کاور
"جلسه مقدماتی Quantech" در تاریخ دوشنبه ۱ مرداد ساعت ۱۸:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

درباره Quantech

ما در Quantech به چه می اندیشیم:

دانش مالی رفتاری، تحلیل بنیادی و تکنیکال و استفاده از مفاهیم ریاضیات و الگوریتم‌ها، برای درک رفتار واقعی بازارهای مالی، نیازمند ابزارهای مدرن برای بررسی مستمر انبوهی از داده‌هاست، که بنظر می‌رسد یک هوش ماشینی بهترین گزینه برای انجام این کار باشد.

سری گردهمایی های Quantech برای کسانی است که شیفته ی کار با داده های حجیم هستند. چرا که به آن ها کمک خواهد کرد با ترکیب دانش برنامه نویسی، نظریه بازی ها، هوش مصنوعی و مدل سازی، به یک Data Scientist واقعی تبدیل شوند و علاوه بر ورود به کسب و کارهای مالی و استفاده عملی و کاربردی از دانش تئوری خود، بتوانند در بازارهای مالی، الگوریتم های معاملاتی را تدوین و پیاده سازی کنند.


چه کسانی مخاطب Quantech هستند:

دسته اول مخاطبان Quantech،دانشجویان علاقه مند به کار با داده و یا همان Data geekها می باشند که میتوانند با دسترسی به حجم زیادی از داده های مالی بازار، تکنیک های درون ذهن خود را عملی کنند.

دسته دوم افراد با استعداد و کنجکاوی هستند که به دنبال مسیر شغلی خود را در بازارهای مالی می باشند و از پیش زمینه خوبی در حوزه هوش مصنوعی برخوردارند.

و دسته دیگر مخاطبین این رویداد، افراد علاقه مند به بازارهای مالی هستند که تمایل یه یادگیری مباحث مرتبط با معاملات الگوریتمی را دارند.

 

آنچه Quantech را متمایز میکند :

اولین چیزی که Quantech را به رویدادی متمایز تبدیل می کند، محتوای تخصصی و کاربردی آن است که هم دانش تئوری مخاطبین خود را به روز میکند و هم به آن ها مهارت فعالیت در بازارهای مالی را به عنوان یک Data scientist میدهد.

و ویژگی دیگر، حضور و تعامل در اجتماعی از Data geekها است که فرصت مناسبی برای به اشتراک گذاری دانش و مهارت های مخاطبین این رویداد به وجود می آورد.

 

موضوعات مورد بحث در سری رویدادهای Quantech :

 • Price action
  آیا می توان صرفا به کمک نمودار قیمت سهم، سود کسب کرد؟ چگونه عرضه و تقاضا در بازار، قیمت را تحت تاثیر قرار می دهد؟ تغییرات قیمت، چه الگو هایی را برای پیش بینی ایجاد می کنند?
 • Game Theory
  زمانی که شما سهامی را خریداری می کنید، معتقدید که قیمت سهام در آینده افزایش خواهد یافت. اما طرف دیگر معامله، باور متفاوتی دارد! به عبارت دیگر، نوسانات کوتاه مدت قیمت سهام بر اساس آن چیزی است که شما در مورد قیمت سهام پیش بینی می کنید، آن چیزی که دیگر بازیگران بازار در مورد قیمت انتظار دارند و آن چیزی که دیگر بازیگران در مورد پیش بینی بقیه سرمایه گذاران فکر می کنند! موقعیتی که یک تعامل استراتژیک را بین بازیگران بازار به وجود می آورد. دقیقا موضوع مورد علاقه تئوری بازی!
 • Stock Screening
  چگونه در میان انبوهی از سهم ها، آنهایی را که متناسب با سبک سرمایه گذاری ما هستند را به سرعت شناسایی کنیم؟ چگونه بازار را زودتر از دیگران رصد کنیم؟
 • Data Mining
  پیش بینی بازار سهام، کشف روندهای بازار، ساخت استراتژی های سرمایه گذاری، شناسایی بهترین زمان خرید سهام و بسیاری از مسائل مالی و سرمایه گذاری دیگر در کنار حجم عظیم داده های در دسترس موسسات مالی، بهترین فرصت را برای مشتاقان داده کاوی فراهم می آورد تا دانش و مهارت خود را به نمایش بگذارند.

 

چگونه میتوانم به Quantech وارد بشوم :

پیش شرط ورود به Quantech شرکت در یکی از رویداد مقدماتی یا همان Introduction session است که در چندین دانشگاه از جمله دانشگاه صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، تهران و شهید بهشتی برگزار میگردد. در نهایت، افرادی، منتخب شرکت در Quantech خواهند بود که دانش، مهارت و انگیزه کافی را در Introduction session به اشتراک گذاشته باشند.

سخنران این دوره از Quantech

سید امید موسوی
سید امید موسوی
مدیرعامل شرکت توسعه فناوری تحلیلگر امید

مهندس سید امید موسوی

نویسنده کتاب تکنولوژی معاملات الگوریتمی

مدیرعامل شرکت توسعه فناوری تحلیلگر امید

مدرس تحلیل تکنیکال و مشاور سرمایه گذاری در بازار بورس ایران

تحلیلگر و مدرس بازار سرمایه

برگزارکنندگان

مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف
مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف
شرکت توسعه فناوری تحلیلگر امید
شرکت توسعه فناوری تحلیلگر امید

در بازار بورس تهران تحلیلگر امید اولین شرکتی بود که توانست مجوز معاملات الگوریتمی از سازمان بورس را دریافت کند و اولین کتاب در این زمینه نیز به قلم مدیرعامل شرکت به بازار عرضه شد.

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت تحلیلگر امید

در بازار بورس تهران تحلیلگر امید اولین شرکتی بود که توانست مجوز معاملات الگوریتمی از سازمان بورس را دریافت کند و اولین کتاب در این زمینه نیز به قلم مدیرعامل شرکت به بازار عرضه شد.

رویداد های برگزارشده۳

آدرس

تهران خیابان آزادی، دانشگاه صنعتی شریف، ساختمان امور تغذیه، طبقه چهار، سالن خواجه نصیر

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۲ اردیبهشت

تحلیل بنیادی ارز ها برای بهینه کردن معاملات

 • آنلاین
 • از ۴۷۰,۰۰۰ تومان
 • سید غفور هزاوه ای
یک‌شنبه ۵ اردیبهشت

آشنایی با بورس

 • آنلاین
 • رایگان
 • کالج کارگزاری کارآمد
تا ۲۸ فروردین

سلسله رویدادهای آشنایی با بازارهای مالی

 • آنلاین
 • رایگان
 • انجمن علمی دانشجویی بورس و اوراق بهادار (دانشگاه خوارزمی)
چهارشنبه ۲۵ فروردین

اثرات تعدیل عرضه بر حراج با قیمت یکنواخت

 • آنلاین
 • رایگان
 • دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران