استارتاپ ویکند سلامت روان الکترونیک

شروع رویداد
چهارشنبه ۱ اسفند ۹۷ ۱۴:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۳ اسفند ۹۷ ۲۱:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکارآفرینی / استارتاپی
اضافه به تقویم
استارتاپ ویکند سلامت روان الکترونیک
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱۶۶۴۸۰۳۶۶
گزارش
امکان ثبت‌نام برای این رویداد وجود ندارد.

برگزارکنندگان

 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری/دفتر مشاوره و سلامت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری/دفتر مشاوره و سلامت

معاونت دانشجویی/مرکز مشاوره دانشگاه تهران

معاونت دانشجویی/مرکز مشاوره دانشگاه تهران

توضیحات

محور های رویداد :

1 -         سواد سلامت روان و خودمراقبتی

2 -         آسیب های روانی اجتماعی (افسردگی، خودکشی، آزار و اذیت های سایبری، مصرف مواد و ....)

3 -         مشاوره های الکترونیک

4 -         GAME  و سلامت روان

5 -         ابزارهای پیشگیری دیجیتال در حوزه روان

شرایط شرکت کنندگان در رویداد:

 

-         دانشجویان دانشگاه های منطقه 1 که علاقمند و صاحب ایده در حوزه سلامت روان هستند

-         دانشجویانی که ایده ای مرتبط با محورهای رویداد ندارند ولی می توانند با استفاده از توانایی فنی مناسبشان در پیاده سازی ایده دیگران همکاری نمایند

-         دانشجویانی که علاقمند به راه اندازی استارتاپ هستند اما ایده خاصی ندارند و قصد دارند ارتباطات لازم جهت ساخت یک تیم کاری قدرتمند را ایجاد کنند.

-         دانشجویانی که امکان حضور 3 روز متوالی در رویداد را داشته باشند

مزایای رویداد برای شرکت کنندگان:

-         تمرین و تقویت کار گروهی 

-         فرصت بهره گیری از فضای مربی گری و منتورینگ توسط افراد خبره در زمینه های تدوین طرح توجیهی، مدل کسب و کار، ارزش گذاری فناوری، بازاریابی و فروش و نحوه ارائه طرح به سرمایه گذاران

-         به شرکت کنندگان در رویداد از سوی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت دانشجویی دانشگاه تهران گواهی شرکت در استارتاپ ویکند سلامت روان الکترونیک اعطا خواهد شد.

جوایز تیم های برتر

-         تیم اول 50 میلیون ریال جایزه نقدی، لوح تقدیر، تندیس رویداد

-         تیم دوم 30 میلیون ریال جایزه نقدی، لوح تقدیر، تندیس رویداد

-         تیم سوم 20 میلیون ریال جایزه نقدی، لوح تقدیر، تندیس رویداد

کمیته سیاست گذاری

دکتر مجتبی صدیقی

دکتر مجتبی صدیقی

رئیس سازمان امور دانشجویان و معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری

دکتر محمدرضا علم

دکتر محمدرضا علم

معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان

دکتر حسن به‌نژاد

دکتر حسن به‌نژاد

معاون دانشگاه و رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه تهران

دکتر حمید پیروی

دکتر حمید پیروی

رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران

دکتر حمید یعقوبی

دکتر حمید یعقوبی

عضو هیئت علمی دانشگاه شاهد، مشاور مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

دکتر منصوره السادات صادقی

دکتر منصوره السادات صادقی

مدیرکل دفتر مشاوره سلامت سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

مدیر آموزش و مشاوره فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی
رییس مرکز مشاوره دانشگاه شهید بهشتی
استاد مشاور فرهنگی پژوهشکده خانواده ، دانشگاه شهید بهشتی
عضو شوراي استعدادهاي درخشان دانشگاه شهید بهشتی
عضو کارگروه بررسی توانایی هاي علمی اعضاي هیات علمی پژوهشکده خانواده ، دانشگاه شهید بهشتی
عضو کمیته ارتقاء سلامت روان دانشگاه شهید بهشتی
سرپرست کلینیک تخصصی خانواده وکودك با حکم داخلی ، دانشگاه شهید بهشتی
عضو کمیته علمی بین المللی خانواده و جهانی شدن
عضو کمیته علمی چهارمین همایش نواندیشی دینی
عضو کمیته علمی کنگره سراسري بالینی کودك و نوجوان
عضو کمیته بالینی کنگره آسیب شناسی خانواده

کمیته علمی

دکتر ابوالحسن ریاضی

دکتر ابوالحسن ریاضی

معاون سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

دکتر فرشید علالدینی

دکتر فرشید علالدینی

رئیس کارگره برنامه ریزی منابع انسانی حوزه سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي

دکتر فاطمه یونسی

دکتر فاطمه یونسی

روانشناس

دکتر فاطمه جعفری

دکتر فاطمه جعفری

مددکار اجتماعی

احسان نوری

احسان نوری

بنیانگذار و مدیر عامل تله طب (توسعه دانش و خدمات سلامت الکترونیک)

کاوه یزدی فرد

کاوه یزدی فرد

مشاور فری لنس استراتژی

تسهیلگر و نماینده ی جهانی رویداد

حسام سردارلو

حسام سردارلو

دبیر کمیته کارآفرینی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
عضو بنیاد ملی نخبگان
مجری برگزاری رویدادهای استارتاپی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری
تسهیلگر جهانی رویداد های استارتاپ ویکند
عضو اصلی WPA امریکا
مجری برگزاری رویداد استارتاپی شهرهوشمندتهران و همکاری با فاوا شهرداری تهران

مربیان

کتایون سپهری

کتایون سپهری

مدیر عامل شتابدهنده منش

مهدی علیپور سخاوی (از طریق اسکایپ)

مهدی علیپور سخاوی (از طریق اسکایپ)

بنیان گذار میلوژی

واهاگن سرکیسیان

واهاگن سرکیسیان

مدیر بازاریابی اسنپ تریپ و استراتژیست مارکتینگ گروه اسنپ

کاوه گودرزی

کاوه گودرزی

مدیر عامل شتابدهنده جهش

میلاد اسلامی زاد

میلاد اسلامی زاد

مدیر روابط عمومی و محتوای سابق اسنپ

میلاد با تحصیلات کارشناسی ارشد
موسس و رئیس هیئت مدیره نویسش
معاون بازاریابی شرکت آینه جادو
مدیر ارشد بازاریابی نوار
موسس و مدیرعامل نوین افزار
موسس و مدیرعامل تگ‌مایندز
موسس و معاون بازاریابی تیارا
کارگردان و پژوهشگر تئاتر می باشد

محمدرضا بحرینیان

محمدرضا بحرینیان

مشاور کسب و کار های نوپا

از دانشگاه HHL Leipzig آلمان
کارشناس ارشد مدیریت استراتژیک از دانشگاه شهید بهشتی
مدیر توسعه آموزش کارآفرینی
Berlin Startup Incubator (HWR University)
تحلیل بازار آموزش و اکوسیستم کارآفرینی در برلین
Startup Spin-off Development
مدیر استراتژی کسب و کار Iran Knowledge موسسه بین المللی توسعه دانش فردای ایرانیان
عضو تیم طراحی و توسعه مراکز کارآفرینی، مرکز کارآفرینی تیوان، شتابدهنده نوآوری نوتک (بهمن کپیتال).

محمد گرویی

محمد گرویی

مدرس کسب و کار

وحید کریمانه

وحید کریمانه

بنیان گذار فول فکر

آیدین پرنیا

آیدین پرنیا

بنیانگذار اَوِسِن

امير رايان

امير رايان

مربی UI/UX

سوگل ثابت فر

سوگل ثابت فر

بنیان گذار شفاجو

امین دولتی

امین دولتی

بنیان گذار مشورت

حسین توحیدی

حسین توحیدی

بنیانگذار پویا فناوران کوثر

حامد امینی

حامد امینی

مدیر بازرگانی پویا فناوران کوثر

محمد حسین ربیعی

محمد حسین ربیعی

محمد علی جعفری

محمد علی جعفری

معاون مرکز نوآوری و کارآفرینی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران

کارشناسی ارشد کارآفرینی از دانشگاه تهران و معاون مرکز نوآوری و کارآفرینی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران است. بیش از ده سال است در حوزه آموزش و مشاوره کسب و کارهای نوپا و هسته های نوآور و کارآفرین پارک علم و فناوری دانشگاه تهران کار می کند و در رویدادهای استارت آپی علاوه بر برنامه ریزی و اجرا به عنوان مربی و مدرس کارگاه های آموزشی فعالیت دارد.

زینب رئوفی

زینب رئوفی

بنیانگذار سیمیاروم

کمیته اجرایی

علی صیدی

علی صیدی

فاطمه دهقانی

فاطمه دهقانی

آزاده سعادتمند

آزاده سعادتمند

مریم پورفولاد

مریم پورفولاد

عفت امینی

عفت امینی

مریم فخاریان

مریم فخاریان

فاطمه فلاحی

فاطمه فلاحی

کیمیا کامرانی

کیمیا کامرانی

هانیه جعفری

هانیه جعفری

همیار سلامت

سولماز طاهری

سولماز طاهری

هميار سلامت

میلاد رضایی

میلاد رضایی

همیار سلامت

محمد قوشچیان

محمد قوشچیان

همیار سلامت

مژگان عجمی

مژگان عجمی

هميار سلامت

سارا آریایی

سارا آریایی

همیار سلامت

الناز جلیلوند

الناز جلیلوند

همیار سلامت

لاله فرج زاده

لاله فرج زاده

همیار سلامت

نوید ابراهیم زاده

نوید ابراهیم زاده

همیار سلامت

الهام دیاری

الهام دیاری

همیار سلامت

معصومه صادقی

معصومه صادقی

همیار سلامت

فهیمه محمودی

فهیمه محمودی

همیار سلامت

مریم ایاسه

مریم ایاسه

همیار سلامت

شراره رشیدی

شراره رشیدی

همیار سلامت

راضیه صفاری فرد

راضیه صفاری فرد

همیار سلامت

زینب میرچناری

زینب میرچناری

همیار سلامت

منا سلگی

منا سلگی

همیار سلامت

اقبال مرادی

اقبال مرادی

همیار سلامت

حنا درویشی

حنا درویشی

همیار سلامت

زینب آقازاده

زینب آقازاده

همیار سلامت

شکیبا عطاالهی

شکیبا عطاالهی

همیار سلامت

بصیره اعتمادی

بصیره اعتمادی

همیار سلامت

مینا شکری

مینا شکری

همیار سلامت

مهدیه آجدانی

مهدیه آجدانی

همیار سلامت

شیما فرازمهر

شیما فرازمهر

همیار سلامت

علی نوروزی

علی نوروزی

همیار سلامت

فائزه انصاری زاده

فائزه انصاری زاده

همیار سلامت

آیدا دهداری

آیدا دهداری

همیار سلامت

فرزانه ابوالحسنی

فرزانه ابوالحسنی

هميار سلامت

سمیه مرادی

سمیه مرادی

هميار سلامت

سارا حیدرآبادیان

سارا حیدرآبادیان

همیار سلامت

زمان‌بندی

روز اول
روز دوم
روز سوم
عنوانشروعپایان
پذیرش شرکت کنندگان۱۴:۰۰۱۴:۳۰
سخنرانی مدعوین۱۴:۳۰۱۵:۳۰
کارگاه کسب و کار های سلامت روان۱۵:۳۰۱۶:۳۰
پذیرایی و تنفس۱۶:۳۰۱۷:۰۰
توضیحات تسهیلگر رویداد۱۷:۰۰۱۷:۳۰
آغاز ارائه ایده پردازان۱۷:۳۰۱۹:۰۰
رای گیری از شرکت کنندگان۱۹:۰۰۱۹:۳۰
کارگاه تیم سازی۱۹:۳۰۲۰:۰۰
اعلام نتایج ایده های برتر۲۰:۰۰
پذیرایی شام۲۰:۳۰
عنوانشروعپایان
ورزش صبحگاهی۰۸:۰۰۰۸:۳۰
پذیرایی صبحانه۰۸:۳۰۰۹:۰۰
کارگاه آشنایی با بوم کسب وکار Lean۰۹:۰۰۱۰:۰۰
پذیرایی میان وعده۱۰:۰۰۱۰:۳۰
کارگاه اعتبار سنجی۱۰:۳۰۱۱:۳۰
ناهار و نماز۱۱:۳۰۱۳:۰۰
کارگاه تولید کمینه محصول اولیه (mvp)۱۴:۰۰۱۵:۰۰
کار تیمی۱۵:۰۰۲۰:۰۰
پذیرایی شام۲۰:۰۰
عنوانشروعپایان
ورزش صبحگاهی۰۸:۰۰۰۸:۳۰
پذیرایی صبحانه۰۸:۳۰۰۹:۰۰
کارگاه ارائه حرفه ای۰۹:۰۰۱۰:۰۰
ارائه آزمایشی تیم ها در حضور مربیان۱۱:۳۰
ناهار و نماز۱۲:۰۰۱۳:۰۰
حضور در سالن اختتامیه۱۵:۰۰
آغاز ارائه نهایی تیم ها در حضور داوران۱۵:۳۰۱۷:۳۰
جلسه داوران و اعلام نتایج نهایی۱۷:۳۰۱۸:۰۰
اختتامیه۱۸:۰۰
سخنرانی مدعوین۱۸:۳۰
اعلام نتایج و اهدای جوایز۱۹:۳۰
خداحافظی و عکس یادگاری۲۰:۳۰

آدرس:تهران خیابان کارگر شمالی، خیابان شانزدهم، پارک علم و فناوری دانشگاه تهران