رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه رایگان انواع استراتژی ها در سئو + 100 دقیقه ویدئو مکمل در تاریخ پنج‌شنبه ۲۰ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲۰ تیر ساعت ۱۰:۰۰

کارگاه رایگان انواع استراتژی ها در سئو + 100 دقیقه ویدئو مکمل

  • ۹,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

داستان استراتژی های سئو


وقتی به این دیدگاه رسیده بودم که جنگیدن برای کلمات کلیدی جز جلوگیری از سودآوری بیشتر کسب و کار نمیتونه باشه با مباحث استراتژی در سئو آشنا شدم .

و تا حدی داخل جذب مارکتینگ پیاده کردم و نتایج خوبی رو بدست آوردم، ولی حقیقت به دلیل اینکه در جذب مارکتینگ اون زمان منابعم محدود بود تصمیم گرفتم برای کسب و کار و بیزینسی این استراتژی هارو پیاده سازی کنم.

خیلی ها به جنگیدن به کلمات اعتقاد داشتن که من موافق نبودم و برای همین هیچوقت همکاری ها شکل نمیگرفت و آخری ها بیخیال شده بودم، ولی در نهایت با استارت آپ کمدا صحبت کردیم و در عین ناباوری دکتر باقری منتور این استرات آپ دقیقا با همین دیدگاه موافق بودن و روز خوشحالیه من بود (با اینکه صحبت های من و خانم خالصی فاندر کمدا برای موارد دیگه بود ! )

پروژه هارو طبق استراتژی مد نظر پیاده سازی کردیم و با اینکه یکسری محدودیت زمانی داشتم و تمام وقت روی این پروژه نبودم تونستیم به کمک بچه های تیم عرض 6 ماه، بازدید وبلاگ رو بیش از 15 برابر به راحتی افزایش بدیم که تازه باید بگم اول راه هست و هنوز خیلی جای کار داره !

از اونجایی که با این استراتژی ها که مدیریتشون به عهده من بود و ننیجه اولیه رو گرفتیم، تصمیم گرفتم این کارگاه حضوری رو رایگان برگزار کنم و در مورد استراتژی هایی مثل قیف فروش و خوشه محتوا در سئو صحبت کنیم و استراتژی های لینک سازی هرمی و عنکبوتی برای پیشرفت سریعتر استفاده میکنیم توضیح بدم و در این کارگاه با مدیران کسب و کارها، استارت آپ ها و سئوکاران به اشتراک بذارم.

 


چه استراتژی هایی بررسی میشن ؟


استراتژی قیف فروش در سئو 

یکی از استراتژی هایی که در موردش صحبت میکنیم سئو کردن صفحات و محتواهایی هست که طبق قیف فروش تهیه شده هست و ما فقط برای ابتدای قیف فروش برنامه ریزی نمیکنیم !

برای همه ی بخش های این قیف سئو رو انجام میدیم که کاربر و مخاطبانمون از از بخشی که داخل گوگل سرچ میکنن وارد قیف فروش ما بشن و افزایش فروش داشته باشیم .

استراتژی خوشه محتوا 

شاید به جرئت بتونیم بگیم یکی بهترین استراتژی ها، استراتژی خوشه محتوا هست که ما به کمک این استراتژی دیگه جنگی سر کلمات کلیدی نداریم و به راحتی در موضوعی که مد نظرمون هست ورودی و بازدید هدفمند میگیریم که شیرین ترین بخش داستان میشه .

استراتژی های لینک سازی هرمی و عنکبوتی 

اینکه طبق 2 استراتژی قبلی چطوری لینک سازی داخلی رو انجام بدیم 2 استراتژی توضیح داده میشه که در مجموع به قدرت سئو داخلی خیلی کمک میکنه

 


رشدی که میتونیم به کمک این استراتژی ها تجربه کنیم !


نکته : اینکه سئو تکنیکال و سئو خارجی باید صحیح و درست پیاده شده باشه شکی نیست و منم همین نظر رو دارم، اما به کمک این استراتژی ها میتونیم افزایش بازدید هدفمند داشته باشیم تا بتونیم اونارو تبدیل به لید کنیم و در نهایت فروش رو افزایش بدیم.

صحبت های ما حول محور اینکه چه محتوایی تولید کنیم و چطور به محتوا ها ساختار بدیم هست !


اصلی ترین بخش کارگاه آموزشی سئو


پیشنهاد میکنم حتما همراه خودتون لپ تاپ داشته باشید تا در بخش عملی کارگاه بتونید کمی با این استراتژی ها دست و پنجه نرم کنید ;)

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
باید با اصول سئو آشنا باشید (که بیش از 100 دقیقه ویدئو رایگان مکمل به همین دلیل برای شما در نظر گرفته شده)
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
لپ تاپ داشته باشید برای کار عملی و دست و پنجه نرم کردن با استراتژی ها.
بلیت پرینت شود یا خیر؟
نیازی نیست
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
نه متاسفانه.
در این کارگاه لینک بیلدینگ آموزش داده میشود ؟
لینک سازی ها و استراتژی های لینک سازی داخلی بله. ولی لینک سازی در فروم ها، وبلاگ و . . . نه اصلا !
مگه رویداد رایگان نیست پس چرا هزینه ای دریافت میشود ؟
هزینه ی پرداختی شما فقط در ازای تعهد شما برای شرکت در رویداد هست ( از اونجایی که ظرفیت رویداد محدود هست و موضوع مهم کاربردی هست تصمیم گرفتم از شرکت کنندگاه یک تعهد کوچک گرفته باشیم تا صندلی خالی الکی نداشته باشیم) و همچنین بخشی از هزینه های رویداد پوشش داده میشود.
مگه سئو چیزی غیر از سئو داخلی و خارجی هست ؟
درسته که سئو برای فلان کلمه کلیدی نیاز به همین 2 تخصص دارد. ولی استراتژی در سئو به ما کمک میکنه سریعتر به هدفی که مد نظر داریم برسیم و از همه مهتر موجب میشه که تعداد بازدید هدفمند بیشتری رو هم داشته باشیم.
استراتژی یعنی همان تولید محتوا در سئو ؟
نه ! به معنای این هست که چه محتوایی برای چه کلمه کلیدی و برای چه هدفی تهیه کنیم. که در قالب استراتژی های خوشه محتوا و قیف فروش توضیح داده میشوند .

مدرس

مرتضی عظیمی
مرتضی عظیمی
موسس جذب مارکتینگ/مشاور سئو Nobat.ir/ کارشناس سئو استارت آپ کمدا

آدرس

تهران خیابان بهشتی (عباس آباد)، خیابان پاکستان، انتهای خیابان دوم، پلاک 27 - موسسه بهار، طبقه 3، کلاس 301

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مرتضی عظیمی

وبسایت جذب مارکتینگ رو برای به اشتراک گذاری تجربیاتم راه اندازی کردم  بعد از فعالیت تخصصیم در حوزه سئو و استراتژی های اون و علاقه ی زیادم به تدریس تصمیم گرفتم تدریس خودم رو پر رنگ تر کنم و کارگاه های مرتبط در این حوزه رو افزایش بدم.

رویداد های برگزارشده۱۴
رویداد های فعال۱