رویداد به پایان رسیده است!
هفدهمین بانی رشت در تاریخ چهارشنبه ۱۸ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

هفدهمین بانی رشت

شروع:
چهارشنبه ۱۸ مهر ۹۷ ۱۸:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۱۸ مهر ۹۷ ۲۱:۰۰
هفدهمین بانی رشت
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره بانی


 

هفدهمین رویداد «بانی» روز چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، با حضور حسام آرمندهی هم‌بنیانگذار کافه بازار، دیوار و رسید در رشت برگزار خواهد شد.

بانی چیست؟

در تیرماه سال 93 رویدادی به نام استارتاپ گرایند برای اولین بار در تهران و در آذرماه سال ۹۴ در رشت توسط تیمی داوطلب اجرا گردید. این برنامه با مداومت در اجرای ماهانه و دوری از هر گونه تجاری سازی به سرعت تبدیل به یک برنامه آموزنده و سازنده در اکوسیستم کارآفرینی تهران، شیراز، اصفهان، اراک و رشت گردید. قصه بـانـی از آنجایی آغاز شد که تیم برگزار کننده این برنامه در تهران، رشت و اراک تصمیم گرفتند دست به دست هم داده و با بومی سازی این رویداد به روشی جدید به تاثیر گذاری شان ادامه دهند.

بـانـی، تلاشی است برای مشاهده سبک زندگی و طرز فکر بانـیان کشور و ترویج روحیه کارآفرینی در جامعه هدف. این برنامه ۳ ساعته قصد دارد با تولید محتوای ناب آموزشی و فراهم کردن امکان شبکه‌سازی بین فعالان اکوسیستم استارتاپی در افزایش شانس موفقیت آنها نقشی هر چند کوچک ایفا کند.

سخنرانان

حسام آرمندهی
حسام آرمندهی
موسس کافه بازار و دیوار

حسام آرمندهی، از موسسین مجموعه آوای هوشمند هزاردستان با محصولات بازار،دیوارو رسید متولد 1364 فارغ التحصیل رشته کامپیوتر از دانشگاه شریف است. او در سال 88 برای ادامه تحصیل به کشور سوئد رفت اما پس ازگذشت یک سال در تعطیلات سال 89 با درگیر شدن در یک پروژه کاری در ایران ماندگار شد.
حسام به همراه تیمی متشکل از 5 نفر بهمن ماه ۸۹ نسخه اولیه اپلیکیشن بازار را به صورت مستقل عرضه کردند و در 3 ماه اول فعالیت بازار توانستند به ۱۰۰ هزار کاربر دست یابند.
او در عین جوانی، فراز و نشیب های بسیاری را برای به موفقیت رساندن کافه بازار پشت سر گذاشته است. در این بانی هفدهم از نزدیک با حسام آرماندهی آشنا می شویم و پای تجربیات مدیریتی او می نشینیم.

آدرس: رشت تقاطع انتظام (میدان رازی)، ساختمان اداری پارک علم و فناوری استان گیلان