رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه بازی لین - Playing Lean Workshop on training Lean Startup Concept در تاریخ پنج‌شنبه ۸ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه بازی لین - Playing Lean Workshop on training Lean Startup Concept

شروع:
پنج‌شنبه ۸ آذر ۹۷ ۱۴:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۸ آذر ۹۷ ۱۸:۰۰
کارگاه بازی لین - Playing Lean Workshop on training Lean Startup Concept
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 

کارگاه بازی لین

درست همان لحظه‌ای که فکر می کنید به نوآوری نیازی ندارید، سازمان شما بیشترین نیاز به نوآوری را دارد. نوآوری همانند خون در رگهای هر کسب و کاری است. یا شاید باید گفت در زمانی که تغیرات در فضای کسب و کار با این شتاب فزاینده در حال رخ دادن است و رقابت هر روز سخت‌تر می‌شود نوآوری می بایست مانند خون در رگهای شرکت باشد. قطعا همه شرکتها تلاش می‌کنند تا ایده‌های خود را به موفقیت تبدیل کنند و از روشهای مختلفی برای رسیدن به موفقیت استفاده می‌کنند. یکی از روشهایی که در بسیاری از شرکتها آنها را به موفقیتهای خیره کننده رسانده است روش لین‌استارتاپ است. این روشا اولین بار در کتاب آقای اریک ریس (Eric Ries) به نام لین استارتاپ (The Lean Startup) که پرفروش‌ترین کتاب سالهای ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵‍‍ در حوزه کسب و کار بود ارائه شد. لین استارتآپ امروزه به جنبشی برای اصلاح نحوه ارائه خدمات و محصولات جدید نبدیل شده است که در همه جای دنیا در حال پیاده سازی است.


بازی لین

بازی لین همزمان یک بورد‌گیم بسیار جدی و یک کارگاه بسیار عالی است که با هم ترکیب شده است. یک روش بسیار موثر و بهینه برای شروع یادگیری درباره لین استارتاپ. شما وارد یک بورد‌گیم خواهید شد و بسیار از آن لذت خواهید برد و همزمان می‌گویید که مشغول کارم هستم. بعد از کارگاه  شما یک دید کلی و بسیار عمیق از این متد خواهید داشت که به همراه یک تجربه  شخصی لذت‌بخش آن را با خود خواهید برد. بدترین اتفاقی که ممکن است در پایان این کارگاه رخ دهد یک شکست تحقیر‌آمیز از دوستان و همکارانتان خواهد بود که البته شیرینی یادگیری را به همراه خواهد داشت.


مرحله اول:

در ابتدای کارگاه ما به شما یک خلاصه بسیار عملیاتی از موضوع ارائه خواهیم کرد. شما پاسخ این سوالات را در ابتدا خواهید یافت.

لین استارتاپ چیست و به کار امروز شما جه ارتباطی دارد. ۵ اصل اساسی کارآفرینی راخواهید آموخت و ۴ مرحله بنیادین نوآوری را مرور خواهید کرد.


مرحله دوم:

بازی لین در بازی لینینگ استارتاپ. در مرحله دوم ۴ تیم مشتاق متشکل از همکاران و دوستانتان برای به دست آوردن بازار با هم خواهند جنگید. چالش این بازی این است: آیا شما می‌توانید محصول یا سرویسی تولید کنید که مشتریان را زودتر از رقبایتان به دست آورید؟ در طول بازی تیمها تجربیاتی به دست می آورند، به محصولشان فیچرهای جدیدی اضافه می کنند، کمپانی خود را می‌سازند و مشتریان جدید به دست می آورند. نگاه لین استارتاپ در قلب این بازی پنهان شده است و هر تجربه جدید یکی از موضوعات اصلی این متد را به همراه کلمات تخصصی کارآ‌فرینی به شما خواهد آموخت. بازی لین به شما آموزش تجربی می‌دهد، آموزشی که خیلی عمیق خواهد شد و به این سادگی‌‌ها از ذهن شما پاک نمی‌شود.مرجله سوم:

یادگیری شما اینجا متوقف نخواهد شد. بعد از اینکه هیجان رقابت فرو نشست ما باز خواهیم گشت و تصمیمات شما را از نو بررسی خواهیم کرد. اینکه کدام تصمیم شما را به پیش برده و کدام سرعت شما را در رسیدن به بازار جهانی باز داشته است. و اینکه تفاوت شما با دیگر تیمها در چه چیزی بوده است؟


مرحله چهارم:

طراحی تجربه. شما پس از بازگشت به دفتر کار خود چگونه می‌توانید از این محتوا استفاده کنید؟ این نکات چگونه به نوآوری سازمانی شما در کار روزمره‌تان کمک خواهد کرد. سوال اصلی اینجاست. شما می‌بایست پاسخ این پرسش را در پایان بیابید.


تاثیر لین استارتاپ برشرکتهایی که در آنها پیادهسازی شده چکونه بوده است؟

لین استارتاپ یک متدولوژی است برای گسترش محصولات و خدمات جدید، متدی که تلاش می‌کند با استفاده از روش (بیزنس- فرضیه - تجربه، گسترش محصولات تجربه‌شده و یادگیری معتبر پروسه تولید را به کوتاهترین زمان ممکن برساند. کمپانیهای بسیاری مانند استات اویل، تلنور، اوپرا و بسیاری دیگر متد لین استارتاپ را برای گسترش محصولات و خدمات خود پیاده سازی کرده‌اند و همینطور آنرا برای افزودن نگاه نوآورانه در حل مسائل روزمره خود به کار می‌گیرند. لازمه پیاده سازی متد اضافه کردن نگاه مدیریت پروژه اجایل به سیستمهاست که جداگانه نیازمند گفتگوی مفصلی است.

   

آدرس:تهران اتوبان صدر - بلوار کاوه شمال - خیابان روشنایی - بن‌بست مفید - پلاک ۶ - دفتر لگوی آموزشی