دومین تور استارتاپی جاده ابریشم "شیراز"

شروع رویداد
دوشنبه ۲۳ مهر ۹۷ ۱۵:۳۰
پایان رویداد
دوشنبه ۲۳ مهر ۹۷ ۲۰:۰۰
مکان رویدادشیراز
موضوع رویدادکارآفرینی / استارتاپی
اضافه به تقویم
دومین تور استارتاپی جاده ابریشم "شیراز"
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیط زودهنگام
برای 20 نفر
۱۰ مهر
۲۰,۰۰۰ تومان
بلیط استاندارد
۱۷ مهر
۳۰,۰۰۰ تومان
دیر هنگام
۲۳ مهر
۶۰,۰۰۰ تومان

توضیحات بیشتر

 استارتاپ جاده ابریشم در نوع خود نخستین رویداد معرفی کننده استارتاپ های ایرانی به جامعه کارآفرینی ایران و جهان است که با هدف آشنایی با برترین شرکت های نوآور و نوپا موجود در کشور و همچنین  تسهیل ارتباطات جهانی، دسترسی آسان تر به تجربیات موفق در سطح بین المللی و جذب سرمایه خارجی طراحی شده است. این برنامه از دو قسمت اصلی «تور استارتاپی» و «رویداد فینال» تشکیل شده که با فاصله ای چند ماهه از یکدیگر برگزار می شوند.

امسال که دومین دوره این رویداد را در پیش داریم، در بخش نخســت ، تیم اسـتارتاپ جاده ابریشــم شامل  مجموعه ای از فعالان زیسـت بوم استارتاپی ایران و اروپا به پنج شهر کرمان - شیراز - مشهد- تبریز و تهران سفر خواهم کرد و با اکوسیستم کارآفرینی این مناطق دیدار خواهد داشت. کاروان استارتاپ جاده ابریشم دربردارنده تیمی از نمایندگان و کارشناسان صندوق های سرمایه گذاری و شرکت های موفق و نیز کارآفرینان حوزه فناوری است که با هدف آشنایی با زیست بوم استارتاپی و فعالان این حوزه در مناطق مختلف ایران فعالیت می کنند. در هر شهر، هریک از استارتاپ هایی مستقر در آن شهر یا شهرهای اطراف که از پیش در این رویداد ثبت نام کرده اند ،کار خود را به سرمایه گذاران و کارشناسان حاضر ارائه می دهند و با سایر استارتاپ های منتخب در شهر خود به رقابت می پردازند.


 

- جهت ثبت نام استارتاپ خود به عنوان شرکت کننده و رقابت با سایر استارتاپ های کشور از اینجا اقدام کنید. (این ثبت نام رایگان است)
-بلیطی که در این صفحه (صفحه پیش رو درسایت ایوند) خریداری می کنید برای شرکت در همایش می باشد.بعد از رقابتی نزدیک استارتاپ های منتخب از این پنج شهر فرصتی برای شرکت در رویداد فینال خواهند داست و  در تاریخ 2 و3 اسفند 97 در جزیره کیش، در یک همایش دو روزه در کنار شبکه سازی و شرکت در پنل ها و سخنرانی ها، با سایر فینالیست های این دوره  به رقابت خواهند پرداخت  و ارتباطات بیشتر و موثر تری برای رشد استارتاپ خود برقرار خواهند کرد.


مشاهده گزارش دوره اول رویداد استارتاپ جاده ابریشم


- شما نیز اگر در زیست بوم استارتاپی ایران فعالیت می کنید، میتوانید در این رویداد شرکت کنید و به شبکه سازی و رشد تجربه خود در این فضای پویا بپردازید.

 

"با توجه به جنبه بین المللی بودن این رویداد و حضور داوران چند زبانه، این رویداد به زبان انگلیسی برگزار خواهد شد"

زمان‌بندی

شهر ها
عنوانشروعپایان
کرمان-21 مهر۱۵:۳۰۲۰
شیراز- 23 مهر۱۵:۳۰۲۰
مشهد-25 مهر۱۵:۳۰۲۰
تبریز- 27 مهر۱۵:۳۰۲۰
تهران- 29 و 30 مهر۱۵:۳۰۲۰

آدرس:شیراز دانشگاه شیراز- سالن خوارزمی