کاور
"دومین رویداد شتابدهی کسب و کارهای خلاق شهری ( استارتآپ ویکند شیراز)" در تاریخ جمعه ۱۷ اسفند ساعت ۲۱:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
ثبت نام زودهنگام فردی
مهلت خرید این بلیت تا 7 اسفند می باشد
-
۶۹,۰۰۰ تومان
تمام شد
ثبت نام دیرهنگام فردی
-
۷۹,۰۰۰ تومان
ثبت نام گروهی 3 یا 4 نفره
-
۵۹,۰۰۰ تومان
تمام شد
بلیت گروهی 5 نفر و بیشتر
-
۴۹,۰۰۰ تومان
تمام شد

توضیحات بیشتر

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر و سوالات خود با شماره 09388659575  تماس حاصل فرمایید.

 

 

این رویداد به مدت 54 ساعت و در روز های چهارشنبه و پنجشنبه وجمعه مورخ 15 ، 16 و 17 اسفند ماه در دانشکده هنر و معماری دانشگاه شیراز، واقع در خیابان معالی آباد برگزار می گردد. شروع رویداد ساعت 15. روز چهارشنبه 15 اسفند ماه می باشد.
استارت آپ ویکند همانطور که از نامش پیداست یک رویداد کارآفرینی است که در سه روز آخر هفته برگزار می‌شود.

روز اول: روز اول افراد ایده‌های خود را مطرح می‌کنند و از بین ایده‌های مطرح شده بهترین آن‌ها با رأی حاضران انتخاب می‌شوند. صاحبان ایده‌های انتخاب شده شروع به تشکیل تیم و جذب تخصص‌های مورد نیاز برای پیشبرد ایده می‌کنند. بعد از تشکیل گروه‌ها روز اول به پایان می‌رسد.

روز دوم: در روز دوم گروه‌ها از اول صبح در مکانی که برایشان تدارک دیده شده حاضر شده و با امکاناتی که در اختیار دارند شروع به اجرایی کردن ایده‌ی خود می‌نمایند. در این بین افرادی به عنوان مربی که در زمینه‌های مختلف دارای تخصص می‌باشند و یا سابقه ایجاد استارتآپ را دارند گروه‌ها را در جهت اجرایی کردن ایده‌هایشان راهنمایی و کمک می‌کنند، با این اوصاف روز دوم کاملاً به اجرایی کردن استارتآپ سپری شده و در این بین ممکن است کارگاه‌های آموزشی کوتاه مدت هم برگزار شود.

روز سوم: با آغاز روز سوم باز گروه‌ها دور هم جمع شده و آخرین تلاش‌ها را در جهت تولید نمونه اولیه محصولشان انجام می‌دهند و آماده ارائه آن در حضور داوران می‌شوند. عصر روز سوم زمان بررسی ایده‌ها و محصول اولیه حاصل از آن ایده است ، بطوری که گروه‌ها با ارائه توضیحات در زمینه توجیه اقتصادی طرح، ارزشی که ارائه می‌دهد و افرادی که به عنوان مصرف‌کنندگان نهایی در نظر گرفته شده‌اند و… از طرح خود دفاع می‌کنند. در نهایت سه تیم برتر با رأی نهایی داوران انتخاب می‌شوند.
همچنین شرکت کنندگان در این مراسم، صبحانه و ناهار و شام را میهمان مجریان رویداد خواهند بود.

 

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
پذیرش و استقرار در سالن۱۶۱۷:۱۰
سخنرانی مراسم افتتاحیه۱۷:۱۰۱۷:۴۵
شروع برنامه توسط تسهیلگر۱۷:۴۵۱۸:۳۰
ارائه ایده های شرکت کنندگان۱۸:۳۰۲۰
رای گیری و انتخاب ایده های برتر۲۰۲۰:۴۵
اعلام ایده های برگزیده ۲۰:۴۵۲۱
تیم سازی۲۱۲۲:۳۰
پذیرایی شام۲۲:۳۰۲۳

سوالات متداول

متاسفانه امکان ارائه فضای اسکان شبانه برای شرکت‌کنندگان در محل برگزاری مراسم وجود ندارد. ساعت کار تیم ها بر روی پروژه ها تا ساعت ۱۰ شب بوده و آغاز فعالیت ها در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۸ صبح خواهد بود. البته برای خوابگاه تمهیداتی اندیشیده شده است که باید با تیم اجرایی از طریق شماره تماس 09388659575 تماس بگیرید.
براي خريد زودهنگام بليط رويداد تخفيف‌هايي در نظر گرفته شده كه تعداد محدودی دارن. براي آگاهي از كدهاي تخفيف در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام رویداد به آدرس @ShzuStartupWeekend عضو شوید.
برگزاری این رویداد خرج داره! شما با پرداخت وجه هم قسمتی از مخارج مکان، مارکتینگ و نهار و شام (4 وعده و میان وعده ها) را پرداخت می‌کنید و هم به خودتان و دیگر شرکت‌کننده‌ها نشان می‌دهید که حضور شما جدی است و می‌خواهید نهایت استفاده را از اردوی استارتاپ‌ ببرید. لازم به ذکر است که قیمت بلیط این رویداد در اکثر نقاط جهان معادل ۱۰۰ دلار می باشد.
اردوی استارتاپ‌ غیر از مکانی برای تبادل ایده، مکانی هست برای آشنا شدن بیشتر با افراد متخصص در رشته های مختلف و تجربه کردن مراحل اجراییه یک پروژه استارتاپ. اگر ایده شما انتخاب نشد، شما همچنان در پروژه ای جذب میشوید و با مشورت دادن و بکار گرفتن از دانشتان به پیشرفت و پیروزی آن کمک می کنید. هدف يادگيري و تجربه همزمان آموخته هاتون هستش پس شما در هر صورت برنده هستيد.
اول بايد بدونيد 7 ميليارد انسان روي زمين زندگي مي كنن تحقيقات علمي در سطح دنيا نشون داده از لحظه اي كه يك ايده به ذهنتان برسه تا زماني كه يك نفر ديگه در نقطه اي ديگه از جهان اون رو به شكلي عملي كنه فقط 20 دقيقه طول مي‌كشه !!!!!!‌ دوم اينكه ما توصیه میکنیم که شما این رویداد را مکانی برای تبادل ایده هایتان و آشنا شدن با ایده‌های دیگران ببینید. شاید ایده ای را بشنوید که مکمل ایده شما باشد؛ شاید ایده ی شما بارها در مرحله اجرا تغییر کند. ما در اردوی استارتاپ‌ یاد میگیریم که عامل موفقیت استارتاپ‌ها ایده‌شون نیست بلکه نحوه اجرا و اعضای تیم هستند که باعث موفقیت و یا شکست یک پروژه می‌شوند.شعار ما اينه ايده اي كه اجرا نشه رويايي بيش نيست.
شما می توانید در صورتی که ایده ای هم ندارید در برنامه شرکت کنید و نقشی را در یکی از تیم ها ایفا نمایید.
ایده های مطرح شده در اردو های استارتاپ اصولا ایده هایی حول محور تکنولوژی و اینترنت هستند و اساس اونها مبتني بر دانش هستش يا اينكه كسب و كار هاي معمول رو با شيوه هاي نوين و ابزار تكنولوژي ادغام مي كنند و راه جديد و شيوه اي نو به وجود مي آورند . برای مثال یک كسب و كار مبتني بر بستر هايي مثل وب سایت، نرم افزار تحت وب، نرم افزار موبایل و … ایده های مناسب برای اردوی استارتاپ‌ هستند.
صد در صد! اتفاقا ما به دنبال این هستیم که در اردوی استارتاپ‌ دانشگاه شیراز تقريبا از همه رشته ها شرکت کننده داشته باشیم (پزشکی، صنایع،مكانيك،برق و غیره). اگر شما روحیه کارآفرینی دارید و علاقه‌مند به تکنولوژی هستید می توانید با شرکت در اردوی استارتاپ‌ شروع یک کسب و کار را تجربه کنید.

برگزار‌کننده

آواتار

شتاب دهنده کوانتوم

رویداد های برگزارشده۱۵۳
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۸۰ نفر

آدرس

شیراز معالی آباد، دانشکده هنر و معماری دانشگاه شیراز

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت

اسمارت گپ 17- مدیریت محصول

 • آنلاین
 • رایگان
 • پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت

دوره آموزشی تقسیم سهام

 • آنلاین
 • رایگان
 • مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف
تا ۳۱ شهریور

وبینار تخصصی کارآفرینی نمایشگاه اینوتکس

 • آنلاین
 • رایگان
 • انجمن علمی دانشجویی مهندسی صنایع دانشگاه خوارزمی
تا ۲۰ خرداد

تولید محتوا

 • آنلاین
 • ۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • نمایندگی اصفهان