رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۰

رویداد تبادل فناوری در حوزه فناوری‌های نوین انرژی

 • آنلاین
 • رایگان
 • صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با همکاری بومرنگ
یک‌شنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

دوره مجازی معماری، متاورس و NFT

 • آنلاین
 • ۸۹۰,۰۰۰ تومان
 • زنجیره فرهنگی ایوان
پنج‌شنبه ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

کارگاه آنلاین برنامه نویسی پایتون

 • آنلاین
 • ۶۰۰,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی پژواک دانش
سه‌شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

دوره آموزشی تربیت مدیر محصول

 • آنلاین
 • ۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • تیم برگزاری رویداد نوآفرینان
کاور
"تکنولوژی و کاربردهای آن در موزه‌ها و صنعت توریسم" در تاریخ چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

وبینار تکنولوژی و کاربردهای آن در موزه‌ها و صنعت توریسم

موزه‌ها از جمله نمادهای هویت یک ملت هستند. موزه‌ها نه تنها در برگیرنده اشیاء باستانی بلکه نشانگر تاریخچه مردم یک کشور و فرهنگ آن هستند. در همین راستا در حوزه گردشگری توجه خاصی به موزه‌ها می‌گردد. با توجه به اهمیت این موضوع و جذابیت‌های موزه‌ها، همواره تلاش می‌گردد تا در طراحی فضا، نمایش اشیاء و تک تک موارد موجود در موزه‌ها خلاقیت‌هایی موثر صورت پذیرد.

با توجه به توسعه تکنولوژی در حوزه‌های گوناگون زندگی روزمره انسان‌ها، موزه‌ها نیز از این قاعده مستثنا نیستند. امروزه موزه‌ها در تمامی جهان تلاش می‌نمایند تا با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا ضمن ایجاد فضایی لذت‌بخش برای بازدیدکنندگان، ارائه‌ای موثر را برای مفاهیم مدنظر ایجاد نمایند. در سال ۲۰۲۰ با توجه به گسترش شیوع ویروس کرونا استفاده موثر از تکنولوژی برای موزه‌ها که حال با معضلی جدید روبرو بودند بسیار پر اهمیت‌تر گردید. این اهمیت به حدی بود که شعار سال ۲۰۲۱ ایکوم، کمیته ملی موزه‌ها، به این موضوع و تاثیر فضای دیجیتال بر روی موزه‌ها اختصاص یافت.

در جهت فرهنگ‌سازی هر چه بیشتر و انتقال دانش و اطلاعات مناسب در راستای همین شعار شرکت رازق، از شرکت‌های پیشرو در ارائه راهکارهای نوین در حوزه موزه‌ای، با همکاری ایکوم ایران و موزه ورزش مجموعه رویدادهایی را ایجاد نموده‌اند. وبینار رایگان "تکنولوژی و کاربردهای آن در موزه‌ها و صنعت توریسم" چهارمین وبینار از این مجموعه رویدادها است که با سخنرانی مهندس آرش امینی در ۱۷ آذر ۱۴۰۰ برگزار می‌گردد.

در این وبینار که به صورت ویژه به تکنولوژی و کاربردهای آن در صنعت توریسم، گردشگری و موزه‌ها توجه دارد، مهندس آرش امینی، مدیر بازاریابی و فروش شرکت رازق و از متخصصین توسعه کسب‌وکار در حوزه تکنولوژی، ضمن معرفی برخی تکنولوژی‌ها به اتفاقاتی که از تعامل بخش‌های مختلف این صنعت و حوزه‌های گوناگون تکنولوژی به وجود آمده است خواهند پرداخت.

سخنرانان

مهندس آرش امینی
مهندس آرش امینی
مدیر بازاریابی و فروش شرکت رازق

- مدیر بازاریابی و فروش شرکت رازق

- مشاور مدیریت در حوزه توسعه کسب‌وکار، برندینگ، بازاریابی و فروش

برگزارکنندگان

شرکت رازق
شرکت رازق

شرکت دانش‌بنیان رازق از جمله بزرگترین مجموعه‌های فعالی در حوزه واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و شبیه‌سازها است که پروژه‌های موفقی را با مجموعه‌هایی همچون بانک ملی، شهرداری تهران و موزه ولیعصر به انجام رسانده است.

این مجموعه پیشرو در ارائه راهکارهای نوین تکنولوژیک در حوزه موزه‌‌ای و گردشگری در سطح کشور است.

ایکوم
ایکوم

کمیته ملی موزه‌های ایران

موزه ورزش
موزه ورزش

موزه خصوصی ورزش در سال 1392 با مجوز از اداره کل موزه ها و اموال منقول وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فعالیت خود را آغاز نمود. در این مدت علاوه بر دیدار با ورزشکاران و پیشکسوتان، در امر جمع آوری و گردآوری اطلاعات مرتبط به تاریخ ورزش ایران تحقیق و تفحص انجام شده است. همچنین با همکاری سایر موزه ها اقدام به برگزاری چندین نمایشگاه بصورت فیزیکی و یا دیجیتال(مجازی) نموده است.

سوالات متداول

این دوره نیاز به پیش نیاز خاصی ندارد.
صرفا یک سیستم جهت اتصال (کامپیوتر-لپ‌تاپ-گوشی هوشمند) و یک اینترنت مناسب نیاز است.
خیر. نیازی به پرینت بلیط نمی‌باشد.
شرکت رازق
برگزار‌کننده: شرکت رازق
۱۷۲
دنبال کننده
۷
کل رویدادها

شرکت دانش بنیان رازق، از سال 1391 فعالیت‌های تحقیقاتی خود را آغاز کرد. فعالیت های این شرکت شامل تحقیق و توسعه در زمینه واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و تکنولوژی‌های تعاملی می باشد. شرکت دانش بنیان رازق در ساخت محصولات خود از بدنه علمی قوی و نیروی کار ماهر برخورداربوده و از آخرین دستاوردهای علمی در زمینه ساخت محصولاتش بهره می‎برد. مهندسان و پژوهشگران ا...

بیشتر از ۳۰ نفر (۹۷%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.