سیتاک. باشگاه علم و فناوری

شروع رویداد
جمعه ۱ بهمن ۹۵ ۱۶:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۱ بهمن ۹۵ ۱۸:۳۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
سیتاک. باشگاه علم و فناوری
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت سیتاک
۱ بهمن
رایگان
تمام شد

توضیحات بیشتر

 نخستین نشست از سری نشست‌های علمی سیتاک، عصر روز جمعه 1 بهمن ماه برگزار خواهد شد. در این برنامه سیاوش صفاریان‌پور در گفت‌وگو با دکتر کاوه مدنی، استاد مدیریت آب و محیط زیست امپریال کالج لندن، به بررسی بحران آب در ایران و جهان خواهد پرداخت و در بخش‌های دیگر برنامه، ژورنالیست‌ها و مروجان علم درباره موضوعات مختلف دنیای علم و فناوری صحبت خواهند کرد.

مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور به عنوان کانون شکل‌دهی به سیاست‌های علم و فناوری، فعالیت هدفمند در حوزه‌ی ترویج علم را یکی از رسالت‌های خود می‌داند. سیتاک (باشگاه علم و فناوری) رویدادی است برای ترویج علم که با مدیریت و پشتیبانی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و با همکاری مجله‌ی دانستنیها برگزار می‌شود. مدت زمان هر نشست حدود 3 ساعت است و در این مدت با حضور دانشمندان و مروجان علم، برنامه‌های مختلفی از جمله گفت‌وگوی علمی، استندآپ ساینس و سخنرانی‌های علمی برگزار خواهد شد. سیاوش صفاریان‌پور، ژورنالیست علم و سازنده‌ی برنامه‌های مختلف علمی در صدا و سیما، میزبانی این برنامه را بر عهده دارد.

سیتاک محلی خواهد بود برای ارائه‌ و بررسی جدیدترین و جذاب‌ترین موضوعات روز در زمینه‌ی علم و فناوری و حضور در این برنامه با ثبت نام قبلی برای تمامی علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

با حضور

سیاوش صفاریان پور

سیاوش صفاریان پور

برنامه‌ساز علمی و ژورنالیست علم

کاوه مدنی

کاوه مدنی

استاد مدیریت آب و محیط زیست امپریال کالج لندن

عرفان خسروی

عرفان خسروی

دیرینه‌شناس و دبیر علمی دانستنیها

پژمان نوروزی

پژمان نوروزی

مروج علم

کاظم کوکرم

کاظم کوکرم

دبیر سرویس علمی روزنامه جام جم

آدرس:تهران خیابان ولی‌عصر، بالاتر از جام جم, نرسیده به چهارراه پارک‌وی، کوچه تورج، پلاک ۱۴, ساختمان موسسه همشهری, طبقه همکف

اگر مایل به اطلاع از رویدادهای مشابه این رویداد هستید، کلیک کنید.