کاور
"سمینار معرفی فرصت‌های کارآفرینی سلامت تامزآپ" در تاریخ پنج‌شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

درباره سمینار

حوزه سلامت یکی از جذاب‌ترین بازارها برای کارآفرینی و راه‌اندازی استارتاپ است اما با وجود همه جذابیت‌ها، به دلیل پیچیدگی‌ها و تخصصی بودن، ورود به آن دشوار است. اگر شما هم متوجه ارزش بازار سلامت شده‌اید و قصد دارید کسب‌وکار سلامت خودتان را داشته باشید اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید سمینار معرفی فرصت‌های کارآفرینی سلامت تامزآپ برای شما طراحی شده است.

سمینار معرفی فرصت‌های کارآفرینی سلامت، بخشی از برنامه آموزشی و توانمندسازی تامزآپ است. هدف از این رویداد،‌ کمک به شکل‌گیری ایده‌های کسب‌وکاری مناسب و تشکیل تیم‌های استارتاپی است. به همین دلیل،‌ سمینار از دو بخش تشکیل شده، معرفی فرصت‌ها و شبکه‌سازی.

 

معرفی فرصت‌ها:

حوزه سلامت به قدری بزرگ است که نمی‌توان در یک سمینار نیم‌روزه به همه بخش‌های آن پرداخت. به همین دلیل سمینار در سه بخش موازی برگزار می‌شود:

 • دارو و بیوتکنولوژی
 • تجهیزات پزشکی
 • سلامت دیجیتال

شما هنگام ثبت‌نام، حیطه مورد علاقه‌تان را انتخاب می‌کنید و در روز سمینار در برنامه طراحی شده برای آن حیطه شرکت می‌نمایید. در هر یک از سه حوزه فوق، متخصصان و کارآفرینان آن حوزه که به خوبی با صنعت آشنایی دارند شما را با شرایط آن آشنا می‌کنند. آنها تعریفی از حوزه و نقشه کسب‌وکارها و چارچوب آن ارائه می‌دهند، روندهای ملی و بین‌المللی را شرح می‌دهند و بازار را تحلیل کرده و فرصت‌های کارآفرینی را معرفی می‌کنند.

پس از آن، موضوعات ارائه شده جمع‌بندی می‌شود تا بتوانید تصویر روشنی از آن حوزه داشته باشید و ایده‌هایی کاربردی برای راه‌اندازی کسب‌وکار بیابید.

 

شبکه‌سازی:

اکنون که نسبت به یک بخش تخصصی حوزه سلامت بینش جامعی پیدا کرده‌اید، زمان آن رسیده که به دنبال هم‌تیمی بگردید. در زمان شبکه‌سازی، همه شرکت‌کنندگان از هر سه حیطه، در یک محل جمع می‌شوند. شما با کمک تسهیلگران رویداد، با افراد مختلف که علایقشان مشابه شما و مهارت‌هایشان مکمل مهارت‌های شما باشد گفتگو می‌کنید و می‌توانید برای تشکیل تیم با هم به توافق برسید.

همچنین، مشاوران تامزآپ در این زمان حضور دارند تا اگر برای انتخاب ایده به کمک نیاز داشتید با آنها مشورت کنید.

 

شما تا رویداد روز ورودی که اواخر شهریورماه برگزار می‌شود فرصت دارید ایده کسب‌وکارتان را انتخاب کنید و تیمتان را تشکیل دهید

زمان و مکان

زمان: پنجشنبه 24 مردادماه - ساعت 9 تا 13:30

مکان: بلوار کشاورز - تقاطع خیابان قدس - ساختمان سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران

موقعیت محل برگزاری: https://goo.gl/maps/mfEWE3z2xMNqKUVh7
 

شرایط ثبت‌نام

تمامی علاقه‌مندان کارآفرینی سلامت از هر رشته‌ و با هر تخصصی می‌توانند در سمینار شرکت کنند.

در تیم‌های استارتاپی، هرچه تنوع مهارت‌های اعضای تیم بیشتر باشد، تیم توانمندتر خواهد بود. بنابراین، اگر شما دانش یا مهارتی دارید که می‌تواند در تیم یک استارتاپ سلامت، مفید باشد از شما دعوت می‌کنیم در سمینار حضور یابید. دانش تخصصی سلامت،‌ توانمندی‌‌هایی کاربردی برای توسعه محصول همچون برنامه‌نویسی، طراحی محصول، و غیره و مهارت‌هایی همچون مارکتینگ و فروش همگی می‌تواند به استارتاپ‌ها کمک کند.

اگر هنوز هم شک دارید که شرکت در این سمینار برای شما مناسب است، از راه‌های معرفی‌شده در قسمت ارتباط با ما (در پایین صفحه) با ما تماس بگیرید تا راهنمایی‌تان کنیم.

 

تکمیل فرم ثبت‌نام

فرم ثبت‌نام از سه بخش تشکیل شده:

 1. اطلاعات دموگرافیک
 2. انتخاب حوزه مورد علاقه‌: با توجه به اینکه سمینار در سه لاین موازی برگزار می‌شود، شما باید یکی از سه حوزه‌ دارو و بیوتکنولوژی، تجهیزات پزشکی یا سلامت دیجیتال را انتخاب کنید.
 3. سوالات مرتبط با تشکیل تیم و شبکه‌سازی: ما برای اینکه بتوانیم به شما برای انتخاب ایده، تشکیل تیم و شبکه‌سازی کمک کنیم باید با شما بیشتر آشنا شویم. به همین دلیل اگر مایل هستید شما را برای شبکه‌سازی به دیگران معرفی کنیم، لازم است فایل رزومه‌تان را برای ما ارسال کنید و در چند خط خودتان را به ما معرفی کنید.

لطفا توجه فرمایید که ظرفیت سمینار در حیطه‌های سلامت دیجیتال و دارو و بیوتکنولوژی تکمیل شده است و شرکت‌کنندگان جدید به صورت خودکار در بخش تجهیزات پزشکی ثبت‌نام می‌شوند. همچنین، تشکیل پروفایل شبکه‌سازی فقط برای شرکت‌کنندگانی که تا پایان روز یکشنبه، 20 مردادماه ثبت‌نام کرده باشند امکان‌پذیر بوده و سوال‌های این بخش در حال حاضر غیرفعال شده است.

سخنرانان حیطه دارو و بیوتکنولوژی

دکتر عباس کبریایی‌زاده
دکتر عباس کبریایی‌زاده
مدیر گروه اقتصاد و مدیریت دارو، دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران

دکتر عباس کبریایی‌زاده، متخصص فارماکولوژی و مدیر گروه اقتصاد و مدیریت دارو، دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. ایشان سال‌ها مدیرکل دارویی وزارت بهداشت بوده و مدتی نیز عضو هیأت‌مدیره سازمان نظام پزشکی تهران بوده‌‌اند. همچنین، مدت هشت سال مدیرعامل شرکت داروسازی اسوه بودند و هم‌اکنون رئیس هیئت مدیره سندیکای تولیدکنندگان مکمل های غذایی و رژیمی ایران هستند.

دکتر پژمان آذرمینا
دکتر پژمان آذرمینا
Senior Medical Director at Avanir Pharmaceuticals

دکتر آذرمینا فارغ‌التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و کارشناسی ارشد مدیریت سلامت از دانشگاه سوری انگلستان هستند. ایشان بیش از 9 سال در شرکت دارویی فایزر (Pfizer) مشغول به کار بوده‌اند که بخش عمده آن در جایگاه medical director بوده است. دکتر آذرمینا در حال حاضر در شرکت دارویی آوانیر به عنوان Senior Medical Director مشغول به کار هستند.

دکتر هاله حامدی‌فر
دکتر هاله حامدی‌فر
مدیرعامل گروه دارویی سیناژن

دکتر هاله حامدی‌فر فارغ‌التحصیل رشته داروسازی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. ایشان فعالیت‌هایی همچون مدیریت بخش تضمین کیفیت انستیتو پاستور ایران، تدریس دوره‌هاي تضمین کیفیت و اجرای سیستم‌هاي مربوطه در دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی، آموزشی و صنعتی کشور را در کارنامه خود دارند. دکتر حامدی‌فر در حال حاضر مدیر عامل گروه دارویی سیناژن هستند.

سخنرانان حیطه تجهیزات پزشکی

دکتر حسین سلمانی
دکتر حسین سلمانی
مدیرعامل در صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی تجهیزات پزشکی

دکتر حسین سلمانی، دکترای رشته برق و قدرت، مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی تجهیزات پزشکی هستند.

ایشان همچنین، سردبیر فصلنامه پیام فن‌بازار سلامت دانشگاه علوم پزشکی تهران، عضو شورای مرکز رشد توسعه صادرات و انتقال فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران و عضو شورای مرکز رشد فناوری مواد و تجهیزات دندانپزشکی هستند.

مهندس سولماز ترابی
مهندس سولماز ترابی
مدیر ارزیابی تسهیلات صندوق پژوهش و فناوری تجهیزات پزشکی

مهندس سولماز ترابی کارشناس ارشد مهندسی صنایع هستند. ایشان بیش از 10 سال در حوزه مشاوره سرمایه گذاری و مطالعات امکان‌سنجی با محوریت حوزه سلامت داشته‌اند. همچنین مدتی نیز مدیر مطالعات بازار تجهیزات پزشکی کشور، مدیر ارزیابی صندوق تجهیزات پزشکی و مشاور شرکت‌های دارویی بوده‌اند.

سخنرانان حیطه سلامت دیجیتال

دکتر منصور فاتحی
دکتر منصور فاتحی
رییس مرکز تحقیقات انفورماتیک تصویربرداری پزشکی

دکتر منصور فاتحی متخصص رادیولوژی هستند. ایشان، فلوشیپ انفورماتیک تصویربرداری را در دانشگاه مریلند طی کرده و مدرک بورد انفورماتیک تصویربرداری آمریکا را اخذ نمودند. دکتر فاتحی همچنین عضو هیات مدیره انجمن اروپایی انفورماتیک تصویربرداری و عضو کمیته علمی بنیاد بین‌المللی رادیولوژی و جراحی به کمک کامپیوتر هستند. دکتر فاتحی اداره کارگروه بیوبانک نقشه‌برداری مغز ایران را در آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز برعهده دارند.

دکتر آیدین پرنیا
دکتر آیدین پرنیا
مدیرعامل شرکت اَوِسِن

آیدین پرنیا، دانش‌آموخته پزشکی و کارآفرین حوزه آموزش پزشکی بوده است. او هم‌بنیان‌گذار و مدیر عامل شرکت اوسن است و اکنون مشاور استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران حوزه سلامت است. وی همچنین مسئول برگزاری برنامه تامزآپ نیز می‌باشد.

تسهیلگران

دکتر علی گنجی‌زاده
دکتر علی گنجی‌زاده
مدیر رویداد مدلین
دکتر فرشته کاظمی‌پور
دکتر فرشته کاظمی‌پور
مدیر عملیاتی شرکت اَوِسِن
مهندس احسان نوری
مهندس احسان نوری
مشاور کسب و کارهای حوزه سلامت
مهندس سوگل ثابت فر
مهندس سوگل ثابت فر
بنیان‌گذار و مدیر عامل استارتاپ شفاجو
دکتر مهرناز انتصاری
دکتر مهرناز انتصاری
مشاور تجاری‌سازی فناوری در زمینه بیوتکنولوژی
دکتر حسام سردارلو
دکتر حسام سردارلو
مشاور کسب و کارهای نوپا ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی

ارتباط با ما

وبسایت: www.tumsup.ir

 ایمیل: info@tumsup.ir

تلفن: 88392549

برای دریافت مشاوره ثبت‌نام می‌توانید با شماره تلفن فوق (مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت - خانم سلطانی) تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام: @tumsup_ir

تلگرام: @tumsup_ir

تامزآپ چیست

تامزآپ برنامه جامع آموزش و توانمندسازی راه‌اندازی کسب‌وکار در حوزه سلامت است. شما با شرکت‌ در این برنامه، طی هشت ماه اصول راه‌اندازی استارتاپ در زمینه سلامت را یاد می‌گیرید و تمام مراحل ایده‌پردازی، تشکیل تیم، و سپس اعتبارسنجی و اجرای کسب‌وکار را زیر نظر مربیان و مشاوران تامزآپ طی می‌کنید.

 

مرحله اول: تیم‌سازی

در مرحله اول شما با راه‌ و روش ایده‌پردازی و راه‌اندازی کسب‌وکار در حوزه سلامت آشنا می‌شوید و با کمک مشاوران تامزآپ ایده کسب‌وکار انتخاب می‌کنید و تیم تشکیل می‌دهید.

کارگاه‌های آموزشی: کارگاه‌های اصول اولیه راه‌اندازی کسب‌وکار و سمینار فرصت‌های کارآفرینی سلامت

 

روز ورودی:

هر تیم مشکل و راهکار پیشنهادی‌اش را مقابل منتورها ارائه می‌کند. منتورها به تیم‌هایی که مورد توجهشان قرار بگیرد پیشنهاد منتورشیپ می‌دهند و بعد تیم براساس پیشنهادهایی که دریافت کرده یکی از منتورها را انتخاب می‌کند.

 

مرحله دوم: اعتبارسنجی

شما به صورت تیمی وارد مرحله دوم می‌شوید و باید طی چهار ماه ایده‌تان را اعتبارسنجی کنید و مدل کسب‌وکار خود را طراحی کنید. در این مرحله یک منتور از تیم منتورهای تخصصی تامزآپ به طور مرتب با شما در ارتباط خواهد بود و کمکتان خواهد کرد.

کارگاه‌های آموزشی: کارگاه‌های مبانی کسب‌وکار شامل مدل کسب‌وکار، اصول نوپای ناب، ارائه به سرمایه‌گذار و غیره

 

روز ارائه:

در پایان مرحله دوم، رویدادی با حضور فرشتگان سرمایه‌گذار برگزار می‌شود و شما فرصت دارید برای کسب‌وکار خود سرمایه جذب کنید. برای شرکت در این رویداد باید بوم مدل کسب‌وکارتان را تحویل داده باشید و توسط داوران تأیید شده باشد.

 

مرحله سوم: اجرای کسب‌وکار

زمان آن رسیده که محصولتان را بسازید، آن را وارد بازار کنید و مطمئن شوید محصول با نیاز بازار تناسب دارد. در این مرحله هم مشاوران و منتورهای تامزآپ همراهتان هستند.

کارگاه‌های آموزشی: موضوعات کاربردی برای اجرای کسب‌وکار شامل جذب سرمایه، طرح کسب‌وکار، بازاریابی، ثبت پتنت و غیره

 

روز دمو:

در پایان مرحله سوم، باید به یک طرح کسب‌وکار قابل ارائه به سرمایه‌گذار رسیده باشید و بتوانید کسب‌وکار خود را برای جذب سرمایه در رویداد پایانی که با حضور سرمایه‌گذاران خطرپذیر (VC) برگزار می‌گردد ارائه نمایید.

برگزارکننده

مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه علوم پزشکی تهران
مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه علوم پزشکی تهران

حامیان

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
خوش‌آمدگویی۹:۰۰۹:۱۵
سخنرانی تعریف، نقشه کسب‌وکارهای حوزه و چارچوب آن۹:۱۵۹:۳۵
سخنرانی معرفی روندهای مطرح بین‌المللی و ملی حوزه۹:۳۵۹:۵۵
سخنرانی تحلیل بازار و معرفی فرصت‌های آن۹:۵۵۱۰:۱۵
پذیرایی۱۰:۱۵۱۰:۴۵
جمع‌بندی و پرسش و پاسخ۱۰:۴۵۱۱:۳۰
شبکه‌سازی و ناهار۱۱:۳۰۱۳:۳۰
۳۲۰
دنبال کننده
۲۴
کل رویدادها

دفتر همکاری دانشگاه، صنعت و جامعه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران...

بیشتر از ۳۰ نفر (۷۶%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

آدرس

تهران بلوار کشاورز - نبش خیابان قدس - ساختمان سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

دوازدهمین کارگاه ارزشگذاری استارتاپ‌ها

 • آنلاین
 • از ۷۰۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز توسعه کارآفرینی ریمیا
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۰

دوره آموزشی کارآفرینی، ورود به بازارکار، تشکیل هسته های فناور و راه اندازی استارت آپ

 • آنلاین
 • ۵۸۰,۰۰۰ تومان
 • مؤسسه آموزشی کارآفرینی سلتکس
شنبه ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

استارت آپ چیست ؟

 • آنلاین
 • ۱۰۰,۰۰۰ تومان
 • کارخانه استارت آپی دانشگاه گلرنگ
پنج‌شنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

ایجاد کسب و کار و توسعه آن در فضای مجازی

 • آنلاین
 • از ۷۵,۰۰۰ تومان
 • آدوا