رویداد به پایان رسیده است!
رویداد هفتم با حضور محمد یزدانپناه مدیر و موسس آژانس گردشگران شیراز در تاریخپنج‌شنبه ۱۱ شهریوربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویداد هفتم با حضور محمد یزدانپناه مدیر و موسس آژانس گردشگران شیراز

شروع:
پنج‌شنبه ۱۱ شهریور ۹۵ ۱۸:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۱ شهریور ۹۵ ۲۱:۰۰
مکان: شیراز
رویداد هفتم با حضور محمد یزدانپناه مدیر و موسس آژانس گردشگران شیراز
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

با ری-برند شدن رویداد استارتاپ گرایند شیراز، "جامعه کسب و کار شیراز" با هدف هم‌افزایی و گسترش دانش فعالیت خود را با برگزاری کارگاه‌های آموزشی، جلسات هفتگی و رویدادهای ماهانه با دعوت از کارآفرینان حوزه تکنولوژی و کسب و کارهای نوپا آغاز کرد تا تجربیات خود را در اختیار جوانان، فعالان و علاقه‌مندان به این حوزه‌ها قرار دهد.


هفتمین رویداد جامعه کسب و کار شیراز پنج‌شنبه ۱۱ شهریور ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۸ تا ۲۱ با حضور محمد یزدانپناه مدیر عامل شرکت گردشگران شهر راز برگزار می‌شود. گردشگران شهر راز، یکی از پیشروترین شرکت های حوزه گردشگری در ارائه خدمات خود به صورت آنلاین است.
محمد یزدانپناه به علت فعالیت های گسترده خود برای جذب گردشگران به ایران، لوح و تندیسی از شرکت هواپیمایی ترکیش دریافت کرده است. برای آشنایی بیشتر با آقای یزدانپناه و شنیدن تجربیات ناب ایشان، در رویداد "جامعه کسب و کار شیراز" شرکت کنید.

رویداد "جامعه کسب و کار شیراز" یک رویداد و گردهمایی در حوزه کارآفرینی و کسب و کارهاست. در این رویداد از کارآفرینان موفق دعوت می‌شود بعنوان میهمان حضور یافته و تجارب خود را با سایرین سهیم شوند.

رویداد "جامعه کسب و کار شیراز" فضایی برای تعامل کارآفرینان و فرصتی برای آشنایی و گفتگو با علاقه‌مندان و فعالان کسب و کار است.

با شرکت در این رویداد :

- با کارآفرینان مطرح کشورتان آشنا شده و از آنها بیاموزید
- قصه پیدایش، شکست و رشد کسب و کارها را بشنوید
- دوست و همکار پیدا کنید و شبکه کاریتان را گسترش دهید

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید. 


آدرس:شیراز سالن آمفی تئاتر کارخانجات مخابراتی ایران (بلوارمدرس، خیابان آزادگان، مرکز آموزش علمی - کاربردی کارخانجات مخابراتی ایران)