سیتاک. باشگاه علم و فناوری

شروع رویداد
جمعه ۱ بهمن ۹۵ ۱۶:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۱ بهمن ۹۵ ۱۸:۳۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادعلمی مهندسی / غیره
اضافه به تقویم
سیتاک. باشگاه علم و فناوری
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت سیتاک
۱ بهمن
رایگان
تمام شد

توضیحات بیشتر

 نخستین نشست از سری نشست‌های علمی سیتاک، عصر روز جمعه 1 بهمن ماه برگزار خواهد شد. در این برنامه سیاوش صفاریان‌پور در گفت‌وگو با دکتر کاوه مدنی، استاد مدیریت آب و محیط زیست امپریال کالج لندن، به بررسی بحران آب در ایران و جهان خواهد پرداخت و در بخش‌های دیگر برنامه، ژورنالیست‌ها و مروجان علم درباره موضوعات مختلف دنیای علم و فناوری صحبت خواهند کرد.

مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور به عنوان کانون شکل‌دهی به سیاست‌های علم و فناوری، فعالیت هدفمند در حوزه‌ی ترویج علم را یکی از رسالت‌های خود می‌داند. سیتاک (باشگاه علم و فناوری) رویدادی است برای ترویج علم که با مدیریت و پشتیبانی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و با همکاری مجله‌ی دانستنیها برگزار می‌شود. مدت زمان هر نشست حدود 3 ساعت است و در این مدت با حضور دانشمندان و مروجان علم، برنامه‌های مختلفی از جمله گفت‌وگوی علمی، استندآپ ساینس و سخنرانی‌های علمی برگزار خواهد شد. سیاوش صفاریان‌پور، ژورنالیست علم و سازنده‌ی برنامه‌های مختلف علمی در صدا و سیما، میزبانی این برنامه را بر عهده دارد.

سیتاک محلی خواهد بود برای ارائه‌ و بررسی جدیدترین و جذاب‌ترین موضوعات روز در زمینه‌ی علم و فناوری و حضور در این برنامه با ثبت نام قبلی برای تمامی علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

با حضور

سیاوش صفاریان پور

سیاوش صفاریان پور

برنامه‌ساز علمی و ژورنالیست علم

کاوه مدنی

کاوه مدنی

استاد مدیریت آب و محیط زیست امپریال کالج لندن

عرفان خسروی

عرفان خسروی

دیرینه‌شناس و دبیر علمی دانستنیها

پژمان نوروزی

پژمان نوروزی

مروج علم

کاظم کوکرم

کاظم کوکرم

دبیر سرویس علمی روزنامه جام جم

آدرس:تهران خیابان ولی‌عصر، بالاتر از جام جم, نرسیده به چهارراه پارک‌وی، کوچه تورج، پلاک ۱۴, ساختمان موسسه همشهری, طبقه همکف