کاور
"وبینار "تحقیقات بازار"" در تاریخ سه‌شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

 تحقیقات بازار یا Market Research به مجموعه فعالیت‌های یکپارچه‌ای گفته می‌شود که برای جمع‌آوری اطلاعات با هدف شناخت بازار و مشتری‌ها صورت می‌گیرد. تحقیقات بازار را می توان یکی از مهم‌ترین استراتژی‌های کسب‌و‌کار عنوان کرد. هدف از تحقیقات بازار این است که شما به شناخت بهتری از مشتری‌های خود برسید، دید بهتری نسبت به رقبا پیدا کنید و نیازهای بازار را برای ارائه‌ی یک محصول مناسب درک کنید. درواقع اطلاعاتی که از تحقیقات بازار جمع‌آوری می‌شوند به شما کمک می‌کنند که ببینید آیا برای محصول یا خدماتی که می‌خواهید ارائه دهید مشتری در بازار وجود دارد یا خیر. این اطلاعات به کارآفرینان اجازه می‌دهد که برای کسب‌و‌کار خود تصمیمات عاقلانه‌ و سودمندتری بگیرند. در این وبینار با حضور آقای مجیدعقلایی قرارست به این موارد بپردازیم. با تریگ آپ همراه باشید...

 

کارگاه مقدماتی (دو ساعت اول):
? اصول تحقیقات بازار و بخش بندی بازار
? فرايند تحقيقات بازار
? هدف‌گذاری و طراحی دستاوردها
? تحقيقات بازار در محصولات تکنولوژی محور
? انتخاب دروازه ورود به بازار

کارگاه تکميلي (دو ساعت دوم):
? روش‌های تحقيقات بازار و جمع آوری داده
? منابع اطلاعاتی موجود در کشور
? برآورد حجم بازار
? روش‌های پيش بينی بازار

 

t.me/trigup

www.instagram.com/trigupcom

مدرس

مجید عقلایی
مجید عقلایی
مدیرعامل شرکت توسعه بازار سام.

برگزارکنندگان

تریگ آپ
تریگ آپ
شتابدهنده

در سال 1396 تریگ آپ شکل جدیدی به خود گرفت. تریگ آپ به شناسا، صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر پیشرو در اکوسیستم و اولین سرمایه‌گذار خطرپذیر در حوزه سلامت پیوست. دانش و تجارب ارزشمند شناسا در زمنیه‌های مدیریت منابع، سلامت، سبک زندگی، فناروی اطلاعات و اینترنت اشیا در کنار توانمندی‌های ما در پرورش تیم‌های موفق قرار گرفت و پیمودن مسیر را برای کسب و کارهای نوپا آسان‌تر نمود.

هم اکنون شتابدهنده تریگ‌آپ علاوه بر استارتاپ‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات،‌ فناوری‌های حوزه سلامت، فناوری‌های مالـی(فین تک)، فناوری‌های آمـوزشی، راهکارهای سبک زندگی و فناوری‌های حوزه مدیریت منابع طبیعی را نیز پوشش‌دهی می‌کند تا با جذب تیم‌های با انگیزه در حوزه‌های مختلف و حمایت از آنها بتواند گامی موثر در جهت پیشرفت و رفاه جامعه بردارد. فعالیت‌ها: عمده فعالیت تریگ آپ در سه مرحله پیش‌شتابدهی، شتابدهی و پساشتابدهی، در بازه‌های زمانی مشخص است. استارتاپ‌هایی که در مرحله نخست پذیرفته شوند وارد مرحله پیش‌شتابدهی شده و از خدمات آموزشی، منتورشیپ و فضای کار ما بهره‌مند می‌شوند. در صورتی که تیم شما با موفقیت از این مرحله عبور کند وارد مرحله شتابدهی خواهید شد.

در این مرحله علاوه بر فضای کار و منتورشیپ از مشاوره حقوقی، منابع انسانی و مالی نیز بهره خواهید برد. علاوه بر این سرمایه اولیه نیز دریافت خواهید کرد. امکان ارتباط با شبکه سرمایه‌گذاران نیز از مزایای چشمگیر این مرحله برای استارتاپ‌ها است. در مرحله آخر علاوه بر تمام خدمات مراحل پیش، شاخص‌های عملکردی شما تعریف و پایش می‌شود. تریگ آپ گام به گام تا رسیدن به موفقیت همراه شماست و با دانش، تجربه و سرمایه‌های مادی از شما حمایت خواهد کرد.

۳۰۹
دنبال کننده
۲۵
کل رویدادها

شتابدهنده تریگ‌آپ در سال 1394 با هدف حمایت از استارتاپ‌ها و جوانان با انگیزه اکوسیستم کارآفرینی شروع به کار کرد. این مجم...

بیشتر از ۳۰ نفر (۸۴%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

دوازدهمین کارگاه ارزشگذاری استارتاپ‌ها

 • آنلاین
 • از ۷۰۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز توسعه کارآفرینی ریمیا
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۰

دوره آموزشی کارآفرینی، ورود به بازارکار، تشکیل هسته های فناور و راه اندازی استارت آپ

 • آنلاین
 • ۵۸۰,۰۰۰ تومان
 • مؤسسه آموزشی کارآفرینی سلتکس
شنبه ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

استارت آپ چیست ؟

 • آنلاین
 • ۱۰۰,۰۰۰ تومان
 • کارخانه استارت آپی دانشگاه گلرنگ
پنج‌شنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

ایجاد کسب و کار و توسعه آن در فضای مجازی

 • آنلاین
 • از ۷۵,۰۰۰ تومان
 • آدوا