال در حوزه رایانش ابری و فناوری های مرتبط با آن و چندین گروه کاربری در سطح کشور با هدف شبکه سازی، فرهنگ سازی، رصد فناوری، استانداردسازی و بهبود فضای کسب در این تشکل حضور دارند. شناسایی و تلاش برای رفع مشکلات پیش روی صنعت بر اساس ظرفیت های موجود در جامعه و کاهش فاصله صنعت، دولت، دانشگاه و جامعه کاربری از دیگر اهدافی است که در جامعه آزاد رایانش ابری ایران با حضور ذینفعان پیگیری می شود.

در جامعه آزاد رایانش ابری ایران به صورت مستمر و دو هفته یکبار رویدادهایی برگزار می­ گردد که در قالب جلسات فنی، مدیریتی و یا کسب و کار به تبادل دانش و انتقال تجربیات موفق در خصوص مسائل روز این صنعت در ایران و جهان پرداخته می­ شود. در سالروز راه اندازی این جامعه هر ساله رویداد ویژه ­ای برنامه ریزی می شود تا ضمن مرور فعالیت های انجام شده در سال گذشته و شناسایی بهتر ظرفیت­ها و امکانات، امکان برنامه ریزی بهتر برای فعالیت جامعه در سال پیش رو فراهم گردد.

رویداد امسال، بزرگترین گردهمایی برنامه ریزی شده از ابتدای فعالیت جامعه آزاد رایانش ابری ایران می ­باشد که با حضور متخصصین، اساتید و صاحب نظران این صنعت در تاریخ ۲۳ آذر ۱۳۹۵ در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات) برگزار خواهد شد. هدف اصلی رویداد امسال انتقال تجربیات موفق مجموعه های صنعتی و علمی دانش بنیان و پیشرو می­ باشد. در پنل مدیریتی رویداد با حضور نمایندگانی از هر چهار بخش دولت، صنعت، دانشگاه و جامعه کاربری چالش­های موجود در توسعه صنعت رایانش ابری مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت و همفکری برای رفع آنها صورت خواهد پذیرفت.

یکی از فعالیت های شاخص در رویداد امسال، معرفی بیش از ۱۰۰ خدمت ابری می باشد که در طی سه سال گذشته در کارگروه تاکسونومی و استانداردسازی جامعه رایانش ابری شناسایی، دسته بندی و ارزیابی اولیه شده است. همچنین نظام اولیه پیشنهادی برای ارزیابی خدمات ابری مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت و بازخوردهای لازم جهت تکمیل آن دریافت خواهد شد. از دیگر فعالیت های شاخص در این رویداد، رونمایی از بوم کسب و کار کلان خدمات ابری در دو حوزه خدمات خصوصی و عمومی می­باشد که در کارگروه کسب و کار جامعه آزاد رایانش ابری ایران تهیه شده است و هدف آن استانداردسازی ادبیات  موضوع و آموزش و فرهنگ سازی در حوزه توسعه کسب و کارهای دانش بنیان مبتنی بر رایانش ابری می ­باشد. رونمایی از بوم پژوهش و درگاه ارایه خدمات پژوهشی به دانشجویان از اقدامات دیگری است که در این رویداد انجام خواهد شد.

>> جهت کسب اطلاعات بصورت لحظه ای میتوانید کانال جامعه آزاد رایانش ابری ایران را دنبال نمایید. <<

 

برنامه های رویداد شامل سرفصل های زیر می باشد:

 • سخنرانی های کلیدی در سطوح سیاست گذاری، علمی و صنعتی
 • ارایه ها و کارگاه های فنی پیرامون روندهای مطرح رایانش ابری در ایران و جهان
 • پنل ویژه کسب و کار با حضوران مدیران، کارشناسان و صاحبان خدمات ابری
 • کارگاه جنبی کسب و کار و شبکه سازی
 • معرفی بیش از 100 خدمت ابری در سطح کشور
 • رونمایی از اینفوگرافی کلان رایانش ابری  
 • رونمایی از بوم کسب و کار
 • رونمایی از بوم پژوهش
 • مسابقه ایده پردازی
 • قرعه کشی جهت بازدید از مرکز ابررایانه ملی

 

 

زمان بندی برگزاری رویداد

عنوانشروعپایان
پذیرش۸:۰۰۸:۳۰
سخنرانی کلیدی اول: سیاستگذاری های کلان رایانش ابری۸:۳۰۹:۰۰
سخنرانی کلیدی دوم: دانشگاه و رایانش ابری۹:۰۰۹:۳۰
سخنرانی کلیدی سوم: شاخص های رقابتی در بازار و صنعت۹:۳۰۱۰:۰۰
استراحت۱۰:۰۰۱۰:۳۰
مطالعه موردی: توسعه کسب و کار در رستوران های زنحیره ای مبتنی بر خدمات ابری (سالن فردوسی)۱۰:۳۰۱۲:۰۰
Storage Cloud۱۰:۳۰۱۱:۱۵
Openstack: the simplest way۱۱:۱۵۱۲:۰۰
نماز و نهار۱۲:۰۰۱۳:۳۰
پنل ویژه کسب و کار (سالن فردوسی)۱۳:۳۰۱۵:۳۰
Data Science in the Cloud۱۳:۳۰۱۴:۱۵
Monitor your Docker Containers۱۴:۱۵۱۵:۰۰
Openstack Development۱۵:۰۰۱۵:۳۰
استراحت۱۵:۳۰۱۶:۰۰
کارگاه ایده پردازی و کسب و کار (سالن فردوسی)۱۶:۰۰۱۷:۳۰
SDN۱۶:۰۰۱۶:۳۰
Cloud Security۱۶:۳۰۱۷:۰۰
HPC as a Service۱۷:۰۰۱۷:۳۰
اختتامیه + اهدای جوایز + کیک سومین سالگرد جامعه رایانش ابری ایران۱۷:۳۰۱۹:۰۰

توضیحات تکمیلی

برنامه فوق تا هفته آینده تغییرات جزئی خواهد داشت و موارد جدیدی به آن اضافه خواهد شد. آخرین تغییرات را میتوانید در همین صفحه و یا از طریق کانال جامعه آزاد رایانش ابری ایران دنبال نمایید.


>> جهت کسب اطلاعات بصورت لحظه ای میتوانید کانال جامعه آزاد رایانش ابری ایران را دنبال نمایید. <<

حامیان همایش

حامیان رسانه ای

برگزار‌کننده

آواتار

جامعه آزاد رایانش ابری ایران

رویداد های برگزارشده۱۹
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر

آدرس

تهران تهران، خیابان کارگر شمالی، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات)

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۲۶ آذر

برنامه‌نویسی R با رویکرد بیوانفورماتیکی

 • آنلاین
 • ۷۹۰,۰۰۰ تومان
 • Computer Researchers
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰

آشنایی با بلاکچین ارزهای دیجیتال و ماینینگ

 • آنلاین
 • ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات (لایتک)
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰

دوره‌ی Incident Handling & Response

 • آنلاین
 • ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • آکادمی راوین
تا ۲۶ آذر

کارگاه آنلاین برنامه نویسی R و علم داده

 • آنلاین
 • از ۳۹۸,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی پژواک دانش