دومین تور استارتاپی جاده ابریشم "تبریز"

شروع:
جمعه ۲۷ مهر ۹۷ ۱۵:۳۰
پایان:
جمعه ۲۷ مهر ۹۷ ۲۰:۰۰
دومین تور استارتاپی جاده ابریشم "تبریز"
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات رویداد

 استارتاپ جاده ابریشم در نوع خود نخستین رویداد معرفی کننده استارتاپ‌های ایرانی به جامعه کارآفرینی ایران و جهان است که با هدف آشنایی با برترین شرکت‌های نوآور و نوپا موجود در کشور و همچنین تسهیل ارتباطات جهانی، دسترسی آسان‌تر به تجربیات موفق در سطح بین المللی و جذب سرمایه خارجی طراحی شده است. این برنامه از دو قسمت اصلی «تور استارتاپی» و «رویداد فینال» تشکیل شده که با فاصله‌ای چند ماهه از یکدیگر برگزار می‌شوند.

امسال که دومین دوره این رویداد را در پیش داریم، در بخش نخست، تیم اسـتارتاپ جاده ابریشم شامل مجموعه‌ای از فعالان زیسـت بوم استارتاپی ایران و اروپا به پنج شهر کرمان - شیراز - مشهد- تبریز و تهران سفر خواهند کرد و با اکوسیستم کارآفرینی این مناطق دیدار خواهد داشت. کاروان استارتاپ جاده ابریشم دربردارنده تیمی از نمایندگان و کارشناسان صندوق‌های سرمایه‌گذاری و شرکت‌های موفق و نیز کارآفرینان حوزه فناوری است که با هدف آشنایی با زیست بوم استارتاپی و فعالان این حوزه در مناطق مختلف ایران فعالیت می‌کنند. در هر شهر، هریک از استارتاپ هایی مستقر در آن شهر یا شهرهای اطراف که از پیش در این رویداد ثبت نام کرده اند، کار خود را به سرمایه‌گذاران و کارشناسان حاضر ارائه می‌دهند و با سایر استارتاپ‌های منتخب در شهر خود به رقابت می‌پردازند.

 

- جهت ثبت نام استارتاپ خود به عنوان شرکت کننده و رقابت با سایر استارتاپ‌های کشور از اینجا اقدام کنید. (این ثبت نام رایگان است)
- بلیتی که در این صفحه (صفحه پیش رو درسایت ایوند) خریداری می کنید برای شرکت در همایش می باشد.


بعد از رقابت مرحله اول استارتاپ‌های منتخب از این پنج شهر فرصتی برای شرکت در رویداد فینال خواهند داست و در تاریخ ۲ و ۳ اسفند ۹۷ در جزیره کیش، در یک همایش دو روزه در کنار شبکه سازی و شرکت در پنل ها و سخنرانی ها، با سایر فینالیست‌های این دوره به رقابت خواهند پرداخت و ارتباطات بیشتر و موثرتری برای رشد استارتاپ خود برقرار خواهند کرد.


مشاهده گزارش دوره اول رویداد استارتاپ جاده ابریشم


- شما نیز اگر در زیست بوم استارتاپی ایران فعالیت می‌کنید، می‌توانید در این رویداد شرکت کنید و به شبکه سازی و رشد تجربه خود در این فضای پویا بپردازید.

 

"با توجه به جنبه بین المللی بودن این رویداد و حضور داوران چند زبانه، این رویداد به زبان انگلیسی برگزار خواهد شد"

داوران

David Braun

David Braun

کارآفرین در زمینه تکنولوژی، مربی و مشاور در شتاب‌دهنده‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری

یکی از مهندسان سابق مرسدس. دیوید در حال حاضر یک کارآفرین در زمینه تکنولوژی، مشاور، مربی و طراح رابط کاربری و تجربه کاربری است که با شتاب‌دهنده‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری بسیاری همکاری کرده است.

Ekaterina Matveeva

Ekaterina Matveeva

زبانشناس، بنیان‌گذار Amolingua

کاترینا ماتویوا یک زبانشناس و معلم زبان های خارجی در کشور انگلیس می‌باشد. وی همچنین موسس استارتاپ Amolingua است که به عنوان یکی از موفق‌ترین استارتاپ‌های سال ۲۰۱۵ توسط CNBC لقب گرفت. استارتاپ او بر روی یادگیری زبان و فرهنگ با استفاده از تمرین‌های متخلف تمرکز دارد.

Babak Tadayon

Babak Tadayon

مدیر سرمایه گذاری Lyan Capital Managment

بابک دکترای اقتصاد و فوق لیسانس خود را از Imperial College London درلندن اخذ نموده است. او مدیر سرمایه‌گذاری Lyan Capital Managment است و چندین سال در لندن در شرکت‌های بانکی و مالی بزرگ Tages Capital و گروه‌های بانکی استرالیایی و نیوزیلندی مشغول به کار بوده است.

Kamran Khoshi

Kamran Khoshi

هم‌بنیان‌گذار زورق

کامران خوشی عضو هیئت مدیره و هم‌موسس استارتاپ زورق، یکی از معتبرترین وب‌سایت‌های خرید اینترنتی بلیط هواپیما و قطار، می‌باشد. او مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه شریف اخذ کرد و برای گرفتن مدرک MBA خود به ادینبورگ مهاجرت کرد و پس از بازگشت از اسکاتلند و در سال ۲۰۱۰ زورق را بنیان گذاری کرد.

Hassan Etaat

Hassan Etaat

مشاور تجارت الکترونیک، مدیرعامل شرکت ایده‌های نوین پارسیان

حسن اطاعت به مدت ۲۶ سال به عنوان کارافرین، مالک و مدیر کسب و کار در زمینه های وب، تجارت الکترونیک، خدمات پرداخت، بانکداری الکترونیکی و خدمات اعتباری، تجربه کسب کرده است و به عنوان منتور، سخنران و داور رویدادهای استارتاپی در ایران و خارج از کشور، تجارب خود را در اختیار کسب و کارهای نوپا قرار می‌دهد.

سخنرانان

Ekaterina Matveeva

Ekaterina Matveeva

چگونه توجه‌ها را به سمتاستارتاپ خود جلب کنیم؟

Hassan Etaat

Hassan Etaat

پیش بینی مالی طرح‌ها برای ارائه به سرمایه‌گذار

Moojan Asghari

Moojan Asghari

چگونه به شکل موثر و حرفه‌ای شبکه‌سازی کنیم؟

Kamran Khoshi

Kamran Khoshi

چالش‌های سر راه کارآفرینان

حامیان رسانه‌ای

سوالات متداول

ثبت نام از طریق این صفحه به منزله‌ی ثبت‌نام استارتاپمان در این رویداد است؟
خیر. بلیتی که تهیه می‌کنید صرفا برای حضور در رویداد بوده و برای شرکت دادن استارتاپتان در رقابت بین استارتاپ‌ها می‌بایست از طریق silkroadstartup.org اقدام نمایید.
آیا فقط افرادی که استارتاپی دارند می‌توانند در این رویداد شرکت کنند؟
نه. هر کسی که مشتاق آشنایی با استارتاپ‌ها و فضای استارتاپی شهر تبریز باشد می‌تواند در این رویداد شرکت کند.
بلیت پرینت شود یا خیر؟
نه. نیازی به چاپ بلیت نیست.
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
متاسفانه خیر.
شرکت در این رویداد برای فردی که جز تیم استارتاپی نیست چه فایده‌ای دارد؟
شبکه‌سازی، آشنایی با شیوه داوری بین‌المللی و انتظاراتی که از یک استارتاپ می‌رود، استفاده از سخنرانی‌های رویداد و آشنایی بیشتر با استارتاپ‌ها و فضای استارتاپی شهرتان بخشی از چیزهایی هستند که با شرکت در این رویداد کسب می‌کنید.
استارتاپ سیلک رود؟ استارتاپ ویکند؟
استارتاپ جاده ابریشم استارتاپ ویکند نیست. استارتاپ ویکند بیشتر یک رویداد آموزشی بوده و طی سه رو برگزار می‌شود. در استارتاپ ویکند «ایده‌ها» به رقابت می‌پردازند اما در استارتاپ جاده ابریشم تیم‌های استارتاپی که در حال حاضر مشغول به فعالیت هستند با یکدیگر رقابت می‌کنند. البته اگر شما جز تیم استارتاپی نباشید نیز می‌توانید در این رویداد به عنوان شرکت کننده عادی حضور داشته باشید.

زمان‌بندی

زمان‌بندی رویداد
عنوانشروعپایان
پذیرش۱۵:۰۰۱۵:۴۵
تلاوت آیات و سرود جمهوری اسلامی ایران ۱۵:۴۵۱۵:۵۰
خیر مقدم۱۵:۵۰۱۶:۰۰
سخنرانی کامران خوشی۱۶:۰۰۱۶:۱۵
پیچ ۳ استارتاپ اول۱۶:۱۵۱۶:۴۵
سخنرانی اکاترینا ماتویوا۱۶:۴۵۱۷:۰۰
پیچ ۳ استارتاپ دوم۱۷:۰۰۱۷:۳۰
استراحت و شبکه‌سازی۱۷:۳۰۱۸:۰۰
سخنرانی حسن اطاعت۱۸:۰۰۱۸:۱۵
پیچ ۴ استارتاپ آخر۱۸:۱۵۱۸:۵۵
سخنرانی موژان اصغری۱۸:۵۵۱۹:۱۰
پنل۱۹:۱۰۱۹:۵۰
اعلام نتایج و اختتامیه ۱۹:۵۰۲۰:۱۵

برگزارکنندگان

ندا ضیا

ندا ضیا

احسان عبدی‌پور

احسان عبدی‌پور

علیرضا نظامی

علیرضا نظامی

آدرس:تبریز اول زعفرانيه، جنب شركت مخابرات استان، سالن سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان شرقی