رویداد به پایان رسیده است!
۲۰امین رویداد بانی رشت در تاریخ دوشنبه ۲۷ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
دوشنبه ۲۷ اسفند ساعت ۱۷:۰۰

۲۰امین رویداد بانی رشت

  • از ۳۰,۰۰۰ تومان
  • رشت
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره بانی


در آخرین گردهمایی سال  اکوسیستم کارآفرینی گیلان، ۲۷ اسفند ماه بیستمین رویداد بانی رشت در تماشاخانه هامون رشت برگزار می‌شود.

 

بانی چیست؟

در تیرماه سال 93 رویدادی به نام استارتاپ گرایند برای اولین بار در تهران و در آذرماه سال ۹۴ در رشت توسط تیمی داوطلب اجرا گردید. این برنامه با مداومت در اجرای ماهانه و دوری از هر گونه تجاری سازی به سرعت تبدیل به یک برنامه آموزنده و سازنده در اکوسیستم کارآفرینی تهران، شیراز، اصفهان، اراک و رشت گردید. قصه بـانـی از آنجایی آغاز شد که تیم برگزار کننده این برنامه در تهران، رشت و اراک تصمیم گرفتند دست به دست هم داده و با بومی سازی این رویداد به روشی جدید به تاثیر گذاری شان ادامه دهند.

بـانـی، تلاشی است برای مشاهده سبک زندگی و طرز فکر بانـیان کشور و ترویج روحیه کارآفرینی در جامعه هدف. این برنامه ۳ ساعته قصد دارد با تولید محتوای ناب آموزشی و فراهم کردن امکان شبکه‌سازی بین فعالان اکوسیستم استارتاپی در افزایش شانس موفقیت آنها نقشی هر چند کوچک ایفا کند.

سخنرانان

علی بابایی
علی بابایی
موسس استارتاپ ترب

علی بابایی، هم موسس ترب، متولد ۱۳۷۰، کارشناسی نرم‌افزار و ارشد MBA خود را از شریف گرفته است. قبل از شروع ترب دو استارتاپ دیگر در حوزه‌ی دارو راه انداخته است که به موفقیت قابل توجهی نرسیدند. نسخه‌پیچ اخرین انها بود که بعد از عدم موفقیت در مهر سال ۹۳ سراغ راه‌اندازی ترب رفت. ترب با یک تیم ۴ نفره شروع به کار کرد و طی ۴ سال گذشته فراز و نشیب‌های زیادی داشته است و اما به لطف خدا هم اکنون با نیم میلیون کاربر فعال در جایگاه پایداری قرار گرفته و وضعیت رو به رشدی دارد.

هادی فرنود
هادی فرنود
هم‌موسس کاموا و رویدادهای همفکر و استارتاپ جاده ابریشم

هادی فرنود، هم‌بنیانگذار و مدیرعامل استارتاپ کاموا است. هادی همچنین یکی از اولین سازنده‌های جامعه استارتاپی ایران و هم‌موسس رویداد همفکر و رویداد استارتاپ راه ابربشم است.

در آخرین دورهمی استارتاپی سال ۱۳۹۷، هادی از تجربیاتش در ساخته شدن جامعه استارتاپی تهران خواهد گفت.

صالح سپهری‌فر
صالح سپهری‌فر
مترجم و محقق کارآفرینی نوآور

صالح سپهری‌فر، حدود هفت سال است با نشریات و خبرگزاری‌های مختلف در حوزه دانش و فناوری فعالیت می‌کند و بیست و پنج کتاب نیز در حوزه کسب‌وکار ترجمه کرده است.

صالح در آخرین دورهمی استارتاپی سال ۱۳۹۷، در یک ارایه ۲۰ دقیقه‌ای به معرفی کتاب پرفروش «قلاب» و اصول طراحی محصولات عادت‌آفرین می‌پردازد.

برگزارکنندگان

مهدی شهبازی
مهدی شهبازی
کارآفرین استارتاپی
مهران گلچین
مهران گلچین
مستندساز

تیم اجرایی

علی زارع
علی زارع
متانت دلیرصفت
متانت دلیرصفت
شقایق کاویان‌فر
شقایق کاویان‌فر
احمد هادی‌پور
احمد هادی‌پور
پرستو پورعزیزی
پرستو پورعزیزی

برگزار‌کننده

آواتار

تیم بانی رشت

  https://ir.linkedin.com/pub/mehdi-shahbazi/83/aa2/b20  https://ir.linkedin.com/pub/saleh-sepehrifar/38/aa9/804

رویداد های برگزارشده۲۵
  • شروع: دوشنبه ۲۷ اسفند ساعت ۱۷:۰۰
  • پایان: دوشنبه ۲۷ اسفند ساعت ۲۰:۰۰

آدرس: رشت خیابان سعدی، خیابان فرقان‌بین، کوچه نوروزی، تماشاخانه هامون