رویداد به پایان رسیده است!
استارت آپ ها برای استارتاپ ها در تاریخ جمعه ۱۶ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

استارت آپ ها برای استارتاپ ها

شروع:
چهارشنبه ۱۴ تیر ۹۶ ۰۸:۰۰
پایان:
جمعه ۱۶ تیر ۹۶ ۲۱:۰۰
استارت آپ ها برای استارتاپ ها
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره ی رویداد

 استارتاپ ویکند چیست؟

"استارت آپ ویکند" یک همایش و  رویداد آموزشی- تجربی در سراسر دنیا است. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ، بازاریاب های حرفه ای و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا طی یک فرآیند چند روزه ایده یا پروژه هایی را مطرح و آماده ورود به بازار نمایند.

مزایای شرکت در رویداد

۱. صدور گواهی حضور در رویداد برای ایده های منتخب
۲. اهدایای جوایز به ۳ تیم برتر
٣. معرفی سرمایه گذار برای طرح های کسب و کار
٤. اخذ مشورت و دریافت تجربیات بزرگان حوزه کارآفرینی

چرا استارتاپ برای استارتاپ ها؟

این رویداد کارافرینی پیرامون موضوع "اکوسیستم اقتصاد دانش بنیان" برگزار خواهد شد و هدف از برگزاری آن معرفی کسب و کارهای جدید برای کمک به کسب و کارهای دانش بنیان و تسهیل فرایند های آنهاست.

در شرایط پیچیده امروز، کسب و کار ها به شیوه سنتی گذشته قابل بسط نیستند. در حال حاضر علاوه بر تولید که خود می تواند مشتمل بر فرآیند ها، سازمان ها و شرکت های گوناگون و مختلفی باشد مباحثی چون مسائل مالی شرکت ها، مسائل حقوقی و مالیات، فروش، مطالعات بازار، توسعه محصول و بسیاری مباحث دیگر وجود دارند که برای پاسخ به هر کدام وجود یک کسب و کار مستقل، تخصصی و دانش بنیان نیاز است.

در این رویداد ما در پی این هستیم تا نخبگان دانشگاهی و کارآفرینان سراسر کشور را بار دیگر فرابخوانیم و از ایشان بخواهیم بر خلاف گذشته که تفکرات خلاقانه خود را برای تولید محصولات جدید به کار می گرفته اند به حجم انبوه کسب و کار های فعال و حجم وسیع تر کسب و کار های جدید و استارت آپ های ظهور نکرده نگاه کنند و بیاندیشند چگونه می توان کسب و کار هایی ایجاد نمود که به توسعه کسب و کار های فعلی بیانجامد یا زمینه ای برای ایجاد کسب و کار ها و استارت آپ های جدید فراهم آورد. و همین اصطلاح را در عنوان برنامه به کار برده ایم «استارت آپ ها برای استارت آپ ها». 

جوایز

 تیم اول : ٨٠ میلیون ریال

تیم دوم : ٥٠ میلیون ریال

تیم سوم: ٣٠ میلیون ریال

آدرس:تهران دانشگاه صنعتی شریف