کاور
"نوآوردگاه "بسته بندی هوشمند"" در تاریخ پنج‌شنبه ۲۴ آبان ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

 

با گسترش بازار مواد­غذایی بسته بندی شده، تقاضا برای مواد­غذایی بسته بندی شده تازه نیز رو به افزایش است که اهمیت آن به دلیل افزایش تقاضای مصرف کنندگان برای دستیابی به غذای تازه و ایمن، اهمیت مدت ماندگاری موادغذایی بسته بندی شده، کاهش ضایعات غذایی، کاهش هزینه ها و رفاه بیشتر مصرف کنندگان، روز به روز در حال افزایش است. در سالهای اخیر فناوری جدیدی در صنعت بسته بندی ظهور کرده است که با نام بسته بندی هوشمند شناخته می شود. این نوع بسته بندی در بسیاری از کشورهای جهان گسترش یافته است و توجه بسیاری از مصرف کنندگان را به خود جلب کرده است.

بسته بندی هوشمند بر روی بررسی و آگاهی از وضعیت محصول متمرکز می شود و به این طریق ایمنی و کیفیت محصول را اطلاع می دهد و همینطور این قابلیت را دارد که محصول را رهگیری کند و تولید کننده، فروشنده و مصرف کننده را از وضعیت محصول آگاه سازد و نظارت بر ماده غذایی بسته بندی شده را آسانتر کند.از جمله سیستم­های هوشمند در این نوع بسته بندی ها می­توان به شناساگرها، حسگرها و سیستم های تشخیص با فرکانس رادیویی اشاره نمود. شرکت بسپار پیشرفته شریف با همکاری شرکت شزان به دنبال توسعه کسب و کارهایی در حوزه بسته بندی هوشمند بر پایه ایده های خلاقانه شما می باشد.

رویداد نوآوردگاه بسته بندی هوشمند رویدادی است که حلقه ارتباطی بین تولید کنندگان، سرمایه گذاران و صاحبان ایده است و فرصتی برای شما که ایده هایتان را به چالش بکشید و از آنها کسب و کار بسازید. ما به شما کمک می کنیم که به ایده های خلاقانه خود تحقق ببخشید و کسب و کارهای موفق خودتان را راه بیاندازید. پس هر چه سریعتر به ما بپیوندید.

« نوآوردگاه » رویدادی آموزشی - عملی است که به کارآفرینان جوان آموزش می دهد که چگونه می توانند بر پایه ایده های نوآورانه خود، کسب ‌و کاری راه‌ بیاندازند و آن را توسعه دهند. در این رویداد به صورت خیلی ساده و قابل فهم، چالش ها و مراحل راه اندازی یک کسب و کار جدید در حوزه فناوری و روند توسعه و تجاری سازی یک محصول کاربردی مبتنی بر ایده فناورانه، شبیه سازی شده است. نوآوردگاه در مدت زمان 4 روز در تاریخ 22 الی 25 مرداد ماه برگزار می شود. در این مدت شرکت‌کنندگان یاد می گیرند چگونه تیم تشکیل دهند، ایده‌هایشان را امکان سنجی کنند، مدل کسب ‌و‌ کارشان را طراحی کنند، طرح تجاری کسب ‌و‌ کارشان را تدوین کنند و همه این موارد را چگونه در مقابل سرمایه گذار ارائه دهند.

نوآوردگاه با اجرای Gamification یا بازی‌وار سازی خلاقیت را به رویدادهای کارآفرینی وارد کرده است. به نوعی که تیم ها در نوآوردگاه بودجه مجازی دریافت می کنند و باید هزینه ‌های کسب ‌و کارشان را به صورت شبیه سازی شده از آن بودجه پرداخت کنند. همچنین کارگاه های آموزشی نیز در قالب بازی برگزار می شود و تیم ها امتیازهایی را از مربیانشان دریافت می‌ کنند. در پایان نوآوردگاه تیم ها، طرح و ایده‌ هایشان را در مقابل شتابدهنده‌ها و سرمایه گذاران ارائه می دهند و تیم های برتر مورد حمایت قرار می گیرند.

برای حضور در این رویداد لازم است ابتدا در پیش رویداد (سرنخ) بصورت تیمی یا انفرادی ثبت نام کنید پس از برگزاری پیش رویداد، فرصت تیم سازی (و یا تکمیل تیم) و ایده­ پردازی تا قبل از رویداد نوآوردگاه وجود دارد تا با آمادگی کامل بصورت تیم/ایده در رویداد اصلی حضور پیدا کنید.

 

اما #سرنخ چیه...؟!

اینفوگرافی #سرنخ

توضیحات بیشتر

 اطلاعات بیشتر در وبسایت: نوآوردگاه بسته بندی هوشمند (کلیک کنید)

سوالات متداول

از اونجایی که هر #نوآوردگاه تو یه حوزه‌ی خاصی هست،انتظار میره با اون موضوع آشنایی داشته باشین تقریباً...
+تو پیش رویداد (#سرنخ) که کلاً چیزی نیاز نیست همراهتون باشه مگر قلم کاغذ برای یادداشت نکات مهم +تو رویداد اصلی هم که هرچی تکمیل تر بهتر ^ـ^
یک دفتر نوآوردگاه واقع در پارک علم و فناوری پردیس می باشد و دیگری در کارخانه‌ی نوآوری
نه به هیچ وجه! ما تو شتابدهنده‌ی #شزان خیلی به محیط زیست اهمیت میدیم...
+تمامی افراد صاحب ایده و طرح، و علاقمندان به این حوزه +سرمایه‌گذاران و نهادهای مالی و تامین سرمایه به منظور آشنایی با فرصت ها و پتانیسل های سرمایه گذاری در حوزه فناوری +علاقه‌مندان به کارآفرینی و توسعه کسب و کار فناورانه
+فرصتی برای صاحبان ايده جهت توسعه کسب‌وکار نوپای خود و جذب سرمايه +کمک به افزايش ارتباطات و تشکيل تيم برای صاحبان ايده‌های نوآورانه +استفاده از تجربيات مربيان مجرب و باسابقه در حوزه توسعه محصول و کسب‌وکارهای نوپای فناورانه +آموزش مباني توسعه يک کسب‌وکار به‌ صورت عملي با رويکرد Gamification +حضور در کارگاه‌های آموزشي، راهنمایی و مشاوره در تهیه مدل کسب‌وکار +حضور سرمایه گذاران علاقه مند به حمایت از تیم های برتر

حامیان

برگزارکنندگان

سخنرانان

به زودی بقیه‌ی مهمانان فوق العاده‌ی ما اطلاع رسانی می شود
به زودی بقیه‌ی مهمانان فوق العاده‌ی ما اطلاع رسانی می شود
دکتر حامد افشاری
دکتر حامد افشاری
رییس اداره کل کارآفرینی و تجاری سازی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد
دکتر رسول لسان خوش
دکتر رسول لسان خوش
مدیرعامل شرکت بسپار پیشرفته شریف

دکتری شیمی

مربیان

حسن فراهانی
حسن فراهانی
مهندس حامد حامدیان
مهندس حامد حامدیان
توسعه کسب و کار #هم_آوا
کیان شلیله
کیان شلیله
مدیر رشد #نوآوا
دکتر میلاد محمودی
دکتر میلاد محمودی
توسعه محصول و مهندسی سیستم
مهندس مجید عظیمی
مهندس مجید عظیمی
مربی طرح‌تجاری
مهندس مهلا محمودی
مهندس مهلا محمودی
مدیر برنامه های #شزان
ایمان معصومی
ایمان معصومی
مدیر تحقیق و توسعه شرکت بسپار پیشرفته شریف

تسهیلگران

علی قسمت
علی قسمت
راهبر خلاقیت
اتابک آکسون
اتابک آکسون
دبیر اجرایی

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۹:۰۰۹:۱۵
سخنرانی نمایندگان شرکت شریف۹:۱۵۹:۳۰
سخنرانی نماینده شتابدهنده‌ی شزان۹:۳۰۹:۴۵
پنل: بررسی چالش های صنعت۹:۴۵۱۰:۴۵
استراحت و شبکه سازی و مسابقه۱۰:۴۵۱۱:۱۵
معرفی نوآوردگاه۱۱:۱۵۱۱:۴۰
پرسش و پاسخ۱۱:۴۰۱۲:۰۰
نشست خبری۱۲:۰۰۱۲:۳۰

برگزار‌کننده

آواتار

نوآوردگاه

«نوآوردگاه» رویدادی آموزشی-عملی است که به کارآفرینان جوان آموزش می‌دهد که چگونه می‌توانند برپایه ایده‌های نوآورانه خود، کسب‌وکاری راه‌ بیاندازند و آن را توسعه دهند. نوآوردگاه در مدت زمان 3 تا 5 روز متناسب با موضوع رویداد برگزار می‌شود. در این مدت شرک

رویداد های برگزارشده۲۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر

آدرس

تهران تقاطع بزرگراه کردستان و خیابان ملاصدرا، نبش زاینده رود شرقی، پلاک 24، صندوق نوآوری و شکوفایی

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۳۱ خرداد

وبینار جامع مداخلات آکوپیشن محور

 • آنلاین
 • از ۴۲۰,۰۰۰ تومان
 • شبکه توانبخشی ایران
شنبه ۴ اردیبهشت

مسیر رشد برای استارتاپ‌های کانادایی

 • آنلاین
 • رایگان
 • باشگاه کارآفرینی تیوان
چهارشنبه ۸ اردیبهشت

کارگاه ارزش گذاری استارتاپ ها

 • آنلاین
 • از ۴۴۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز توسعه کارآفرینی ریمیا
جمعه ۳ اردیبهشت

راز بازاریابی اثربخش استارت‌آپ‌ها

 • آنلاین
 • ۱۲۰,۰۰۰ تومان
 • آکادمی کسب و کار دکتر آکوک