سیتاک. باشگاه علم و فناوری

سیتاک. باشگاه علم و فناوری

-
رایگان
اطلاعات بلیتقیمت (تومان)تعداد
بلیت سیتاک
رایگان
در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

توضیحات بیشتر

 نخستین نشست از سری نشست‌های علمی سیتاک، عصر روز جمعه 1 بهمن ماه برگزار خواهد شد. در این برنامه سیاوش صفاریان‌پور در گفت‌وگو با دکتر کاوه مدنی، استاد مدیریت آب و محیط زیست امپریال کالج لندن، به بررسی بحران آب در ایران و جهان خواهد پرداخت و در بخش‌های دیگر برنامه، ژورنالیست‌ها و مروجان علم درباره موضوعات مختلف دنیای علم و فناوری صحبت خواهند کرد.

مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور به عنوان کانون شکل‌دهی به سیاست‌های علم و فناوری، فعالیت هدفمند در حوزه‌ی ترویج علم را یکی از رسالت‌های خود می‌داند. سیتاک (باشگاه علم و فناوری) رویدادی است برای ترویج علم که با مدیریت و پشتیبانی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و با همکاری مجله‌ی دانستنیها برگزار می‌شود. مدت زمان هر نشست حدود 3 ساعت است و در این مدت با حضور دانشمندان و مروجان علم، برنامه‌های مختلفی از جمله گفت‌وگوی علمی، استندآپ ساینس و سخنرانی‌های علمی برگزار خواهد شد. سیاوش صفاریان‌پور، ژورنالیست علم و سازنده‌ی برنامه‌های مختلف علمی در صدا و سیما، میزبانی این برنامه را بر عهده دارد.

سیتاک محلی خواهد بود برای ارائه‌ و بررسی جدیدترین و جذاب‌ترین موضوعات روز در زمینه‌ی علم و فناوری و حضور در این برنامه با ثبت نام قبلی برای تمامی علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

با حضور

سیاوش صفاریان پور

برنامه‌ساز علمی و ژورنالیست علم

کاوه مدنی

استاد مدیریت آب و محیط زیست امپریال کالج لندن

عرفان خسروی

دیرینه‌شناس و دبیر علمی دانستنیها

پژمان نوروزی

مروج علم

کاظم کوکرم

دبیر سرویس علمی روزنامه جام جم