روز جهانی بازی های رومیزی - کافه کندو (شیراز)

شروع رویداد
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۹۵ ۰۷:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۹۵ ۲۱:۰۰
مکان رویدادشیراز
موضوع رویدادفرهنگی هنری / غیره
اضافه به تقویم
روز جهانی بازی های رومیزی - کافه کندو (شیراز)
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۷۱۳۶۲۳۶۳۷۳
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

اگر تاس دستتونه بذارید زمین، اگر وسط بر زدن كارتهاتون هستید دست نگه دارید و سریعا به دوستانتون زنگ بزنید، ساعت هاتون رو با ما میزون كنید و آماده بشید برای بزرگترین رویداد سراسری بازیهای رومیزی در جهان. قراره كل روز رو بگیم و بخندیم و بازی كنیم...

چه روزی؟

روز جهانی بازیهای رومیزی هر ساله در ماه آوریل در سرتاسر دنیا برگزار میشه. در این روز مراکز بازی در کشورهای مختلف، پر میشن از بازیهایی که شرکت کنندگان میتونن اونها رو به رایگان بازی کنند. این رویداد در کل دنیا - شامل ۸۰ کشور در ۷ قاره - هرساله با شکل و شمایلی هماهنگ برگزار میشه. اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد رو میتونین اینجا بخونید. امسال قراره ایران هم (به همت سایت رومیز) جزو برگزارکنندگان این رویداد باشه. شما هم اگه حوصلتون سر رفته و دلتون بازی میخاد، اونهم بازی مجانی، اونهم یک روز کامل، به ما بپیوندین که قراره خیلی خوش بگذره!

?

چه خبره؟

  • جمع شیم! مراکزی در شهر تهران و شیراز (و احتمالا شهرهای دیگه) قراره با قفسه های پر از بازی در خدمت عشاق و علاقمندان بازیها باشند. در تمام این مراکز کهنه کارهای بازیها حضور دارند تا بتونند شما رو در امر خطیر بازی کردن کمک کنند و احیانا خودشون هم بشینن دورمیز و کنارتون بازی کنند. برای آگاهی از این مراکز منتظر بروزرسانیهای ما باشید.
  • بازی کنیم! کلی بازی انتظارتونو میکشه که رایگان میتونین تمامشو بازی کنین. از بازیهای کارتی سریع گرفته تا بازیهای استراتژیک، از بازیهای دو نفره تا بازیهای مهمونی! برای راحتی انتخاب، ما بازیها رو بر اساس سبک و سیاقشون براتون سانس بندی کردیم و هر سانس در اون روز شامل یه سری بازیها میشه. برای اطلاع از بازیهای هر مرکز و سانسهاش سایت و کانال تلگرام رومیز رو دنبال کنید.
  • دست خالی خونه نریم! طبق رسوم این رویداد در جهان، سایت رومیز هم بسته ای رو به عنوان یادگاری از این روز، براتون حاضر کرده که محتویاتشو فعلا لو نمیدیم! در کنار این فروش بازیهایی که اون روز بازی میشن هم جزو مرسومات این رویداد در کل دنیاس، و البته که با یک تخفیف خیلی خوب! غیر از اینها پوسترهای جذاب و اختصاصی هم از بازیها براتون تهیه کردیم که در روز رویداد عرضه میشن. و صد البته تیشرتهای اختصاصی روز جهانی بازیهای رومیزی رو نباید فراموش کنیم که از چند روز قبل از رویداد قابل تهیه خواهند بود.

?

چرا که نه!

از اونجاییکه ظرفیت هر مرکز محدوده، لطف کنید و زودتر ثبت نام کنید تا هم ما آمار دستمون باشه و هم شما بتونین به سانس و بازی مورد علاقتون برسید. نوتیفیکیشن گوشیتون رو هم روشن بذارید و موبایلتون دم دستتون باشه كه قراره خیلی زود بروزرسانی خبرای جدید رو در سایت و کانال تلگرام داشته باشیم كه شامل اطلاعات دقیق مراكز برگزاری، ساعات رویدادهای خاص و از همه مهمتر سانسها و بازیهای موجود خواهد بود. ما میخایم تمام تلاشمون رو بکنیم که به هممون خوش بگذره و بتونیم عشق به بازیها رو بیشتر و بیشتر به کمک هم پراکنده کنیم، چون روز جهانی بازیهای رومیزی روزیه درباره جمع شدن، کنار هم بازی کردن، کشف دوستها و بازیهای جدید و کمک به دیگران برای آشنایی با این سرگرمی بی نظیر! پس برای جمعه ۱۰ اردیبهشت از الان حاضر باشید...

پیش بسوی روز جهانی بازیهای رومیزی!

آدرس:شیراز شیراز پل معالی آباد بلوار بهشت کافه برد گیم کندو Cando Boardgame Cafe