رویداد به پایان رسیده است!
دورهمی استارتاپی استارت فست 7 در تاریخ چهارشنبه ۱۳ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۱۳ آذر ساعت ۱۶:۰۰

دورهمی استارتاپی استارت فست 7

  • ۲۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


دورهمی استارتاپی استارت فست ۷ یک دورهمی استارتاپی است که هدف اصلی این جلسات اینه که بیشتر با هم آشنا بشیم، از مسائل و مشکلات همدیگه با خبر بشیم و سعی کنیم در این شرایط دشوار که اغلب استارت‌آپ‌ها دچار بحران‌های متعددی هستند، به این فکر کنیم که چگونه از ظرفیت خودمون برای تقویت خودمون استفاده کنیم. استارت فست علاوه بر اینکه رویدادی مناسب برای کارآفرینان، دانشجویان و استارتاپ‌ها به منظور شبکه‌سازی و توسعه‌ی ارتباطات شخصی است، محل مناسبی برای یادگیری و استفاده از تجربیات افراد متخصص و مجرب در زمینه‌های مختلف استارتاپی است. در دورهمی‌های استارت‌فست با دعوت از افراد موثر در اکوسیستم استارتاپی کشور، گپ و گفت تخصصی پیرامون یک موضوع متناسب با نیاز کسب‌و‌کار‌های نوپا، صورت می‌گیره که اساس اون مبتنی بر اشتراک‌گذاری دانش مخاطبان هست.

در استارت فست 7 با دعوت از آقای مهندس حسین قدسی زاده، مدیر مرکز نوآوری فناوری‌های اشتغال، در بخش اول قصد داریم تا در مورد مراکز نوآوری و سرمایه‌گذاری کشور انگلستان و دانشگاه‌های آکسفورد و لیورپول صحبت نماییم. ایشان به دعوت از این دانشگاه‌ها بازدیدی را از این مراکز انجام نموده بودند. در بخش دوم نیز با دعوت از آقای مهندس هومن هوشیاری، منتور و مترجم کتاب شکارچی ایده، قصد داریم تا با تجربیات همکاری ایشان با یک موسسه سرمایه‌گذاری بین‌المللی در دبی امارات آشنا شده و در مورد چگونگی جذب سرمایه خارجی توسط استارتاپ‌های ایرانی سخن بگوییم.

سخنرانان

مهندس حسین قدسی‌زاده
مهندس حسین قدسی‌زاده
رییس مرکز نوآوری فناوری‌های اشتغال
مهندس هومن هوشیاری
مهندس هومن هوشیاری
منتور کسب‌و‌کار و مترجم کتاب شکارچی ایده

برگزارکنندگان

شبکه تخصصی کسب‌و‌کار اینووین
شبکه تخصصی کسب‌و‌کار اینووین
مرکز نوآوری ایران زمین
مرکز نوآوری ایران زمین

زمان‌بندی

زمان‌بندی رویداد
عنوانشروعپایان
خوش‌آمدگویی و معرفی استارتاپ‌ها۱۶:۰۰۱۶:۳۰
در اکوسیستم استارتاپی انگلستان چه می‌گذرد؟۱۶:۳۰۱۷:۴۵
استراحت و پذیرایی۱۷:۴۵۱۸:۰۰
سرمایه‌گذار خارجی و استارتاپ ایرانی - تجربه امارات۱۸:۰۰۱۹:۰۰

آدرس

تهران خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، نبش خیابان دوازدهم، مرکز نوآوری ایران‌زمین

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

اینووین

دورهمی استارتاپی استارت‌فست یک دورهمی استارتاپی است که هدف اصلی این جلسات اینه که بیشتر با هم آشنا بشیم، از مسائل و مشکلات همدیگه با خبر بشیم و سعی کنیم در این شرایط دشوار که اغلب استارت‌آپ‌ها دچار بحران‌های متعددی هستند، به این فکر کنیم که چگونه از

رویداد های برگزارشده۱۰
رویداد های فعال۰