کاور
"مهارتهای چند رسانه ای تدریس: متن، صدا، تصویر، حرکت" در تاریخ جمعه ۲۴ بهمن ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

معرفی وبینار های های کوتاه تربیت مدرس و تکنولوژی آموزشی مرکز پرنیان

وبینار های کوتاه تربیت مدرس و کاربرد تکنولوژی در آموزش حضوری و آنلاین مرکز پرنیان می تواند مهارت های آموزشی تمامی افرادی که به شکلی در امر آموزش سهیم هستند را با پیشرفته ترین کشور ها هم تراز کند و نه تنها در دوران کرونا و آموزش آنلاین، بلکه پس از آن و در کلاس های حضوری آموزشی لذتبخش را به شاگردان و آرامش و امنیت شغلی و مالی را به مدرسین هدیه دهد. این وبینارها قسمتهایی از دوره 30 ساعته "تربیت مدرس و کاربرد تکنولوژی در آموزش" مرکز پرنیان هستند.

 

معرفی موضوع این وبینار

در هر مقطعی که ما مدرسان مشغول به امر آموزش هستیم، استفاده از انواع منابع تک رسانه‌ای یا چند رسانه‌ای جزو لاینفنک کار ماست. اما چه خود تولید کننده محتوا باشیم، و چه پس از اعمال تغییراتی در محتوای آماده از آن استفاده کنیم، به مهارت های فنی کوچک و بزرگی نیاز خواهیم داشت. از آنجا که همه متخصص علوم کامپیوتر نیستیم، اگر از تولید محتوا و استفاده از محتوای جدید صرف نظر کنیم باید خلاقیت و رشد در آموزش را نیز فراموش کنیم یا اینکه محتاج کمک دیگران شده، هزینه زیادی را بر خود تحمیل کنیم.

این رویداد 8 ساعته نیاز‌های مدرسین در چهار حوزه متن، صدا، تصویر، و حرکت  و ترکیب آنها را در محتوای چند‌رسانه‌ای شناسایی کرده و ریز مهارت‌های اصلی مورد نیاز را برای تولید یا ویرایش و رفع اشکال محتوا با حداقل اطلاعات و تجربه فنی و حداقل نصب نرم افزار جدید در اختیار مدرسین قرار می‌دهد. 

اطلاع از امکانات و توانایی‌ها‌یی که در لپتاپ خود‌تان موجود است افق‌ها‌یی جدید را در زمینه بروز و اجرای آنچه در فکر می‌پرورانید برای شما خواهد گشود.

 

برخی موضوعاتی که در این وبینار پوشش داده می شود:

صدا

·       ضبط، ویرایش و تدوین صدا

·      رفع اشکال، نویز‌گیری و حذف تپق از صدا

·      اضافه کردن صدا به فیلم، اسلاید و متن

 

تصویر

·      شناخت، تولید و تبدیل فرمت‌های تصویر

·      ویرایش و تغییر کیفیت و ترکیب تصاویر

·       ترکیب متن و تصویر در محتوای آموزشی

 

حرکت

·       تولید محتوای حرفه‌ای با Powerpoint

·      تولید ویدئو انیمیشن آموزشی

·      ویرایش و تدوین فیلم آموزشی

 

چند‌رسانه‌ای

·      ساخت محتوای آموزشی تعاملی

·      استفاده از منابع چند‌رسانه‌ای در آموزش آنلاین

·      افزودن توضیحات و زیرنویس به فیلم آموزشی

سخنرانان

محمد علی نجفی پور
محمد علی نجفی پور
مدیر گروه آموزش فرامهارتی دانشگاه علوم پزکی کرمان

برگزارکنندگان

محمد علی نجفی پور
محمد علی نجفی پور
مدیر گروه آموزش فرامهارتی دانشگاه علوم پزکی کرمان

سوالات متداول

این دوره فرض را بر اطلاعات پایین شرکت کننده در زمینه محتوای چند رسانه ای می گذارد. اما طبیعیست که هرچه مهارت کامپیوتری شرکت کننده بالاتر باشد بازده آموزشی کارگاه برای ایشان بیشتر است.
بطور کلی می توان گفت تنها توصیه، عدم استفاده از موبایل برای شرکت در وبینار است. به همراه داشتن هندز فری یا هدفون می تواند در صورت بروز مشکل بازگشت صدا به رفع مشکل کمک نماید. این وبینار در پلتفرم اسکای روم برگزار شده و نیاز به نصب نرم افزار یا سخت افزار خاصی ندارد.
در این وبینار اشاره هایی به نرم افزار های گوگل مانند گوگل داکس و اسلایدز و همچنین گوگل درایو می شود. بنا بر این، داشتن یک اکانت گوگل یا کسب اطلاع در مورد این نرم افزارها می تواند کمک کننده باشد. این نرم افزار ها در یک وبینار 6 ساعته توسط همین برگزار کننده بطور کامل و کاربردی آموزش داده می شود.

برگزار‌کننده

آواتار

دکتر محمد علی نجفی پور

دکتر محمد علی نجفی پور مدیر مرکز تخصصی تکنولوژی آموزشی پرنیان هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان مدیر گروه آموزشهای فرامهارتی مرکز آموزش مجازی دانشگاه علوم پزشکی کرمان مدیر مرکز زبان دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار کننده 9 کارگاه پنج هفته ای تربیت م

رویداد های برگزارشده۱۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۳۱ اردیبهشت

دوره های رباتیک دانشگاه علم و صنعت ایران

 • آنلاین
 • از ۱۲۰,۰۰۰ تومان
 • دانشگاه علم و صنعت ایران
تا ۲۳ اردیبهشت

برنامه‌نویسی R با رویکرد بیوانفورماتیکی

 • آنلاین
 • ۷۹۰,۰۰۰ تومان
 • Computer Researchers
شنبه ۳ مهر

سیسکو مایکروسافت لینوکس امنیت شبکه آموزش کاربردی CCNA CCNP MCSA MCSE CEH ITIL LPIC CCIE Network Security Cisco Microsoft Linux

 • آنلاین
 • از ۱۹۰,۰۰۰ تومان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh
یک‌شنبه ۵ اردیبهشت

چهارمین دوره آموزشی متخصصان ابری آروان (ACCA)

 • آنلاین
 • از ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • ابر آروان