رویداد به پایان رسیده است!
دومین تور استارتاپی جاده ابریشم "شیراز" در تاریخ دوشنبه ۲۳ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
دوشنبه ۲۳ مهر ساعت ۱۵:۳۰

دومین تور استارتاپی جاده ابریشم "شیراز"

  • رایگان
  • شیراز
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر


 استارتاپ جاده ابریشم در نوع خود نخستین رویداد معرفی کننده استارتاپ های ایرانی به جامعه کارآفرینی ایران و جهان است که با هدف آشنایی با برترین شرکت های نوآور و نوپا موجود در کشور و همچنین  تسهیل ارتباطات جهانی، دسترسی آسان تر به تجربیات موفق در سطح بین المللی و جذب سرمایه خارجی طراحی شده است. این برنامه از دو قسمت اصلی «تور استارتاپی» و «رویداد فینال» تشکیل شده که با فاصله ای چند ماهه از یکدیگر برگزار می شوند.

امسال که دومین دوره این رویداد را در پیش داریم، در بخش نخســت ، تیم اسـتارتاپ جاده ابریشــم شامل  مجموعه ای از فعالان زیسـت بوم استارتاپی ایران و اروپا به پنج شهر کرمان - شیراز - مشهد- تبریز و تهران سفر خواهم کرد و با اکوسیستم کارآفرینی این مناطق دیدار خواهد داشت. کاروان استارتاپ جاده ابریشم دربردارنده تیمی از نمایندگان و کارشناسان صندوق های سرمایه گذاری و شرکت های موفق و نیز کارآفرینان حوزه فناوری است که با هدف آشنایی با زیست بوم استارتاپی و فعالان این حوزه در مناطق مختلف ایران فعالیت می کنند. در هر شهر، هریک از استارتاپ هایی مستقر در آن شهر یا شهرهای اطراف که از پیش در این رویداد ثبت نام کرده اند ،کار خود را به سرمایه گذاران و کارشناسان حاضر ارائه می دهند و با سایر استارتاپ های منتخب در شهر خود به رقابت می پردازند.


 

- جهت ثبت نام استارتاپ خود به عنوان شرکت کننده و رقابت با سایر استارتاپ های کشور از اینجا اقدام کنید. (این ثبت نام رایگان است)
-بلیطی که در این صفحه (صفحه پیش رو درسایت ایوند) خریداری می کنید برای شرکت در همایش می باشد.بعد از رقابتی نزدیک استارتاپ های منتخب از این پنج شهر فرصتی برای شرکت در رویداد فینال خواهند داست و  در تاریخ 2 و3 اسفند 97 در جزیره کیش، در یک همایش دو روزه در کنار شبکه سازی و شرکت در پنل ها و سخنرانی ها، با سایر فینالیست های این دوره  به رقابت خواهند پرداخت  و ارتباطات بیشتر و موثر تری برای رشد استارتاپ خود برقرار خواهند کرد.


مشاهده گزارش دوره اول رویداد استارتاپ جاده ابریشم


- شما نیز اگر در زیست بوم استارتاپی ایران فعالیت می کنید، میتوانید در این رویداد شرکت کنید و به شبکه سازی و رشد تجربه خود در این فضای پویا بپردازید.

 

"با توجه به جنبه بین المللی بودن این رویداد و حضور داوران چند زبانه، این رویداد به زبان انگلیسی برگزار خواهد شد"

داوران

Ekaterina Matveeva
Ekaterina Matveeva
زبانشناس، بنیان‌گذار Amolingua

اکاترینا ماتویوا یک زبانشناس و معلم زبان های خارجی در کشور انگلیس می‌باشد. وی همچنین موسس استارتاپ Amolingua است که به عنوان یکی از موفق‌ترین استارتاپ‌های سال ۲۰۱۵ توسط CNBC لقب گرفت. استارتاپ او بر روی یادگیری زبان و فرهنگ با استفاده از تمرین‌های متخلف تمرکز دارد و تضمین می‌کند که شما از نقطه صفر در ۳ الی ۶ ماه به سطح مکالمه زبان برسید.

David Braun
David Braun
کارآفرین در زمینه تکنولوژی، مربی و مشاور در شتاب‌دهنده‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری

دیوید براون، یکی از مهندسان سابق مرسدس و اکنون یک کارآفرین در زمینه تکنولوژی، مشاور، مربی و طراح رابط کاربری و تجربه کاربری است و با شتاب‌دهنده‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری بسیاری همکاری کرده است. همچنین چندملیتی بودن او و سفرهایش به بیش از 75 کشور باعث شده است که با فرهنگ‌های مختلف آشنا شود و با دیدگاهی جهانی و با درک تفاوت‌های فرهنگی بتواند کمک بسیاری به کسب و کارها بکند.

همینطور علاقه زیاد او به دویدن، باعث شده است که استارتاپ DASHR که پلتفرمی برای ارتباط میان دوندگان است را راه‌اندازی کند.

بابک تدین
بابک تدین
مدیر سرمایه گذاری Lyan Capital Managment

مدیر سرمایه گذاری Lyan Capital Managment. . او چندین سال در لندن در شرکت های بانکی و مالی بزرگ Tages Capital,ANZ Oak, North مشغول به کار بوده است.

بهار یار محمدی
بهار یار محمدی
مدیر ارشد سرمایه گذاری کارخانه نوآوری

بهار یارمحمد فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه UCL لندن و کارشناسی ارشد اقتصاد و مالی از London School of Economics and Political Sciences است. وی علاوه بر تجربه کار در صنایع مختلف اعم از نفت و گاز . صنایع آلومینیوم . .FMCG ,Retail و VC در انگلیس و ایران هم اکنون Head of Investment کارخانه نوآوری است.

زمان‌بندی

زمان‌بندی رویداد
عنوانشروعپایان
پذیرش۱۵:۰۰۱۶:۰۰
تلاوت آیات و سرود جمهوری اسلامی ایران۱۶:۰۰۱۶:۱۰
خیر مقدم۱۶:۱۰۱۶:۱۵
سخنرانی Ekaterina Matveeva۱۶:۱۵۱۶:۳۰
پیچ ۳ استارتاپ اول۱۶:۳۰۱۷:۰۰
سخنرانی بابک تدین۱۷:۰۰۱۷:۱۵
پیچ ۳ استارتاپ دوم۱۷:۱۵۱۷:۴۵
استراحت و شبکه‌سازی۱۷:۴۵۱۸:۱۵
پیچ ۴ استارتاپ آخر۱۸:۱۵۱۸:۵۵
پنل۱۸:۵۵۱۹:۲۵
سخنرانی (هادی فرنود)۱۹:۲۵۱۹:۳۵
اعلام نتایج و اختتامیه ۱۹:۳۵۲۰:۰۰

آدرس

شیراز میدان نمازی- ابتدای خیابان ملاصدرا- کتابخانه خوارزمی دانشگاه شیراز- سالن خوارزمی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

تیم برگزاری جاده ابریشم

رویداد های برگزارشده۱۴
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۷۰ نفر