رویداد به پایان رسیده است!
Robochallenge (گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها در حوزه رباتیک و اتوماسیون صنعتی) در تاریخ دوشنبه ۲۷ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
یک‌شنبه ۲۶ آبان ساعت ۰۸:۰۰

Robochallenge (گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها در حوزه رباتیک و اتوماسیون صنعتی)

  • رایگان
  • تهران
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره RoboChallenge


این گردهمایی یک رویداد نوآورانه است که هدف آن توسعه همکاری های فناورانه و تجاری بین صنایع کشور و شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها و شرکت های فناور در حوزه رباتیک و اتوماسیون صنعتی می باشد.

 

مخاطبان این رویداد 2 گروه اصلی هستند که با هدف توسعه همکاری های تجاری مبتنی بر فناوری گردهم خواهند آمد:

1-     صنایع و تولیدکنندگان متوسط و بزرگ کشور که در فرآیند توسعه، تولید و توزیع خود از سیستم های رباتیک و اتوماسیون صنعتی استفاده می کنند و قصد دارند چالش ها و نیازهای خود در این حوزه را مطرح نموده و تجهیزات، سیستم ها و فرآیندهای خود را به کمک شرکت های دانش بنیان بهبود دهند. (نیازمندی های خود را به گردهمایی می آورند)

 

2-     شرکت های دانش بنیان، فناوران و استارت آپ هایی که در حوزه رباتیک و اتوماسیون صنعتی فعال هستند و می توانند با اتکا به توانمندی های فناورانه خود، نیازها و چالش های صنایع را رفع نمایند. (توانمندی های خود را به گردهمایی می آورند)

 

این رویداد شامل چه بخش هاییست؟

این گردهمایی 2 روزه شامل بخش های زیر است:

نمایشگاه نیازمندی های فناورانه صنایع و توانمندی های شرکت های دانش بنیان در حوزه رباتیک

شرکت های دانش بنیان و فناور منتخب در حوزه رباتیک به همراه تعدادی از شرکت های تولیدکننده و صنایع بهره­بردار در بخش نمایشگاهی این رویداد غرفه خواهند داشت و طی 3 روز برگزاری، توانمندی ها و نیازمندهای فناورانه خود را به یکدیگر و مراجعین معرفی خواهند نمود.

سیاست گذاری و برنامه ریزی بخش نمایشگاهی با این هدف صورت گرفته که به جای فضای وسیع و غرفه های بزرگ و پرهزینه، شرکت کنندگان در بخش نمایشگاهی بتوانند در فضایی با اندازه متوسط، دائما بهم دسترسی داشته و با یکدیگر گفتگو نمایند. این ویژگی در عین حال موجب آسایش بازدیدکنندگان از نمایشگاه گردیده و افرادی که از بیرون برای بازدید مراجعه می نمایند می توانند از همه­ی بخش های نمایشگاه بازدید نموده و از رویدادهای جانبی نیز استفاده نمایند.

با توجه به تمهیدات اندیشیده شده از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، هزینه های بخش نمایشگاهی توسط این صندوق تقبل شده و نیازی به پرداخت هزینه توسط شرکت ها نمی باشد.

 

(کلیه شرکت هایی که مایلند در بخش نمایشگاهی غرفه (کانتر) داشته باشند باید پس از ثبت نام در ایوند با شماره های 88398543-88398563 (آقای مهندس بیاضیان) تماس گرفته و فرم های لازم را تکمیل نمایند)

 

رویدادهای معرفی نیازمندهای فناورانه صنایع کشور در حوزه رباتیک و اتوماسیون صنعتی (Revesre Pitch)

جهت مشارکت شرکت های دانش بنیان در رفع نیازهای واقعی صنعت کشور در حوزه رباتیک و ارائه راهکارهای فناورانه همسو با این نیازها، طی روزهای مختلف این گردهمایی، برخی از تولیدکنندگان صنایع مختلف، در رویدادهایی با عنوان ارائه وارونه یا Reverse Pitch  به معرفی نیازها و مسائل فناورانه خود و تشریح سازوکار همکاری با شرکت های دانش بنیان جهت رفع این نیازها خواهند پرداخت.

ماهیت این رویدادها به این صورت است که به هر یک از شرکت های تولیدی، صنایع و سازمان هایی که می خواهند چالش ها و نیازهای خود را در برابر نمایندگان شرکت های دانش بنیان معرفی نمایند، یک زمان 30 الی 60 دقیقه ای تعلق می گیرد تا با ارائه فایل پرزنتیشن، ابعاد مختلف مساله و چالش خود را تشریح نمایند و با نمایندگان شرکت های دانش بنیان و فناور وارد تعامل مستقیم گردند.

 

(شرکت های تولیدی، صنایع و سازمان هایی که مایلند در این رویداد Reverse Pitch  داشته باشند، باید پس از ثبت نام در ایوند با شماره 09122630643 (آقای مهندس شیخلر) تماس بگیرند)

 

رویدادهای معرفی توانمندی های فناورانه شرکت های دانش بنیان در حوزه رباتیک (Pitch)

علاوه بر امکان ارائه توانمندی های دانش بنیان در بخش نمایشگاهی، این فرصت برای برخی شرکت ها فراهم خواهد بود تا محصول/فناوری/خدمت خود را در برابر نمایندگان صنایع و تولیدکنندگان معرفی یا Pitch نمایند. این امکان تنها برای شرکت هایی وجود خواهد داشت که درخواست خود را به همراه فایل پرزنتیشن استاندارد و حرفه ای، پیش از رویداد به کمیته برگزاری ارسال و تاییدیه فنی این کمیته را دریافت نمایند.

 

(متقاضیان باید پس از ثبت نام در ایوند با شماره های 88398543-88398563 (آقای مهندس بیاضیان) تماس بگیرند)

 

برگزاری نشست های B2B

یکی از جذاب ترین بخش های این رویداد جلسات مذاکره مستقیم نمایندگان شرکت های دانش بنیان با شرکت های تولیدکننده و صنعتیست. محتوای این جلسات می تواند گفتگو و تفاهم در جهت رفع نیازهای مطروحه در رویدادهای reverse pitch و یا فروش محصولات و خدمات نوآورانه شرکت های دانش بنیان باشد. شرکت بومرنگ به عنوان کارگزار تبادل فناوری در برگزاری این رویداد مشارکت داشته و طرفین مذاکره را در انجام هر چه بهتر و موثرتر مذاکرات یاری خواهد نمود.

 

پانل های تخصصی کاربردی و نشست های انتقال تجربه

هدف اصلی برگزارکنندگان این گردهمایی، مهیا نمودن فضای گفتگو و همکاری های فناورانه بین طرفین عرضه و تقاضای فناوری (شرکت های دانش بنیان و شرکت های تولیدی) است اما در عین حال سعی شده رویکرد توسعه دانش نیز مدنظر قرار گیرد، از این رو برگزاری پانل های تخصصی و نشست های انتقال تجربه با هدف ایجاد فضای یادگیری در دستور کار قرار داده شده است.

 

معرفی خدمات و حمایت های صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری

صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری به عنوان برگزارکننده این رویداد و اصلی ترین نهاد حمایت کننده شرکت های دانش بنیان و فناور خدمات مختلفی دارد که طی این رویداد معرفی خواهند شد. قراردادهای همکاری فناورانه ای که طی این رویداد بین شرکت های دانش بنیان و تولیدکنندگان منعقد گردد تحت حمایت ویژه این صندوق قرار خواهند گرفت.

 

 

چه زمانی و کجا؟

این رویداد طی 2 روز و در تاریخ 26 و 27 آبان ماه 1398 در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری واقع در تهران، تقاطع بزرگراه کردستان و خیابان ملاصدرا، نبش زاینده رود شرقی، پلاک 24، مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان برگزار خواهد شد.

 

 

برای شرکت در رویداد باید چه کاری انجام دهم؟

چنانچه قصد دارید به عنوان بازدید کننده در گردهمایی حضور داشته باشید، صرفا از طریق سایت ایوند ثبت نام خود را کامل نمایید.

اگر شرکت تولیدکننده، دانش بنیان، فناور هستید و مایلید در بخش نمایشگاهی این رویداد غرفه داشته باشید، پس از تکمیل ثبت نام در ایوند با شماره های 88398543-88398563 (آقای مهندس بیاضیان) تماس حاصل فرمایید.

لینک ثبت نام در این رویداد  https://evnd.co/BPeLx می باشد که در اطلاع رسانی های شبکه های اجتماعی و وبسایت بومرنگ نیز موجود می باشد. چنانچه به هر دلیل در ثبت نام با مشکل مواجه شدید یا در خصوص رویداد پرسشی دارید می توانید با شماره های بومرنگ تماس بگیرید.

 

برگزارکنندگان

صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری
صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری
برگزار کننده
بومرنگ
بومرنگ
مجری و کارگزار تبادل فناوری

آدرس

تهران تقاطع بزرگراه کردستان و خیابان ملاصدرا، نبش کوچه زاینده رود شرقی، صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری

رویداد های برگزارشده۶
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۶۰ نفر