هاکاتریپ شیراز

شروع رویداد
سه‌شنبه ۱۱ خرداد ۹۵ ۱۵:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۱۳ خرداد ۹۵ ۲۰:۰۰
مکان رویدادشیراز
موضوع رویدادکارآفرینی / نوآوری
اضافه به تقویم
هاکاتریپ شیراز
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

درباره هاکاتریپ:

 

هاکا‌تریپ ماراتون برنامه نویسی است که شرکت کنندگان در آن به صورت تیمی شرکت می‌کنند، این رویداد طی سه روز برگزار می شود، تیم‌های شرکت کننده رویداد باید 3 الی 5 نفره باشند.

 

 

 

اولین رویداد هاکاتریپ شیراز در حوزه گردشگری با حمایت مرکز شتابدهی و آژانس مسافرتی علی بابا (alibaba.ir) در روزهای 11 الی 13 خرداد 1395 برگزار خواهد شد. در این سه روز تیم‌ها با هدف تولید سرویس‌های آنلاین و موبایلی حوزه گردشگری با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

 

در روز اول رویداد چالش‌هایی برای تیم‌ها مطرح می شود که هر تیم باید چالشی را انتخاب کند و با کمک مربیان راه‌حل هایی مبتنی بر تکنولوژی های مختلف وب و یا موبایل برای چالش‌ها ارائه‌ دهند و هر تیم روی یک راه حل کار کنند. سپس تیم‌ها فعالیت خود را آغاز می کنند و در آخرین روز رویداد تیم‌ها باید محصولات تولید شده را ارائه‌ کنند. نهایتا داوران ، تیم‌های اول تا سوم را انتخاب می‌کنند و در مراسم اختتامیه جوایز نقدی به آنها اهدا می شود. سه تیم اول به ترتیب پنج میلیون، سه میلیون و دو میلیون تومان جایزه نقدی را از آن خود خواهند کرد.

 

راهنمایی تیم‌ها:

 

 توجه داشته باشید که به صورت انفرادی نمی‌توانید در این رویداد شرکت کنید، حداکثر اعضای تیم باید سه تا پنج نفر باشد و لزومی هم ندارد که کل تیم برنامه نویس باشند شما می توانید به عنوان طراح رابط کاربری و یا ایده پرداز در تیم همکاری داشته باشید. در ضمن محدودیتی برای زبان‌های برنامه نویسی وجود ندارد و هدف نهایی ارائه‌ یک سرویس آنلاین و موبایلی هست.

 

همچنین توجه داشته باشید که تیم هاکاتریپ شیراز شرایط ویژه‌ای جهت اسکان شرکت کننده‌های غیر شیرازی در نظر گرفته است. اسکان مخصوص سه‌شنبه و چهار‌شنبه شب که هزینه اقامت هر شب 22000 تومان است.

 

هم‌چنین شما در این رویداد:

 

- با برنامه‌نویسان خوب کشور آشنا می‌شوید.

 

- مهارت‌های برنامه‌نویسی خود را به چالش می کشید و آنها را ارتقاء می دهید.

 

- به صنعت گردشگری شهر کمک می‌کنید.

 

- دوست و همکار جدید پیدا می‌کنید.

 

- و اگر همه چیز خوب پیش بره جایزه نقدی می‌بری :)

 

 

 

 

 

 

آدرس:شیراز شیراز، پردیس ارم دانشگاه شیراز، تالار حکمت