رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۰

Token Economics (Designing The Blockchain Economy)

 • آنلاین
 • رایگان
 • فینووا
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۰

دوره آموزشی کارآفرینی، ورود به بازارکار، تشکیل هسته های فناور و راه اندازی استارت آپ

 • آنلاین
 • ۵۸۰,۰۰۰ تومان
 • مؤسسه آموزشی کارآفرینی سلتکس
شنبه ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

استارت آپ چیست ؟

 • آنلاین
 • ۱۰۰,۰۰۰ تومان
 • کارخانه استارت آپی دانشگاه گلرنگ
پنج‌شنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

ایجاد کسب و کار و توسعه آن در فضای مجازی

 • آنلاین
 • از ۷۵,۰۰۰ تومان
 • آدوا
کاور
"دومین کنفرانس بین المللی استارتاپ جاده ابریشم" در تاریخ جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

دومین رویداد بین المللی "استارتاپ جاده ابریشم" در تاریخ 12 و 13 اردیبهشت در تهران برگزار خواهد شد. در این رویداد شاهد ارائه 8 استارتاپ منتخب از 5 شهر ایران خواهیم بود. همچنین این برنامه 2 روزه شامل سخنرانی های تخصصی توسط کارآفرینان ایرانی و بین المللی، پنل های تخصصی کارآفرینی با موضوعات روز دنیای استارتاپی و شبکه سازی  اکوسیستم استارتاپی خواهد بود.

 

 

دورمین دوره رویداد استارتاپ جاده ابریشم در یک نگاه (16 مرداد 97  الی 12 اردیبهشت 98)

 

استارتاپ جاده ابریشم

استارتاپ جاده ابریشم در نوع خود نخستین رویداد معرفی کننده استارتاپ های ایرانی به جامعه کارآفرینی ایران و جهان است که با هدف آشنایی با برترین شرکت های نوآور و نوپا موجود در کشور و همچنین  تسهیل ارتباطات جهانی، دسترسی آسان تر به تجربیات موفق در سطح بین المللی و جذب سرمایه خارجی طراحی شده است.

 این برنامه که به زبان انگلیسی برگزار می شود  از دو قسمت اصلی «تور استارتاپی» و «رویداد فینال» تشکیل شده که با فاصله ای چند ماهه از یکدیگر برگزار می شوند. در این فاصله (حدود شش ماهه) نیز استارتاپ های برگزیده در «برنامه شتابدهی آنلاین» با حضور بیش از 30 منتور مطرح ایرانی و بینالمللی شرکت می کنند و در حوزه های مختلف استارتاپ های خود را رشد می دهند.

تور استارتاپی (مهر ماه 97):

دومین مرحله تور استارتاپی جاده ابریشم از تاریخ 21 الی 30 مهرماه 1397 در پنج شهر کرمان - شیراز - مشهد- تبریز و تهران برگزار شد. تیم اسـتارتاپ جاده ابریشــم شامل  مجموعه ای از فعالان زیسـت بوم استارتاپی ایران و اروپا به این پنج سفر کردند و با اکوسیستم کارآفرینی این مناطق دیدار داشتند. در هر شهر، استارتاپ های منتخب کار خود را به سرمایه گذاران و کارشناسان حاضر ارائه دادند و با سایر استارتاپ های شهر خود به رقابت پرداختند. در این رقابت 8 استارتاپ از مجموع 50 استارتاپ منتخب کل ایران به شرح زیر انتخاب شدند و به رویداد فینال راه یافتند.کسب اطلاعات بیشتر و تماشای فیلم مستند تور استارتاپی 97.

 

 

رویداد نهایی استارتاپ جاده ابریشم(12 و 13 اردیبهشت 98):

این مرحله در قالب رویدادی متفاوت طی دو روز در تاریخ 12 و 13 اردیبهشت ماه 98 در تهران برگزار خواهد شد. در این رویداد علاوه بر رقابت 8 استارتاپ فینالیست برنامه های تخصصی دیگری برای مخاطبین رویداد به شرح زیر برگزار خواهد شد:

 

 • سخنرانی ها:  سخنرانی های کلیدی توسط متخصصان و کارآفرینان برتر ایرانی و بین المللی در حوزه های مختلف کارآفرینی در این دو روز برگزار خواهد شد. سخنرانی های سال گذشته در اولین فینال جاده ابریشم را از اینجا مشاهده کنید.

 

 • پنل ها: در این دو روز 7 پنل با موضوعات روز کارآفرینی و بررسی چالش های کارآفرینان برگزار خواهد و افراد صاحب نظر حوزه های مختلف به گفتگو با یکدیگر می پردازند و تجربیات خود را با شرکت کنندگان به اشتراگ می گذارند. پنل های سال گذشته در اولین فینال جاده ابریشم را از اینجا مشاهده کنید.

 

 • شبکه سازی : یکی از مهم ترین اهداف ما در رویداد استارتاپ جاده ابریشم برقراری ارتباط میان اکوسیستم کارآفرینی ایران بصورت ملی و فراملی می باشد. این برنامه در زمان های شبکه سازی و صبحانه و ناهار برنامه ریزی شده است و با حضور فعالین اکوسیستم استارتاپی ایران که از اقصی نقاط کشور به این رویداد دعوت شده اند فراهم می شود.

 

 • صندلی داغ: در این قسمت از برنامه گفتگو های دو نفره با چند کارآفرین منتخب ایرانی در قالب صندلی داغ برنامه ریزی شده است که به گفتگو بررسی تجربیات آنها می پردازیم.

 

 

*استارتاپ جاده ابریشم رویدادی داوطلبانه است که توسط کارآفرینان برای کارآفرینان برگزار می شود، اگر تمایل دارید در این رویداد بصورت داوطلب فعالیت کنید با تیم برگزاری ما در ارتباط باشید، منتظرتان هستیم*

استارتاپ‌های فینالیست

سخنرانان

علیرضا صادقیان
علیرضا صادقیان
هم بنیانگذار و مدیر هلدینگ کسب و کار‌های جسورانه اینترنتی ایران(iiVentures)

علیرضا صادقیان هم بنیانگذار هلدینگ کسب و کار‌های جسورانه اینترنتی ایران(iiVentures) است که شامل نت برگ , چیلیوری , tik8 , سر میز و دکتر دکتر است. این مجموعه به میلیون ها ایرانی در حال سرویس دهی می باشد.

ژوبین علاقبند
ژوبین علاقبند
مدیر عامل اسنپ

ژوبین علاقبند مدیر عامل اسنپ، بزرگترین پلتفرم سفارش تاکسی در ایران است. او تجربه‌ی زیادی در زمینه‌ی سرمایه گذاری و امور مالی در ایران دارد.

زانیار کمانگر
زانیار کمانگر
بنیانگذار گریفون کپیتال

زانیار کمانگر بنیان‌گذار شرکت سرمایه‌گذاری «گریفون کپیتال» است.

او مدرک MBA خود را در سال ۲۰۰۷ از مدرسه کسب‌وکار لندن دریافت کرده است. کمانگر سابقا بر روی استارتاپ‌های چی‌میدونی، کشمون، علی‌بابا، میاره و آلونک سرمایه‌گذاری کرده و همچنین به عنوان سرمایه‌گذار فرشته در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا فعالیت دارد.

تخصص او در زمینه‌های مالی و M&A است.

حمیدرضا احمدی
حمیدرضا احمدی
بنیانگذار و مدیر عامل ایوند

حمیدرضا احمدی از هم بنیانگذاران ایوند و همفکر است. او از چهره‌های برجسته ایران در رشد و تشکیل جامعه کارآفرینی کشور بشمار می‌آید.

نازنین دانشور
نازنین دانشور
هم بنیانگذار و مدیر عامل تخفیفان

نازنین بنیان گذار و مدیر عامل شرکت تخفیفان، اولین وبسایت خرید گروهی و تخفیفی ایران است. علاوه بر این، نازنین همچنین بنیان گذار ترنیان، یک وبسایت و اپلیکیشن موبایل برای نظر نویسی و نقد و انتقادات مخاطبان از محصولات داخلی است. جدا از نقش حرفه ای خود، نازنین یک حامی فعال در جنبش استارتاپ های ایرانی است، و با قاطعیت رهبری کردن و مدیریت را بین زنان تشویق می کند.

فرهاد هدایتی
فرهاد هدایتی
هم بنیانگذار و مدیر عامل تسکولو

فرهاد هدایتی فرد، مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذار شرکت Taskulu است. فرهاد در سن 21 سالگی اولین استارتاپ خود را راه‌اندازی کرده، سازنده‌ی چندین ماژول متن باز دروپال بوده و با MongoDB Inc, RetailCloud, MyCommerce, AllDealsAsia AEG Enterntainment و دیگر شرکت‌های بین‌المللی در چند سال اخیر همکاری کرده است.

رضا غیابی
رضا غیابی
مدیر عامل شرکت فرصت آفرین

رضا غیابی, فرصت آفرین, برگزارکننده رویداد تدکس تهران و مدیرعامل موسسه فرصت آفرین

امیر علی مهاجر
امیر علی مهاجر
مدیر عامل اسنپ تریپ هتل

⁣⁣امیرعلی مهاجر مدیر بخش هتل‌های اسنپ‌تریپ می باشد. او سابقا هم‌بنیانگذار و مدیرعامل استارتاپ Forefront, مارکت پلیس مشاوران مدیریت فریلنسر در لندن بوده است.

همچنین به عنوان مشاور استراتژی در Monitor Deloitte در لندن و دبی فعالیت کرده است.

تخصص او در حوزه‌های مسافرت و توریسم، استراتژی، فروش Saas ها و طراحی کسب‌وکار می‌باشد.

مصطفی امیری
مصطفی امیری
هم بنیانگذار و مدیر عامل زرین پال

مصطفی امیری هم‌بنیان‌گذار و مدیر عامل زرین پال است. زرین پال از اولین استارت آپ‌های فینتک در ایران است که برای تعداد کثیری از کسب و کارهای ایرانی درگاه پرداخت ارائه می‌دهد.

مهدی نایبی
مهدی نایبی
هم بنیانگذار و مدیر عامل الوپیک

مهدی نایبی هم‌بنیان‌گذار و مدیر عامل الوپیک است. او پیش زمینه کاری در بانک های بزرگی مانند Deutsche Bank در لندن دارد. او همچنین هم‌بنیان‌گذار یک استارتاپ رویداد محور به نام Kweekweek در لندن بوده است.

علی کشفی
علی کشفی
بنیانگذار فلایتیو

علی کشفی بنیان گذار فلایتیو یکی از بزرگترین بسترهای ارائه دهنده بلیط‌های پرواز خارجی و داخلی در ایران است. او سال‌ها تجربه در زمینه ی طراحی محصول در شرکت های آی تی و سرویس محور دارد.

مهشاد سبحانی
مهشاد سبحانی
بنیانگذار و مدیر عامل ایده هاب

مهشاد سبحانی بنیان‌گذار ایده هاب یک پلتفرم تامین سرمایه است. او تحصیلات خود را در اقتصاد و مدیریت مالی طی کرده و علاقه مند به مدل‌های سرمایه گذاری جایگزین و حوزه بلاکچین می‌باشد.

David Bakker
David Bakker
هم بنیانگذار Maakplek

دیوید بکر، یک "Maker space" (نوعی فضای کار اشتراکی) موفق به اسم Maakplek را در که در نوع خود اولین در اروپا است، بدون هیچ بودجه‌ای بنیان‌گذاری کرد. او یک ویدیو پر بیننده درمورد سفر به ایران به اسم “12 things you should know before you go to Iran” نیز منتشر کرده.

Mark Meinema
Mark Meinema
مشاور کارآفرینان در ارائه

مارک مینما تجربه ۲۵ ساله در زمینه مربیگری و تدریس سخنرانی عمومی در سراسر جهان دارد. مارک متخصص مذاکرات صریح و واضح است. با کمک مارک، پیام استارتاپ‌ها می‌تواند تاثیرگذارتر باشد.

Gilles Mautin
Gilles Mautin
"Dean at The Cantillon Institute for Entrepreneurship "

ژیل یک کارآفرین و مدیر نوآوری است. او در ایجاد بیش از ۱۰۰ کسب و کار نقشی کلیدی داشته است. وی چندین شرکت را خودش تاسیس کرده است و موقعیت‌های متعددی را نیز در شرکت های نوآور کوچک و بزرگ خلق کرده است. او دارای تجربه طولانی در ارائه محصول و خدمات جدید به بازار و مدیریت عمومی است. او دارای مدرک MBA از INSEAD است و به طور مداوم دانش خود را با آخرین چارچوب های نوآوری، مدیریت تغییر و کارآفرینی به روز می‌کند. ژیل یکی مطرح‌ترین مدرسان کار آفرینی در فرانسه است.

Hovhannes Yeritsyan
Hovhannes Yeritsyan
مدیر توسعه کسب و کار در Seaside Startup Summit

منتوری با تجربه است که تجربه کار کردن در صنعت آموزش عالی ارمنستان، استونی و آمریکا را دارد و در مدیریت نوآوری و توسعه کسب و کار مهارت بسیاری دارد.

او دکترای خود را در رشته فلسفه با تمرکز بر مدیریت نوآوری دریافت کرده است و اکنون به عنوان مدیر توسعه کسب و کار هلدینگ

Seaside Startup Summit

فعالیت می‌کنید. او همچنین هم‌بنیان‌گذار پروژه

Nation In Action

است که پلتفرمی غیر رسمی برای یادگیری، کارآفرینی و توسعه حرفه‌ای در جوانان است.

Karl	Krochmal
Karl Krochmal
بنیانگذار و مدیر عامل Krohmal Consulting Group

کارل یکی از علاقه‌مندان به دیجیتال‌سازی و فن‌آوری‌های جدید است. او علاقه دارد دریابد که چگونه راه‌حل‌های موج جدید انقلاب صنعتی به سازمان‌ها و نحوه کار و بازی مردم کمک می‌کنند. در گذشته، کارل یک کسب و کار تبلیغاتی مستقل موسیقی و یک شرکت مسافرتی را آغاز کرده بود. او در ۳ قاره مختلف به عنوان مشاور برای چندین شرکت بزرگ جهانی کار کرده است.

Neda Aldihany
Neda Aldihany
بنیانگذار و مدیر عامل Brilliant Lab

ندا الدیهانی بنیان‌گذار و مدیر عامل Brilliant Lab، یک شتابدهنده مختص استارتاپ‌‌های درون شرکتی است که در کویت و بحرین فعالیت دارد.

او بر روی ایجاد اکوسیستم‌های موفق در بخش خصوصی کویت از جمله در Zain Telcom، Ooredoo Telecom، Kuwait Finance House Capital و دیگر شرکت‌های بزرگ در خاورمیانه کار کرده است.

پس از دریافت مدرک MBA از مدرسه کسب‌وکار IE دانشگاه اسپانیا در مادرید، ندا در سال ۲۰۱۲ Brilliant Lab را با هدف ایجاد ارتباط میان کارآفرینان غرب و شرق ایجاد کرد تا این افراد بتوانند دانش خود را در صنایع مختلف حوزه فناوری به حداکثر برسانند.

تا به امروز Brilliant Lab بیش از ۱۰۰ استارتاپ کویتی را که در حوزه‌های متنوع فناوری فعالیت دارند و وارد برنامه Brilliant Lab در سیلیکون ولی سانفرانسیسکو شده‌اند را شتابدهی کرده است.

طی سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ brilliant lab شریک سرمایه‌گذاری صندوق KISP، یک صندوق سرمایه ۳۰ میلیون دلاری شد که بر روی استارتاپ‌های نوپا در منطقه‌ی خاورمیانه و شمال آفریقا سرمایه‌گذاری می‌کند.پس از کسب MBA از مدرسه کسب و کار IE مادرید در سال ۲۰۱۰، ندا در سال ۲۰۱۲، با هدف اتصال کارآفرینان شرق و غرب Brilliant Labs را تاسیس کرد تا کارآفرینان بتوانند حداکثر دانش خود را در این زمینه به دست آورند.

تا به امروز، بیش از ۱۰۰ استارتاپ که در زمینه‌های مختلف فناوری مشغول به کار بوده‌اند در برنامه شتاب دهی Brilliant Labs در سیلیکون ولی کالیفرنیا شتاب دهی شده‌اند.

در ۲۰۱۸، Brilliant Labs شریک صندوق KISP، که یک صندوق ۳۰ میلیون دلاری است شد که بر روی استارتاپ‌های نوپا در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا سرمایه‌گذاری می‌کنند.

Alina Gratschner
Alina Gratschner
بنیانگذار Xmind/io
Magda Posluszny
Magda Posluszny
مدیر سرمایه گذاری در SpeedInvest

مگدا بنیان‌گذار سابق و سرمایه گذار در مجموعه Speedinvest در لندن است. او اولین شرکت خود را در سن ۱۹ سالگی تاسیس کرده است. پس از فارغ التحصیلی در اقتصاد و زبان شناسی (آلمانی و سوئدی) او از اعضای تیم پایه‌ای شرکت Flyhacks.com بود و کمک کرد تا این شرکت به ۱۲ بازار اروپایی توسعه یابد. قبل از پیوستن به Speedinves وی بخشی از تیم سرمایه‌گذاری در Seedrs، پلتفرم پیشرو در زمینه سرمایه‌گذاری روی استارتاپ‌های نو پا و در حال رشد در اروپا بود.

Kevin Soltani
Kevin Soltani
مدیر عامل GIMA Group, Inc
عطا خلیقی
عطا خلیقی
هم بنیانگذار اتاقک

عطا فعالیت خود در حوزه استارت‌آپ‌ها را از سال ۲۰۰۲ با راه‌اندازی سرویس پرشین‌بلاگ به‌عنوان اولین سرویس وبلاگ برای فارسی زبانان آغاز کرد. پس از آن در سال ۲۰۱۱ استارت‌آپ دیگری به نام ارانیکو با موضوع اقتصاد و بازرگانی راه‌اندازی کرد. در ۲۰۱۶ نیز تولگرام که یک سرویس مدیریت شبکه‌های اجتماعی است را راه‌اندازی کرد و هم‌اکنون نیز به‌عنوان هم‌بنیان‌گذار و مدیر محصول اتاقک (از ۲۰۱۷) که یک سرویس اجاره محل اقامت در سفر است فعالیت می‌کند.

رضا سیاح
رضا سیاح
بنیانگذار راویان

رضا سیاح یک فیلمساز، روزنامه نگار و مستند ساز در تهران است.

در ۲۰ سال گذشته، رضا برای سازمان‌های بین المللی خبری از جمله CNN، الجزیره، PBS NewsHour و France 24 گزارش تهیه کرده است.

در سال ۲۰۰۸، وی به تاسیس دفتر CNN در اسلام آباد پاکستان کمک کرد و طی پنج سال بعد در مورد آشفتگی‌های سیاسی کشور، اقدامات دولت علیه طالبان و جستجوی اسامه بن لادن، رهبر القاعده گزارش تهیه کرده.

در سال ۲۰۱۳، سیاح به قاهره رفت و در آنجا بحران پس از انقلاب مصر، قیامی که رئیس جمهور سابق محمد مرسی را سرنگون کرد و انتخاب رئیس جمهور فعلی، عبدالفتاح السیسی را گزارش تهیه کرد.

او درگیری‌ها در افغانستان، لیبی، سوریه و اوکراین را نیز تحت پوشش قرار داده است.

سیاح پیش از کار کردن برای CNN، بیش از ده سال برای شبکه‌های خبری مهم در ایالات متحده، که انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۰۰ و ۲۰۰۴ آمریکا، بلایای طبیعی متعدد و حملات ۱۱ سپتامبر را تحت پوشش قرار داده‌اند نیز گزارش تهیه کرده است.

در سال ۲۰۱۵، او به تهران بازگشت و در آنجا راویان فیلم را تاسیس کرد. راویان فیلم یک شرکت تولیدی است که در زمینه فیلم‌های مستند، پخش گزارش‌های خبری و داستان سرایی تصویری به طور تخصصی فعالیت دارد.

مهدی صدری
مهدی صدری
Data Scientist

Mehdi Sadri, a proven and experienced technical expert in data science, machine learning, information retrieval and research, is focused on designing and developing the data pipelines, machine learning and data science capabilities. Sadri transitioned from academia to industry as a Machine Learning Engineer at eBay in 2017, where he worked with different teams across several platforms to integrate machine learning and information retrieval algorithms throughout the e-commerce search organization. After which, he worked as a Lead Data Scientist in search at Adobe in San Francisco, California. He received his Ph.D./M.S. degree in Computer Science from University of California, Irvine in 2016, and his M.S. and B.S. in Computer Engineering from Sharif University of Technology and Shahid Beheshti University, Iran, in 2011 and 2009, respectively.

کامران خوشی
کامران خوشی
بنیانگذار زورق
احسان داوودی
احسان داوودی
هم بنیانگذار فلایتیو

احسان داوودی هم‌بنیان‌گذار و مدیر ارشد فنی فلایتیو است. او

کارشناسی ارشد کامپیوتر از دانشگاه گرینویچ لندن دریافت کرده و بیش از ۱۵ سال فعالیت در حوزه آی تی در تهران و لندن دارد.

اکبر هاشمی
اکبر هاشمی
سردبیر شنبه
مانی قاسمی
مانی قاسمی
سردبیر دیجیاتو

مانی لیسانس مهندسی صنایع دارد و علاقه خود به تکنولوژی را در حوزه رسانه یافته است. تلویزیون، مجلات چاپی و سایت‌های آنلاین همگی از مواردی هستند که چکیده تجربه مانی را تشکیل می‌دهند. او سر دبیر دیجیاتو , یکی از معتبر‌ترین رسانه‌های حوزه تکنولوژی است.

علیرضا هوشمند
علیرضا هوشمند
هم‌بنیان‌گذار رویداد فیناپ

علی‌رضا هوشمند از بیست‌ سالگی کار خود را به عنوان یک بانکدار شروع کرده است. او هم‌زمان با فعالیت در شبکهٔ بانکی و پرداخت الکترونیک کشور از سال ۱۳۹۳، با علاقه و سابقهٔ خود در حوزهٔ مالی، نوشتن در رسانه‌ها را نیز آغاز کرد و به‌عنوان خبرنگار حوزهٔ فین‌تک گزارش و مصاحبه‌های زیادی از او منتشر شده است.

او سال ۱۳۸۸ وارد دانشگاه شد و سال ۱۳۹۱ مدرک کارشناسی خود را در رشته مدیریت بازرگانی دریافت کرد. بعد از یک وقفه چهار ساله در سال ۱۳۹۵ با کسب رتبهٔ یک کنکور دانشگاه پیام نور تحصیلات خود را در رشتهٔ بازاریابی آغاز کرده و هم‌زمان نیز مدرک MBA رشته دیجیتال مارکتینگ را نیز دریافت کرده است.

او با علاقه‌مندی به حوزه وفاداری و رویگردانی مشتریان و مطالعه و پژوهش در این حوزهٔ تخصصی، هم‌اکنون به‌عنوان مدیر وفاداری مشتریان (باشگاه وفاداری) در شرکت کارت اعتباری ایران کیش و به عنوان مدیر توسعه کسب‌وکار رویداد تخصصی FINUP مشغول به فعالیت است.

علی‌رضا طی فعالیت حرفه‌ای خود، در تعداد زیادی از بانک‌ها و شرکت‌های پرداخت الکترونیک به‌عنوان کارشناس و مشاور در حوزهٔ مارکتینگ و فناوری‌های مالی فعالیت کرده است که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به بانک تجارت، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، شرکت سیمرغ تجارت و شرکت عصر دانش افزار اشاره کرد.

او بنیان‌گذار رسانه پرداخت برتر (رسانۀ تخصصیِ بانکداری الکترونیک، پرداخت الکترونیک و فین‌تک)، هم‌بنیان‌گذار رویداد فیناپ (اولین رویداد تعاملی و آموزشی فین‌تک در ایران) و بنیان‌گذار پاتیون (باشگاه مشتریان شرکت کارت اعتباری ایران کیش) است.

مطالعۀ تخصصی، تماشای فیلم و سفر از تفریحات مورد علاقه او است.

مهدی فروغی
مهدی فروغی
مدیر ارشد فروش بیمیتو

مهدی فارغ‌التحصیل MBA از دانشگاه صنعتی شریف و مدیر ارشد بازاریابی بیمیتو است. در طول مدت فعالیت حرفه‌ای خود، موفق به طراحی و پیاده‌سازی کمپین‌های دیجیتال مارکتینگی بسیار موفقی شده است. مهدی عاشق بازاریابی شبکه‌های اجتماعی است و از نظر او، درک قدرت شبکه‌های اجتماعی می‌تواند سرنوشت متفاوتی برای برندها بسازد.

مهدی عبادی
مهدی عبادی
مدیر ارشد اجرایی وندار

مهدی عبادی، کارشناس فین‌تک و دبیر انجمن فین‌تک است.

او بیش از ۱۵ سال تجربه در حوزه خدمات بانکداری و پرداخت الکترونیک دارد و بنیان‌گذار وندار، هم بنیان‌گذار پولام و پیانو کاغذی است.

رادمان ربیعی
رادمان ربیعی
مدیر صندوق سرمایه گذاری تورکویز
جواد عامل
جواد عامل
مدیر ارشد اجرایی راژمان (نشان)
مسعود یوسف نژاد
مسعود یوسف نژاد
سردبیر زومیت
مسعود فیاضی
مسعود فیاضی
مدیر روابط عمومی سامسونگ ایران

مسعود فیاضی ۶ سال سابقه روزنامه نگاری در حوزه فناوری و بازار را دارد و ۷ سال در زمینه بازاریابی و روابط عمومی فعالیت کرده است. او همچنین از طراحان کسب و کار b2b تامین کالای "آسود" بوده و هم اکنون مدیر روابط عمومی شرکت سامسونگ در ایران است.

سحر افاضلی
سحر افاضلی
بنیان‌گذار iSeen

سحر بیش از ۱۰ سال در رسانه‌های مختلف ایرانی به‌عنوان خبرنگار و روزنامه‌نگار کار کرده است؛ رسانه‌هایی چون ایسنا، خبرگزاری میراث‌فرهنگی، روزنامه سرمایه، اعتماد ملی، پول و شرق. او تجربه مدیریت بخش محتوای چند شرکت موفق در حوزه مخابرات را نیز در کارنامه خود دارد. شرکت‌هایی مثل مبین‌وان و همراه وس که از توزیع‌کنندگان محتوای شرکت همراه اول هستند. او فارغ‌التحصیل رشته علوم اجتماعی از دانشگاه علامه طباطبایی است و در سال‌های اخیر مدیریت پروژه‌های روابط عمومی و ارتباطات با رسانه برندهایی چون سامسونگ، رنو، پارس‌آنلاین، اسنپ، کاروانر و … را به عهده داشته است. سحر بیش از پنج سال مدیر روابط عمومی گروه اینترنتی ایران و شرکت بامیلو نیز بوده است.

آسیه حاتمی
آسیه حاتمی
بنیان‌گذار ایران تلنت

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
پذیرش و صبحانه۸:۳۰۱۰:۰۰
افتتاحیه۱۰:۰۰۱۱:۰۰
سخنرانی: اکوسیستم استارتاپی ایران - علیرضا جوزی۱۱:۰۰۱۱:۲۰
سخنرانی: بازاریابی اثر گذار - Gilles Mautin۱۱:۲۰۱۱:۳۰
سخنرانی: فرمول تبدیل استارتاپ‌ها به میراث ملی - رضا غیابی۱۱:۳۰۱۱:۴۵
پنل: گفتمان اکوسیستم‌های استارتاپی بین المللی | پنلیست‌ها: Hovhannes Yeritsyan - Neda Aldihany - Alina Gratschner | گرداننده پنل: حمیدرضا احمدی۱۱:۴۵۱۲:۱۵
ارائه استارتاپ‌ها: قسمت اول۱۲:۱۵۱۲:۴۵
سخنرانی: کاربردهای بلاکچین - Kevin Soltani۱۲:۴۵۱۳:۰۰
پذیرایی ناهار و شبکه‌سازی۱۳:۰۰۱۴:۱۰
ارائه استارتاپ‌ها: قسمت دوم۱۴:۱۰۱۴:۴۰
پنل: تکنولوژی در دهه آینده به چه صورت است؟ | پنلیست‌ها: مهدی صدری - Karl Krochmal | گرداننده پنل: Kevin Soltani۱۴:۴۰۱۵:۰۵
سخنرانی: مدیرت بحران در رکود اقتصادی - مهدی نایبی۱۵:۰۵۱۵:۲۰
پنل: چالش‌های استخدام و منابع انسانی | پنلیست‌ها: فرهاد هدایتی - نازنین دانشور - جواد عامل | گرداننده پنل: هادی فرنود۱۵:۲۰۱۵:۵۰
پخش قسمت دوم مستند جاده ابریشم۱۵:۵۰۱۶:۰۵
پنل: کلوب یک میلیونی‌ها | پنلیست‌ها: مهدی نایبی - علیرضا صادقیان - ژوبین علاقبند - نازنین دانشور | گرداننده پنل: محمدرضا ازلی۱۶:۰۵۱۷:۰۰
شبکه سازی۱۷:۰۰۱۹:۰۰

حامیان

حامیان رسانه‌ای

کامیونیتی پارتنرها

گالری تصاویر

سوالات متداول

استارتاپ جاده ابریشم در نوع خود نخستین رویداد معرفی کننده استارتاپ های ایرانی به جامعه کارآفرینی ایران و جهان است که با هدف آشنایی با برترین شرکت های نوآور و نوپا موجود در کشور و همچنین تسهیل ارتباطات جهانی، دسترسی آسان تر به تجربیات موفق در سطح بین المللی و جذب سرمایه خارجی طراحی شده است. این برنامه سالانه از سه قسمت اصلی تشکیل شده است: 1- تور استارتاپی 2- برنامه شتابدهی آنلاین 3- رویداد فینال جاده ابریشم
در طول 10 روز تیم استارتاپ جاده ابریشم متشکل از داوران ایرانی و خارجی طی یک سفر جاده ای به چندین شهر منتخب ایران سفر می کنند و استارتاپ های برتر هر شهر را انتخاب می کنند. استارتاپ های منتخب شهر ها فرصت ارایه (پیچ) استارتاپ خود را در رویداد شهرشان را دارند. در نهایت از شهر ها استارتاپ های منتخب برای شرکت در رویداد فینال برگزیده می‌شوند تا در مقابل سرمایه‌گذاران و داوران بین‌المللی ارائه‌های خود را انجام دهند. این استارتاپ ها وارد مرحله شتابدهی آنلاین جاده ابریشم می شوند و در فاصله حدود شش ماهه میان "تور استارتاپی" و "رویداد فینال" جاده ابریشم به رشد و توسعه استارتاپ خود می پردازند. آخرین تور استارتاپی جاده ابریشم در آبان ماه سال 97 برگزار شد و 8 استارتاپ های منتخب از شهر های کرمان- شیراز- مشهد - تبریز و تهران برای رویداد فینال انتخاب شدند.(لیست استارتاپ های منتخب در قسمت استارتاپ ها قرار دارد)
یک برنامه صد روزه برای استارتاپ های منتخب جاده ابریشم که بصورت آنلاین و با کمک بیش از 30 منتور داخلی و خارجی به رشد و توسعه استارتاپ خوب می پردازند
این مرحله در قالب رویدادی متفاوت طی دو روز در تاریخ 12 و 13 اردیبهشت ماه 98 در تهران برگزار خواهد شد. در این رویداد 8 استارتاپ فینالیست در قالب ارائه عمومی به داوران به رقابت با یکدیگر می پردازند. بعلاوه برنامه های تخصصی دیگری شامل سخنرانی ها، پنل های تخخصی کارآفرینی و شبکه سازی نیز با حضور کارآفرینان برتر ایران و ایرانی و خارجی در طی این دو زور برگزار می شود. (لیست برنامه ها در قسمت برنامه ایوند بروزرسانی می شود)
1- سخنرانی های کلیدی توسط کارآفرینان برتر ایران و جهان / 2-پنل های تخصصی موضوعات روز کارآفرینی و چالش های کارآفرینان / 3- شبکه سازی تخصصی و افزایش ارتباطات ملی و فراملی / 4- صندلی داغ (گفتگوی دو نفره با حضور کارآفرینان مطرح ایرانی)
با توجه به جنبه بین المللی رویداد، حضور مهمانان خارجی و کمک به استارتاپ ها برای تقویت نحوه ارائه به زبان انگلیسی، ارائه ها و بسیاری از برنامه های رویداد به زبان انگلیسی خواهد بود.
متاسفانه هم اکنون امکان ارائه فضای اسکان شبانه برای شرکت کنندگان در محل برگزاری مراسم وجود ندارد . آغاز فعالیت ها در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 صبح خواهد بود و تا جمعه عصر ادامه خواهد داشت.
بله تا یک هفته مانده به رویداد امکان بازگشت وجه وجود دارد. این فرآیند بعد از اتمام رویداد انجام خواهد شد.
این رویداد نیاز به پیش نیاز علمی خاصی ندارد. اگر مباحث کارآفرینی علاقمندید، بدون در این رویداد تجربه خوبی خواهید داشت.
خیر، در مصرف کاغذ صرفه جویی می کنیم. بلیط دیجیتالی کافی است.
براای تمامی شرکت کنندگان کئ تخفف 30% تا سقف 7000 تومان برای شرکت کننده ها فراهم شده است که در ایمیل ثبت نام قراردارد

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی--
۱۳۲۸
دنبال کننده
۱۴
کل رویدادها

بیشتر از ۷۰ نفر (۴۸%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

آدرس

تهران شهرقدس - شهرک ابریشم - بلوار تولیدگران - پارک باغ ملی - سالن فرهنگ و هنر شهرداری (باغ ملی) شهرقدس

موقعیت جغرافیایی رویداد