رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

دوره مقدماتی نرم افزار متلب

 • آنلاین
 • ۷۹۰,۰۰۰ تومان
 • تلماآکادمی
چهارشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰

استخراج مقاله پژوهشي از طرح پژوهشی و پايان‌نامه

 • آنلاین
 • ۱۵۰,۰۰۰ تومان
 • گروه علمی آموزشیار
سه‌شنبه ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

کارگاه نمایه سازی نشریات در اسکوپوس و وب آو ساینس

 • آنلاین
 • ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه نگاه مشرق میانه
سه‌شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

دوره پایتون پیشرفته با محوریت درآمدزایی

 • آنلاین
 • از ۳۷۴,۰۰۰ تومان
 • آکادمی بهبود تِک
کاور
"ششمین رویداد پیشگام" در تاریخ جمعه ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

ششمین رویداد پیشگام؛ این‌بار درخراسان رضوی

رویداد پیشگام تاکنون در استان های همدان،یزد، قزوین و البرز برگزار شده است. جوانان کنشگر استان در طول فرایند برگزاری رویداد  به ریشه یابی و ارائه راهکار نسبت به مشکلات اصلی استان می پردازند، مشکلاتی چون:طلاق ، کاهش نرخ رشد جمعیت، ناباروری،  و ...؛ پیشگام صرفا به یک مسابقه ختم نمی­شود، فرآیند کنشگری افراد دغدغه­‌مند استان بعد از رویداد تازه شروع می­شود. این افراد در طرح امتداد پیشگام در صورت پیگیری و تمایل می­توانند از خدماتی توسط مجموعه پیشگام برای آنان در نظر گرفته شده است بهره ببرند.

حالا رویداد پیشگام قصد دارد این مسیر را با کنشگران دغدغه‌مند استان خراسان رضوی تجربه کند.  

در پیشگام چه اتفاقی می افتد؟(فرآیند رویداد به طور مختصر)

در رویداد پیشگام مهارت‌هایی نظیر تحلیل علی مشکل، تفکر انتقادی، چگونگی استفاده از آمار، شناخت خطاهای رایج تحلیلی-آماری و کنشگری اجتماعی آموزش داده می‌شود در واقع ما تلاش می­کنیم به افراد بجای ماهی دادن ماهی، ماهی‌گیری را یاد بدهیم. برخلاف بیش­تر دوره­ها که فرآیند آموزشی مبتنی بر ارائه استاد و  آموزش­محور دارند فرایند آموزشی پیشگام عملیات محور است یعنی گروه­ها فعالانه به کمک مربیان خود مسیر حل مسئله را طی می­کنند. به همین دلیل تیم‌ها در یک فرایند 10 روزه (سه روز آخر هفته­ به صورت حضوری و در طول هفته به صورت مجازی) به طی کردن سه مرحله زیر خواهند پرداخت:

 1. انتخاب و اثبات مشکل
 2. ریشه یابی
 3. طراحی اقدام

ثبت نام شرکت کنندگان می­‌بایست به صورت تیمی باشد،  در غیر این صورت، امکان حضور در رویداد برای این بزرگواران فراهم نیست. تیم های شرکت کننده در پیشگام 3 یا 4 نفره هستند.

جزئیات فرایند پیشگام به شرح زیر می‌باشد:        

 

 

 

تفاوت رویداد پیشگام با رویدادهای مشابه چیست؟

1) برخلاف برخی دوره ها که فرآیند یادگیری آموزش محور است، فرآیند یادگیری در رویداد پیشگام عملیات محور است یعنی گروه ها فعالانه به کمک منتورهای خود مسیر حل مسئله را طی می­کنند.

2) هدف پیشگام توانمند کردن افراد و آموزش روش حل مسئله است، محتوای مسئله ها قرار نیست آموزش داده شود. به نوعی ما در پیشگام ماهی فروش نیستیم! ما روش ماهیگیری را آموزش می‌دهیم در نهایت خودتان باید ماهی‌ها را از دریای مشکلات صید کنید.

3) رویداد پیشگام صرفا به یک مسابقه ختم نمی‌شود، بعد از برگزاری فرآیند، کنشگری افراد دغدغه‌مند استان تازه شروع می‌شود. این افراد در صورت پیگیری و تمایل می‌توانند با منتورهای حرفه ای و فعال خود ارتباط داشته و سوالات و موانع خود را به کمک آن ها برطرف سازند.

 

در صورتی که موفق به ثبت نام نشدید از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام کنید:

۱- تماس با شماره :۰۲۱۸۸۳۵۳۰۷۸

۲- پیام به آیدی اینستاگرام: pishgam_roydad 

سخنرانان

مرتضی فیروزآبادی
مرتضی فیروزآبادی
اصغر عیوضی
اصغر عیوضی
محمد مهدی فردحسینی
محمد مهدی فردحسینی
سید حسن موسوی فرد
سید حسن موسوی فرد
هادی قاسمی
هادی قاسمی

حامیان

سوالات متداول

ثبت نام اولیه و شرکت در فرآیند غربال رایگان است. گروه های برگزیده به آن ها اطلاع داده می شود تا ثبت‌نام خود را نهایی کنند، ثبت نام نهایی شامل هزینه می شود.
پیش نیاز اصلی، احساس مسئولیت و دغدغه حل مسائل و پیشرفت استان قزوین است. افرادی که سابق بر این تجربه‌ای در این مسیر داشته اند(در تشکل های دانشجویی، طلبگی، گروه های مردمی، مساجد، رسانه و...) در اولویت هستند.
۱- تماس با شماره :09126704078 ۲- پیام به آیدی اینستاگرام: pishgam_roydad 

گالری تصاویر

مرکز آموزشی گام
برگزار‌کننده: مرکز آموزشی گام
۱۱۹۰
دنبال کننده
۳۳
کل رویدادها

مرکز آموزشی گام در سال 92 با هدف گفتمان سازی و آموزش مسائل اساسی کشور برای جامعه دانشگاهی ذیل شبکه کانون های تفکر ایران، تأسیس شده است. از مهم ترین مأموریت های مرکز گام می‌توان به تولید محتوا و آموزش مباحث اقتصادی و جریان سازی مسائل مهم کشور در فضای دانشجویی اشاره کرد....

بیشتر از ۱۱۰ نفر (۸۰%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

آدرس

مشهد دانشگاه فردوسی

موقعیت جغرافیایی رویداد