کاور
"همفکر شاهرود با موضوع استارتاپ ویکند شاهکار" در تاریخ جمعه ۲۲ آذر ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات اولیه و مهم

همفکر 46 شاهرود

چهل و ششمین رویداد همفکر شاهرود با موضوع

 ” آمادگی برای استارتاپ ویکند شاهکار ” سه شنبه 19 آذر 98 ساعت 18 در کلاس 25 دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار می شود.

 • پیش رویداد یا جلسه توجیهی استارتاپ ویکند شاهکار روز سه شنبه 12 آذر 98  ساعت 18 الی 20 در دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار شده است. با این حال با توجه به استقبال علاقه مندان، موضوع ارانه اول جلسه 46 همفکر شاهرود به آمادگی برای استارتاپ ویکند شاهکار اختصاص یافت تا هم آخرین توضیحات به دوستان منتقل شود و هم به سوالات مختلف پاسخ مناسب داده شود.
 •  
 • در ادامه توضیحاتی پیرامون استارتاپ ویکند شاهکار (شامل تعریف استارتاپ، استارتاپ ویکند، فرآیند انجام کار، منتورها، جوایز، سوالات متداول و..) تقدیم میگردد.

شماره تماس جهت پرسش و پاسخ:  09114030509 رضا نوروزی (دبیر تیم کارآفرینی دانشگاه صنعتی شاهرود)

 

 • در نهایت توضیحاتی پیرامون  سلسله جلسات همفکر شاهرود به عنوان پایگاه جامعه استارتاپی نیز تقدیم میگردد.

استارتاپ چیست؟

بحث‌‌های زیادی درباره راه‌‌اندازی کسب وکار، کارآفرینی و استارتاپ‌‌ها در حال جریان است. به این دلیل که موضوع استارتاپ‌‌ها، مفهوم جدیدی است و ممکن است بسیاری با معنای درست آن آشنایی نداشته باشند. برای اینکه بفهمیم استار‌تاپ چیست، بهتر است ابتدا تحقیق کنیم استار‌تاپ شامل چه مواردی نمی‌شود:

 •  استار‌تاپ، یک رویداد و همایش کارآفرینی نیست.
 •  یک وب‌‌سایت یا یک اپ موبایل، لزوماً یک استار‌تاپ نیست.
 •  استار‌تاپ یک شرکت کوچک که در حال درآمد‌زایی و رشد است، نیست.

 اما استارت آپ چیست و به چه کمپانی‌‌هایی استار‌تاپ اطلاق می‌‌شود؟ برخی تعریف ها رو در ادامه میخوانیم:

 1. ” استار‌تاپ یک کمپانی نوپا است که راه‌‌حلی نوین را برای یک مساله ارائه می‌‌کند؛ در حالی که تضمینی برای موفقیت کمپانی از طریق راه حل ارائه شده وجود ندارد. ”
 2.  ” تاسیس یا پیوستن به یک استارتاپ به معنای یک تصمیم جدی برای جدا شدن از شرایط ایده‌‌آل و پایدار به منظور دستیابی به رشد برق‌‌آسا و تلاش برای ایجاد موجی از تغییرات در مدت زمان کوتاه است.
 3.  عمل یا مجموعه‌‌ای از کار‌ها به منظور یک حرکت جدید و یک شرکت یا کسب و کار نوپا
 4. استارتاپ یک سازمان موقت است که با هدف یافتن یک مدل کسب وکار تکرار‌پذیر و مقیاس‌پذیر به وجود آمده است.

استارتاپ ویکند چیست؟

استارتاپ ویکند چیست؟

نحوه برگزاری استارتاپ ویکند:

 • روز اول (ایده، انتخابات، ساخت تیم)
  رویداد با پذیرش شرکت کنندگان ومراسم آغازین شروع می شود.سپس یک‌دقیقه به هر شرکت‌کننده‌ دارای‌ایده، فرصت داده میشود تا ایده خود را معرفی کند، بعد آن را تبلیغات کنند.(بازاریابی ایده برای کسب رای دیگران) بارای‌گیری از شرکت‎کنندگان،10 -12 ایده انتخاب میشوند و همه موظف‌اند تیم‌سازی کنند. (باید در اسرع وقت تیم مورد نظر خود را شکل دهند و یا افراد به تیم ها بپیوندند)
 • روز دوم: یادگیری و کار
  پنجشنبه با دیدار هم تیمی ها و خوردن صبحانه در کنار آن ها آغاز می شود! سپس کارگاه های آموزشی و بعد از آن کارتیمی  بعد از هر کارگاه شروع میشود. اولین کارگاه ؛ بوم مدل کسب وکار، (ابزار ضروری برای تکمیل بخش های مختلف یک ایده) کارگاه بعدی؛ کارگاه اعتبارسنجی و ساخت MVP (چطور بفهمیم ایده خوبی داریم)منتورها در کنار تیم ها، اون ها رو راهنمایی می کنند.
 • روز سوم: ارائه و داوری
  ادامه فعالیت و درنهایت کارگاه "نحوه ارائه به سرمایه‌گذار". پس از این، تیم ها شروع به جمع بندی میکنند.قبل از شروع روند داوری نهایی، ارائه آزمایشی تیم ها برای منتورها جهت رفع نواقص وجود دارد. درنهایت مراسم اختتامیه و ارائه نهایی به داوران و سرمایه گذاران حاضر، ارزیابی داوران وانتخاب وتقدیر از تیمهای برتر/تمام

با حضور استارتاپ ویکند چه چیزهایی را یاد میگیریم!

حضور در رویداد استارتاپ ویکند می توانید این موارد را تجربه کنید( جالبه بدونید که تجربه کردن این موارد در دنیای واقعی هزینه زیادی دارد،ولی شما به راحتی و با حضور در این رویداد در محیطی شبیه سازی شده تمامی موارد را تجربه خواهید کرد):

 • با اطلاعات ارزشمندی در مورد به اشتراک گذاشتن ایده های تجاری خود با دیگران آشنا می شوید!
 • چگونگی تشکیل یک تیم مناسب برای موفق شدن پروژه تان را در عمل تجربه می کنید!
 • اهمیت و ارزش فراگیری تجربی ( یادگیری در عمل ) را از نزدیک درک می کنید!
 • یاد میگیرید که چگونه قبل از ارایه محصول نهایی تان نبض مشتری و بازار را در دست بگیرید !
 • با کمک مربیان نحوه  استفاده از مدلهای متفاوت مدیریت پروژه  در استارت آپ ها رو یاد می گیرید !
 • مدیریت زمان را در شرابطی واقعی برای استارتاپ خودتان را فرا میگیرید !

هدف:
هدف استارتاپ ویکند آموزش و ترویج کارآفرینی در کشورهای جهان است. اما جدای از هدف آن شما در این گونه گروه ها یاد می گیرید چگونه درست فکر کنید و ایده خود را در جهتی درست و عملی شدن رشد دهید و با افراد و شریک های جدیدی آشنا می شوید که می توانند در پیشبرد ایده شما یا سرمایه گذاری روی آن به شما کمک کنند. در کشور ما نیزدهها و شاید صدها دوره استارتاپ ویکند برگزار شده است. 

هدف از استارتاپ ویکند

10 دلیل برای شرکت در استارتاپ ویکند

1. یادگیری کار تیمی: با هم کار کنید، هیچ کسب و کار موفقی، بدون داشتن یک تیم خوب شکل نخواهد گرفت. در این رویداد بیش از آنچه فکر می‌کنید مهارت کار تیمی را یاد خواهید گرفت.

2. تجربه یک رقابت واقعی: حواس‌تان به بقیه تیم‌ها باشد، چه در این رویداد چه در دنیای واقعی؛ در غیر این صورت مشتریان شما را خواهند دزدید، همانگونه که در این رویداد رای داوران را به چنگ خواهند آورد.

3. چالش در ارائه: شما فکر می‌کنید ایده یا محصول شگفت‌انگیزی دارید؟ تا حالا سعی کرده‌اید آن را به دیگران ارائه دهید؟ من خودم بارها ناامید شده‌ام. اغلب افراد بعد از یک ارائه ناموفق ناامید می‌شوند. در این رویداد خواهید دید برای موفقیت در کسب و کار چاره‌ای ندارید جز اینکه ایده و کارهای خود را به بهترین وجه ارائه دهید.

4. پیدا کردن همکار: شما برای اه‌اندازی کسب و کار نوپا، بیش از ایده و سرمایه‌گذار و دفتر به یک همکار خوب نیاز دارید. همکاران شما باید کسانی باشند با دغدغه‌های شما. آنها مثل شما در این رویداد شرکت می‌کنند.

5. شبکه‌سازی با افراد حرفه‌ای: ارتباطات با دیگران فرصت‎های بی‌نظیری در مسیر راه‌اندازی کسب و کار نوپای شما ایجاد خواهد کرد. مربیان، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران در این رویداد با شما خواهند بود.

6. کسب مهارت‌های کارآفرینی: کارآفرینی یعنی مجموعه‌ای از مهارت‌های فنی و حرفه‌ای. کسی با شانس کارآفرین نشده است. در این رویداد با این مهارت‌ها آشنا خواهید شد و آنها را در عمل یاد خواهید گرفت.

7. آشنایی با تدوین مدل کسب و کار: ایده یک ذهنیت است. برای تدوین درست ایده خود و شروع مراحل اجرا در این رویداد یاد خواهید گرفت چگونه مدل کسب و کار خود را تدوین کنید. «بوم مدل کسب و کار»به عنوان یک ابزار نوین سرلوحه راه‌اندازی ایده شما خواهد بود.

8. به دست آوردن یک دنیا انگیزه: انگیزه یعنی محرک همیشگی. حضور در این رویداد، درگیری در یک کار عملی، مشاهده افراد موفق و سایر افرادی که سعی دارند کسب و کار خود را برپا کنند، انگیزه فزاینده‌ای به شما خواهد داد.

9. تغییر بنیادین نگرش نسبت به کارآفرینی: شما با یک جمله طلایی این رویداد را ترک خواهید کرد: «ایده مهم نیست، اجرا مهم است».

10. ورود به اکوسیستم کارآفرینی کشور: کارآفرینی نتیجه فعالیت و مشارکت مجموعه‌ای به هم پیوسته و به هم وابسته از عوامل مختلف است، که به آن اکوسیستم کارآفرینی می‌گویند. با این رویداد شما وارد این اکوسیستم نوپا و فعال کارآفرینی در کشور خواهید شد

جوایز استارتاپ ویکند شاهکار ?

همه افراد شرکت کننده در رویداد استارتاپ ویکند برنده به شمار میروند؛ چراکه مجموعه ای از مهارتهای مهم حوزه استارتاپی و کارآفرینی رو یاد گرفته اند و با علاقه مندان و فعالانی مثل خودشون آشنا شده اند و با منتور های حرفه ای و مربیان توانمند نیز ارتباط برقرار میکنند. با این حال برای افزایش هیجان رویداد رقابتی استارتاپ ویکند شاهکار، جوایز زیر در نظر گرفته شده است:

 1. تیم اول : 2 میلیون تومان
 2. تیم دوم: 1/5 میلیون تومان
 3. تیم سوم: یک میلیون تومان

استقرار رایگان در شتابدهنده شاهکار دانشگاه صنعتی شاهرود به مدت 6 ماه و مزایای معنوی دیگر که در فرآیند رویداد بیان خواهد شد، از دیگر مزایای شرکت در رویداد 3 روزه استارتاپ ویکند شاهکار است.

منتورهای رویداد 3 روزه استارتاپ ویکند شاهکار (چه کسانی در رویداد شاهکار به ما کمک میکنند؟)

مصطفی پورعلی
مصطفی پورعلی

طراح خدمات، مشاور کسب و کار آنلاین و بهبود فرایندهای کسب و کار بواسطه فناوری اطلاعات، پژوهشگر تجربه کاربری و علاقمند به مبحث هک رشد می باشد.

مهدی غیبی
مهدی غیبی

کارشناس فناوری اطلاعات با گرایش امنیت اطلاعات

کارشناس ارشد مدیریت فناوری اطلاعات با گرایش کسب و کار

نویسنده و روزنامه نگار حوزه فناوری اطلاعات

دبیر سرویس سخت افزارهفته نامه بایت

مسول صفحه فناوری روزنامه شهرآرا

نویسنده هفته نامه سخت افزار

معاون توسعه بازار شرکت نوین اتیک مجری پروژه من کارت مشهد

نوید فلاحت
نوید فلاحت

مدرس و طراح هویت بصری است. 15 سال طراحی حرفه ای گرافیک ،حضور در چندین دوره استارتاپ ویکندهای ایران و تاسیس 2 استودیوی تخصصی طراحی دیزاین mammute و studioPeykan در رزومه اش دیده می شود.او طراح هویت بصری شهر مشهد برای سال 2017 است، مدیر هنری شرکت هلدینگ هنر خلاق و مشاور پارک علم و فناوری خراسان است.

مسعود اردکانی
مسعود اردکانی

کارشناس ارشد علوم شناختی با گرایش روانشناسی

کارشناس مهندسی نرم افزار

مربی و مدرس کارآفرینی

مدیر و مشاور تولید محتوا

مشاور اداره آموزش کارکنان شهرداری مشهد

برگزارکنندگان

دانشگاه صنعتی شاهرود
دانشگاه صنعتی شاهرود
اداره کارآفرینی
دانشگاه علوم پزشکی شاهرود
دانشگاه علوم پزشکی شاهرود
مرکز رشد سلامت
کانون نوآوران و فناوران
کانون نوآوران و فناوران
سازمان مردم نهاد تخصصی در حوزه استارتاپ، کارآفرینی و اشتغال

حامیان

شهرداری شاهرود
شهرداری شاهرود
اداره آموزش و پروش منطقه بسطام
اداره آموزش و پروش منطقه بسطام
جارچی شاهرود
جارچی شاهرود
حامی رسانه ای
شبکه خبری ادیب
شبکه خبری ادیب
حامی رسانه ای

سوالات متداول در مورد استارتاپ ویکند شاهکار

نیاز به هیچ پیش زمینه ای نیست...هر شخص خوش فکری و علاقمند به کارآفرینی میتونه شرکت کنه...
صد در صد.... اگر شما روحیه کارآفرینی دارید و علاقه مند به فعاليت در حوزه های کسب و کار شخصی هستيد می توانید با شرکت در رویداد استارتاپ ویکند کردستان شروع یک کسب و کار را تجربه کنید.
خیر. شما می توانید در رویداد شرکت کنید و در تیم هایی که برای ایده های منتخب تشکیل میشود ، عضو شوید
قبل از اینکه شما یک ایده را در ذهن خود رشد دهید نیاز است چند موضوع مهم را همیشه مد نظر خود قرار دهید. مدل کسب و کار ایده ای که می دهید چگونه است یا بیان دیگر ایده شما چگونه منابع مالی را در بازار هدف جذب می کند و به سوددهی می رسد. که معمولا افراد متخصص در کارآفرینی با انواع مدل های کسب و کار Business model آشنا هستند که در برنامه های استارتاپی افراد متخصص در این زمینه می توانند مشاوره های خوبی را در مورد ایده شما و مدل های سرمایه گذاری بدهند. اما برای اینکه یک ایده بتواند  سرآمد باشد لازم است این سه ویژگی را داشته باشد: ”‌نوآوری، خلاقیت و ایده پردازی (تکمیل ایده اولیه با ایده های مکمل) ”
توصیه میکنیم که شما این رویداد را مکانی برای تبادل ایدهایتان و آشنا شدن با ایده های دیگران ببینید. شاید ایده ای را بشنوید که مکمل ایده ی شما باشد؛ شاید ایده ی شما بارها در مرحله ی اجرا تغییر کند. ما در استارتاپ ویکند یاد میگیریم که عامل موفقیت استارتاپ ها ایده شون نیست بلکه نحوه اجرا و اعضای تیم هستند که باعث موفقیت و یا شکست یک پروژه میشوند.
بعد از انتخاب ایده و تشکیل تیم برای ان ایده ْ‌شما وسایر اعضای تیم در مدت دو روز باید بر روی مدل کسب وکارتون ، اعتبار سنجی و سنجش بازار ونحوه ی ارائه صحیح در برابر داورها کار کنید
این رویداد غیر از مکانی برای تبادل ایده، فرصتی است تا با آشنا شدن بیشتر با افراد متخصص در رشته های مختلف و تجربه کردن مراحل اجرای یک پروژه استارتاپی است و شما می توانید در پروژه ای جذب می شوید و با مشورت دادن و بکار گرفتن از دانشتان به پیشرفت و پیروزی آن کمک می کنید. اگر ایده شما انتخاب نشد میتوانید در یکی از تیم ها عضو شوید و در کنار سایر دوستان، کارها را پیش ببرید... فراموش نکنید این رویداد محلی برای یادگیری و تمرین عملی تبدیل یک ایده به یک کسب و کار هست...
تبریک میگم شما یک گام جلوتر هستید،بلیت تیم استارتاپ را برای خود و اعضای تیم خریداری نمایید ما در این رویداد سعی در ارتقا شما و تیمتان می کنیم همچنین می توانید فرصت ارائه به سرمایه گذاران این رویداد را داشته باشید و شاید هم یکی از تیم های برتر این قسمت باشید و جوایز نقدی رویداد را به خود اختصاص دهید.
ما پیشنهاد می کنیم که این کار رو انجام ندین. اینجا محلی برای آموزش و شبیه سازی راه اندازی کسب و کار هست. پس ایده های جدید بیارین.
سعی کنید که در مورد استارتاپ ها، موفقیتها و شکستهایشان تحقیق کنید. اگر ایده ای را میخواهید مطرح کنید مطمئن شوید که: تحقیقهای لازم و کافی را در مورد ایدیتان انجام دادید و بازار را تا حد امکان میشناسید. زمان ارائه ی ایده ۶۰ ثانیه بیشتر نمی باشد. برای جذابیت هر چه بیشتر پیشنهاد میکنیم که در روزهای قبل از برنامه خیلی روی ارائه دادن ایده تمرین کنید. در ضمن استراحت کافی قبل از برنامه.
خلاقیت و انرژی! بعد از اون اینترنت، کارت ویزیت و اگه دارین لب تاپ و متعلقات اون
برگزاری این رویداد خرج داره! شما با پرداخت وجه هم قسمتی (فقط قسمتی) از مخارج مانند مارکتینگ و پذیرایی ها و نهار و منتورها و ...را پرداخت میکنید (البته بخش زیادی از مخارج با حمایت مادی و معنوی حامیان تامین شده است و شما فقط. بخشی از مبلغ اصلی شرکت در رویداد را پرداخت می کنید) علاوه بر اینها هم به خودتان و دیگر شرکت کنندها نشان میدهید که حضور شما جدی است و می خواهید نهایت استفاده را از استارتاپ ویکند ببرید. لازم به ذکر است که قیمت بلیط این رویداد در اکثر نقاط جهان معادل ۱۰۰ دلار می باشد.و با یک سرچ ساده قیمت بلیط این نوع رویداد در ایران را نیز می توانید ببینید که بیشتر از مبلغ فعلی هست.

زمان‌بندی همفکر 46 شاهرود - سه شنبه 19 آذر 98

عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۸:۰۰۱۸:۱۰
شروع و معرفی همفکر ۱۸:۱۰۱۸:۱۵
معارفه شرکت کنندگان۱۸:۱۵۱۸:۳۰
ارائه آخرین توضیحات درباره استارتاپی شاهکار۱۸:۳۰۱۹:۰۰
پرسش وپاسخ پیرامون استارتاپ ویکند۱۹:۰۰۱۹:۱۵
گفتگوی آزادانه، تشکیل حلقه های گفتگو و توسعه ارتباطات و شبکه سازی شرکت کنندگان۱۹:۱۵۲۰:۰۰

همفکر چیست؟

پیش رویداد استارتاپ ویکند شاهکار در بستر جلسات همفکر برگزار میشود.

چهل و پنجمین و چهل و ششمین رویداد همفکر شاهرود به میزبانی دانشگاه صنعتی شاهرود با موضوع استارتاپ ویکند شاهکار اختصاص یافت.

همفکر بستری برای انتقال تجربه‌ها و توسعه ارتباطات حرفه‌ای است. کارآفرین‌ها، صاحبان ایده، افراد دارای تخصص و یا علاقه مند به یادگیری (در هر زمینه ای) ، سرمایه‌گذارها، مشاورها و سایر علاقه‌مندان به کسب‌وکار؛ در همفکر گرد هم آمده و در مورد ایده‌ها، استارت‌آپ‌ها، کسب‌وکارها و علاقه‌مندی‌های خود به گفتگو می‌پردازند.

شرکت‌کنندگان در همفکر با یکدیگر همفکری و مشورت نموده و اطلاعات و تجربیاتشان را به اشتراک می‌گذارند. ارتباطاتی که در همفکر شکل می‌گیرد؛ می‌تواند زمینه‌ساز شروع همکاری‌های جدید شود.

آیدی همفکر شاهرود در تلگرام و اینستاگرام:

 @hamfekr_shahrood

درباره‌‌ کانون نوآوران و فناوران

کانون مردم نهاد نوآوران وفناوران، با هدف کلی شناسایی، ساماندهی، توانمندسازی و حمایت از جامعه فعال جوان برای ایجاد کسب و کارهای نوپا (استارتاپ ها) شکل گرفته است.

 این سازمان مردم نهاد ( سمن / NGO ) جهت فعالسازی و پویایی اکوسیستم_استارتاپی، از هیچ فعالیتی دریغ نکرده و سعی بر آن دارد تا مجموعه اقدامات مورد نیاز برای این ماموریت مهم را تحت پوشش قرار دهد.

از جمله برنامه های کانون مردم نهاد نوآوران و فناوران که با همکاری و همراهی نهادهای دولتی و عمومی و البته سایر سمن های فعال در حوزه کارآفرینی انجام خواهد شد عبارتند از :

۱. برگزاری همایش ها و برنامه های فرهنگی برای فرهنگسازی تفکر کارآفرینی و استارتاپی
۲.  برگزاری کارگاه ها و #دوره های آموزشی و کمک به توانمندسازی جامعه فعال و علاقه مند
۳. برگزاری رویداد های ترویجی و شبکه سازی ( مانند رویداد#همفکر که در ۳۲ شهر ایران برگزار می شود)
۴. کمک به دریافت #حمایت های مختلف مادی و معنوی برای کسب و کارهای نوپا تحت پوشش از مراکز دولتی و غیردولتی مانند پارک علم و فناوری و ...

اطلاعات بیشتر در nfngo.ir

سوالات متداول درمورد جلسات همفکر

جلسات همفکر به همه اعضای جامعه استارتاپی (اونایی که علاقه دارن، اونایی فعال هستن و دارن کار میکنن، اونایی که ایده دارن، اونایی که تخصص دارن و..) کمک میکنه تا با هم آشنا بشن، ارتباط بگیرن، از نظرات و تجربیات همدیگه استفاده کنن و باد بگیرن، به تیم های استارتاپی بپیوندند یا تیم سازی کنند یا تیم خودشون رو تقویت کنن... به عبارت دیگه همفکر پایگاه (یا عامیانه تر پاتوق :)) افراد پرانرژی و پر انگیزه که میخان کاری رو شروع کنن یا قسمتی از کسب و کارهای نوپا باشن هست... ما با شرکت در همفکر از فعالیت جزیره ای جلوگیری میکنیم و با هم افزایی به رشد هم کمک میکنیم.
در همفکر شاهرود به طور کلی ایتدا هر شرکت کننده خودشو معرفی میکنه، بعد در مورد موضوع جلسه با هم گفتگو میکنیم و بعد از اون گفتگوی آزادانه داریم و با توجه به شناخت اولیه که براساس معارفه اولیه به دست اومده با افراد حاضر در جلسه گفتگو میکنیم (در مورد موضوعات کاری مشترک، همکاری، پرسش و پاسخ و تبادل تجربه و یا بطور کلی در مورد کسب وکارها) و حلقه های گفتگو رو تشکیل میدیم.
همه فعالان و علاقه مندان در حوزه استارتاپی و کارآفرینی... مهم نیست سن یا تحصیلات یا رشته شما چیه... اگه علاقه‌مند به خلق کسب و کار و یا تقویت کسب و کار خود یا پیوستن به استارتاپ ها و کسب و کارها نوپای نوآور هستید میتونید در همفکر شرکت کنید...
خیر، شما اگر علاقمند به حوزه خاصی از کسب و‌کارهای نوپا هستید می توانیددر این رویداد شرکت کنید و‌ از مصاحبت با افراد با تجربه تر بهره مند شده و شبکه خود را گسترش دهید.
همفکر در بیش از ۳۰ شهر کشور داره برگزار میشه با هزاران دنبال کننده.... این رویداد از سال 96 در شاهرود و در مکان های مختلف مثل پارک علم و فناوری، دانشگاه صنعتی شاهرود، خانه جوانان، مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی ، کافی شاپ ها و... برگزار میشه - اگر مایلید از همفکر شاهرود میزبانی کنید با شماره 09198352599 تماس بگیرید
خیر، اما بهتر است فایل بلیط را در گوشی خود همراه داشته باشید

برگزار‌کننده

آواتار

کانون نوآوران و فناوران (استان سمنان - شاهرود)

#ما_به_رشد_هم_کمک_میکنیم   درباره ما: کانون نوآوران و فناوران یک سازمان مردم نهاد و تشکلی غیردولتی، غیرسیاسی و غیرانتفاعی در حوزه  اجتماعی ( زمینه تخصصی استارتاپ، کارآفرینی و هدایت شغلی) است. کانون نوآوران و فناوران با هدف کلی هدایت استعدادها و ظرفیت

رویداد های برگزارشده۸۳
رویداد های فعال۲
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر

آدرس

شاهرود میدان هفت تیر، بلوار دانشگاه، دانشگاه صنعتی شاهرود، دانشکده فیزیک، کلاس 25

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۳ مهر

سیسکو مایکروسافت لینوکس امنیت شبکه آموزش کاربردی CCNA CCNP MCSA MCSE CEH ITIL LPIC CCIE Network Security Cisco Microsoft Linux

 • آنلاین
 • از ۱۹۰,۰۰۰ تومان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh
پنج‌شنبه ۳ تیر

معرفی مدرسه تابستانی «بازگشت به آینده

 • آنلاین
 • رایگان
 • کریدور خدمات فناوری (اپوایزر)
یک‌شنبه ۳۰ خرداد

کارگاه پیش بینی مالی استارتاپ ها

 • آنلاین
 • ۳۵۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز توسعه کارآفرینی ریمیا
چهارشنبه ۲ تیر

کارگاه سه روزه چگونه کسب‌وکاری نوآورانه طراحی کنیم

 • آنلاین
 • ۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • پلتفرم ابزارهای کارآفرینی و نوآوری اینوتولز