رویداد به پایان رسیده است!
رویداد 74 جامعه آزاد رایانش ابری ایران در تاریخسه‌شنبه ۱۰ امردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویداد 74 جامعه آزاد رایانش ابری ایران

شروع:
سه‌شنبه ۱۰ مرداد ۹۶ ۱۶:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۱۰ مرداد ۹۶ ۱۹:۳۰
رویداد 74 جامعه آزاد رایانش ابری ایران
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

شرکت دانش‌بنیان، شرکت یا موسسه خصوصی یا تعاونی است که به منظور هم­ افزایی علم و ثروت، توسعه اقتصاد دانش محور، تحقق اهداف علمی و اقتصادی (شامل گسترش و کاربرد اختراع و نوآوری) و تجاری­ سازی نتایج تحقیق و توسعه (شامل طراحی و تولید کالا و خدمات) در حوزه فناوری­ های برتر و با ارزش افزوده فراوان به ویژه در تولید نرم ­افزارهای مربوط تشکیل می­شود و بر اساس معیارهای مورد نظر آیین­ نامه ارزیابی شرکت های دانش بنیان، به تایید کارگروه حوزه مربوطه می­رسد.

در راستای سیاست های اقتصاد مقاوتی، تسهیلات متعددی به شرکت هایی که محصولات دانش بنیان دارند اعطا می گردد که از جمله آنها میتوان به "معافیت مالیاتی"، "تسهیلات نظام وظیفه تخصصی"، "حمایت از صادرات"، "انواع وام" و ... اشاره کرد.

رایانش ابری یکی از موضوعات موجود در فهرست شرکت های دانش بنیان است و شرکت های مختلفی در هر یک از زیر دسته های SaaS، PaaS و IaaS در فرآیندهای مربوط به اخذ گواهی دانش بنیان و یا بهره برداری از تسهیلات آن قرار دارند.

با توجه به اهمیت سیاست گذاری های صحیح در موضوع شرکت های دانش بنیان و فرآیندهای ارزیابی مرتبط با آن، رویداد 74 جامعه آزاد رایانش ابری ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به هم اندیشی با شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه رایانش ابری اختصاص داده شده است تا ضمن آشنا شدن با چالش صاحبان کسب و کار، فضای گفتمان برای بهبود استانداردهای مربوطه فراهم شود.

 

>> برای اطلاع بصورت لحظه ای از آخرین اطلاعات مربوط به این رویداد، به کانال جامعه آزاد رایانش ابری ایران بپیوندید <<

 

>> استارتاپ ها و شرکت های فعال در حوزه رایانش ابری جهت هماهنگی حضور در رویداد لطفا با دبیرخانه تماس حاصل نمایند <<

 

آدرس:تهران تهران، خیابان کارگر شمالی، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات)، سالن آموزش