رویداد به پایان رسیده است!
استارتاپ جاده ابریشم-شیراز در تاریخیکشنبه ۷ آبانبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

استارتاپ جاده ابریشم-شیراز

شروع:
یک‌شنبه ۷ آبان ۹۶ ۱۵:۳۰
پایان:
یک‌شنبه ۷ آبان ۹۶ ۲۰:۰۰
استارتاپ جاده ابریشم-شیراز
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

توجه کنید: استارتاپ‌هایی که به بخش رقابت در رویداد راه پیدا کرده اند نیازی به تهیه بلیط بازدید کننده ندارند.

رویداد استارتاپ راه ابریشم (Silk Road Startup) از تاریخ ۳۰ مهر تا ۹ آبان برای اولین بار در ایران و با حضور کارآفرینان و VCهای بزرگ اروپایی و با هدف ایجاد ارتباط میان جامعه استارتاپی ایران و اروپا برگزار می‌شود. این رویداد به شکل ارائه استارتاپ‌ها در ۷ شهر ایران و در نهایت یک کنفرانس ۲ روزه در جزیره کیش برگزار خواهد شد که در آن استارتا‌پ‌هایی از سراسر کشور فرصت ارائه به کارآفرینان و VC های اروپایی را خواهند یافت.

پیش از برگزاری رویداد اصلی در جزیره کیش، هیئتی از داوران داخلی و خارجی با یک اتوبوس اختصاصی به شهرهای تبریز، تهران، اصفهان، یزد، شیراز، مشهد و رشت سفر خواهند کرد و شاهد ارائه استارتاپ‌های آن شهرها خواهند بود. در نهایت منتخبان هر شهر فرصت ارائه و حضور در کنفرانس دو روزه جزیره کیش را خواهند یافت.

 شیراز بدلیل وجود جامعه فعال استارتاپی و حضور استارتاپ‌های در حال رشد بسیار یکی از مقاصد این تور استارتاپی است و در تاریخ 7 آبان ماه میزبان مسابقه ارائه استارتاپ ها خواهد بود.
100 استارتاپ‌ برتر هر کدام یک بلیت رایگان ورود به رویداد بین‌المللی کیش (به ارزش 200 یورو) را دریافت خواهند کرد و علاوه بر آن هزینه‌های اقامت و پرواز به کیش ۱۰ استارتاپ برگزیده نیز بر عهده رویداد است.
در نهایت سه استارتاپ برتر به انتخاب هیات داوران به جوایز نقدی و غیر نقدی متنوعی جمعاً به ارزش تقریبی ۱۰۰ میلیون تومان و بهره‌مندی از حمایت‌های مختلف صندوق‌های سرمایه‌گذاری بین‌المللی، شتاب‌دهنده‌ها و فرصت حضور در نمایشگاه‌های بین المللی و … دست می‌یابند.

این رویداد توسط جمعی از فعالان استارتاپی ایران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز شتابدهی نوآوری برگزار می‌گردد.

برای ثبت نام بعنوان بازدید کننده (تماشای ارائه استارتاپ‌ها و استفاده از فرصت شبکه‌سازی با مهمانان خارجی ) از طریق ایوند ثبت نام کنید ولی اگر تمایل دارید در بخش رقابت این رویداد شرکت کنید و استارتاپ خود را روی استیج ارائه دهید و از فرصت ها و جوایز این رویداد بهرهمند شوید از طریق لینک زیر فرم مربوطه را پر کرده و استارتاپ خود را ثبت نام کنید.
ثبت نام استارتاپ ها در رویداد: http://bit.ly/silkroad100

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت silkroadstartup.com مراجعه کنید.

هیئت داوران

Kiran Maverick

Kiran Maverick

Founder of I Am Tomorrow

Franck Nouyrigat

Franck Nouyrigat

Co-Founder Recorp.co

Anne Sophie Dutat

Anne Sophie Dutat

Serial Entrepreneur

Luca Banderet

Luca Banderet

Founder of 12 Ventures

Ruth Cremer

Ruth Cremer

CEO of euworx UG

Aurélie SALVAIRE

Aurélie SALVAIRE

Founder of The A Factor and Shiftbalance

آدرس:شیراز شیراز - میدان نمازی - سالن خوارزمی