استارتاپ جاده ابریشم : تبریز

شروع رویداد
دوشنبه ۱ آبان ۹۶ ۱۶:۰۰
پایان رویداد
دوشنبه ۱ آبان ۹۶ ۲۰:۰۰
مکان رویدادتبریز
موضوع رویدادکارآفرینی / استارتاپی
اضافه به تقویم
استارتاپ جاده ابریشم : تبریز
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بازدید کننده عادی رویداد
در صورتیکه می‌خواهید بعنوان بازدید کننده در رویداد حاضر شوید، ارائه استارتاپ‌ها را ببینید و با مهمانان خارجی بیشتر آشنا شوید ... بیشتر
۱ آبان
۲۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
خبرنگار
خبرنگاران محترم ، لطفا برای تایید و دریافت بلیط اطلاعات مربوط به رسانه خبری خود را برای ما به آدرس contact@silkroadstartup.com بیشتر
۱ آبان
رایگان
تمام شد

توضیحات رویداد

ثبت نام استارتاپ‌ها در رویداد برای ارائه به داوران خارجی 

آموزش شیوه ثبت نام استارتاپ‌ها در رویداد

توجه کنید: استارتاپ‌های راه یافته به بخش رقابت نیازی به تهیه بلیط بازدید کننده ندارند.

رویداد استارتاپ راه ابریشم (Silk Road Startup) از تاریخ ۲۲ تا ۳۱ اکتبر برای اولین بار در ایران و با حضور کارآفرینان و VCهای بزرگ اروپایی و با هدف ایجاد ارتباط میان جامعه استارتاپی ایران و اروپا برگزار می‌شود. این رویداد به شکل ارائه استارتاپ‌ها در ۸ شهر ایران و در نهایت یک کنفرانس ۲ روزه در جزیره کیش برگزار خواهد شد که در آن استارتا‌پ‌هایی از سراسر کشور فرصت ارائه به کارآفرینان و VC های اروپایی را خواهند یافت.

پیش از برگزاری رویداد اصلی در جزیره کیش، هیئتی از داوران داخلی و خارجی با یک اتوبوس اختصاصی به شهرهای تبریز، قزوین، تهران، اصفهان، یزد، شیراز، مشهد و رشت سفر خواهند کرد و شاهد ارائه استارتاپ‌های آن شهرها خواهند بود. در نهایت منتخبان هر شهر فرصت ارائه و حضور در کنفرانس دو روزه جزیره کیش را خواهند یافت.

تبریز بدلیل وجود جامعه فعال استارتاپی و حضور استارتاپ‌های در حال رشد بسیار یکی از اصلی‌ترین مقاصد این تور استارتاپی است و در تاریخ ۲۳ اکتبر (۱ آبان ماه ) شهر تبریز میزبان این هیئت اروپایی خواهد بود.

این رویداد توسط جمعی از فعالان استارتاپی ایران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز شتابدهی نوآوری برگزار می‌گردد.

برای ثبت نام بعنوان بازدید کننده (تماشای ارائه استارتاپ‌ها و استفاده از فرصت شبکه‌سازی با مهمانان خارجی ) از طریق ایوند ثبت نام کنید ولی اگر می‌خواهید در بخش رقابت این رویداد شرکت کنید و استارتاپ خود را روی استیج ارائه دهید به وب‌سایت silkroadstartup.com مراجعه کنید و با تکمیل فرم، فرایند ثبت نام خود را کامل کنید.

هیئت داوران رویداد تبریز

Kiran Maverick

Kiran Maverick

Founder of I Am Tomorrow

Franck Nouyrigat

Franck Nouyrigat

Co-Founder Recorp.co

Anne Sophie Dutat

Anne Sophie Dutat

Serial Entrepreneur

Luca Banderet

Luca Banderet

Founder of 12 Ventures

Ruth Cremer

Ruth Cremer

CEO of euworx UG

Aurélie SALVAIRE

Aurélie SALVAIRE

Founder of The A Factor and Shiftbalance

برگزارکنندگان رویداد

حامیان رسانه ای

آدرس:تبریز دانشگاه علوم پزشکی تبریز - تالار شایان مهر