رویداد به پایان رسیده است!
جایزه نوآوری رستاک در تاریخیکشنبه ۸ اردیبهشتبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

جایزه نوآوری رستاک

شروع:
یک‌شنبه ۸ اردیبهشت ۹۸ ۱۵:۰۰
پایان:
یک‌شنبه ۸ اردیبهشت ۹۸ ۱۹:۰۰
جایزه نوآوری رستاک
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

برگزارکنندگان

گروه سرمایه گذاران نیک‌اندیش کارایا

گروه سرمایه گذاران نیک‌اندیش کارایا

تسهیلگر

آرش سروری

آرش سروری

تسهیلگر و مجری رویداد

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
پذیرش و شبکه‌سازی۱۴:۳۰۱۵
آغاز با قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران۱۵۱۵:۰۵
خوشامدگویی حضور مهمانان و معرفی رویداد۱۵:۰۵۱۵:۱۵
سخنرانی نماینده هیئت امنای کارایا۱۵:۱۵۱۵:۲۵
ارائه ۵ استارتاپ اول۱۵:۲۵۱۶:۲۵
سخنرانی اسپانسر۱۶:۲۵۱۶:۴۵
ارائه ۵ استارتاپ دوم۱۶:۴۵۱۷:۴۵
پذیرایی،‌استراحت و شبکه سازی۱۷:۴۵۱۸:۳۰
معرفی تیم‌های برگزیده و اهدای جوایز۱۸:۳۰۱۹

توضیحات

✍️گروه سرمایه‌گذاران نیک‌اندیش کارایا هر ماه نشستی را با حضور سرمایه‌گذاران عضو برگزار می‌نماید و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای حمایت از استارتاپ‌ها و کارآفرینان برگزیده یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این نشست‌های ماهانه است. کارایا قصد دارد رویدادی جدید را برای حمایت از استارتاپ‌ها ترتیب دهد و با آغوشی بازتر از استارتاپ‌های برگزیده حمایت نماید. کارایا قصد دارد رویداد 🏆«جایزه نوآوری رستاک»🏆 را در تاریخ ۸ اردیبهشت‌ماه برگزار نماید. جایزه رستاک به برترین استارتاپ‌هایی تعلق می‌گیرد که در طی یک سال گذشته، بهترین عملکرد را از نظر میزان دستیابی به شاخص‌های کلیدی عملکرد🚀 خود به جای گذاشته باشند. هدف از برگزاری این رویداد سراسری، توجه به استارتاپ‌های سرتاسر کشور، تجاری‌سازی ایده‌های نوآورانه، و توسعه اکوسیستم کارآفرینی است.
پس از جمع‌آوری اطلاعات استارتاپ‌ها، فرایند داوری و ارزیابی‌های اولیه ایده انجام گرفته و ۱۰ استارتاپ برگزیده شناسایی می شوند. مرحله پایانی روز هشتم اردیبهشت و در حضور سرمایه‌‌گذاران نیک‌اندیش و سایر سرمایه‌گذاران مدعو اکوسیستم برگزار می‌شود. استارتاپ‌های برگزیده برای ارائه خود ۵ دقیقه مهلت ارائه🕐 و ۵ دقیقه مهلت پاسخگویی 🕐به داوران را خواهند داشت و در پایان نشست، به سه استارتاپ برگزیده به ترتیب🥇 ۲۰، 🥈۱۰، و 🥉۵ میلیون تومان جوایز نقدی بلاعوض اهدا خواهد شد. علاوه بر این استارتاپ‌های برگزیده در اولویت سرمایه‌گذاری گروه سرمایه‌گذاران کارایا نیز قرار خواهند گرفت.
علاقمندان به شرکت در این رقابت، می‌توانند فایل ارائه استارتاپ خود را براساس راهنمای آماده‌سازی Pitch Deck در وب‌سایت کارایا و همچنین اطلاعات KPI های خود در یک سال گذشته را به در بخش ثبت نام استارتاپ‌ ها وارد نمایند.

 

آدرس:تهران اتوبان کردستان، خیابان ملاصدرا، خیابان زاینده رود شرقی، پلاک 24، ساختمان صندوق نوآوری و شکوفایی