مشاهده آفلاین وبینار مزایای دیجیتال مارکتینگ و تحلیل گر گوگل

شروع رویداد
سه‌شنبه ۳۱ فروردین ۹۵ ۱۸:۰۰
پایان رویداد
سه‌شنبه ۳۱ فروردین ۹۵ ۲۰:۰۰
موضوع رویدادمدیریت / غیره
اضافه به تقویم
مشاهده آفلاین وبینار مزایای دیجیتال مارکتینگ و تحلیل گر گوگل
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱۸۸۳۵۷۳۱۴
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

آکادمی دیجیتال مارکتینگ در تاریخ اول اسفند اقدام به برگزاری وبینار آنلاین با عنوان مزایای دیجیتال مارکتینگ و تحلیل سایت نمود. بسیاری از دوستان نتونستن توی این وبینار شرکت کنن. به همین دلیل تصمیم گرفتیم لینک آفلاین مشاهده این وبینار رو در اختیار این دسته از دوستان قرار بدیم.?

پس از ثبت نام ایمیلی از طرف آکادمی دیجیتال مارکتینگ دریافت خواهید کرد،که مراحل مشاهده آفلاین این وبینار رو برای شما شرح می دهد.

در حال اجرای وبینار

?

?و اما توضیحات وبینار .......:

?

این وبینار به معرفی نسل جدید بازاریابی یعنی دیجیتال مارکتینگ و ابزارهای آن می پردازد. یکی از ?وجه تمایزها در دیجیتال مارکتینگ که آن را برای همه جذاب می کند امکان سنجش اثر بخشی تلاش های بازاریابی و اندازه گیری آن است. ابزار گوگل آنالیتیک به شما این امکان را می دهد که بتوانید به شکلی بهینه ?رفتار مشتری و اثربخشی بازاریابی خود را اندازه گیری و بررسی نمایید. در ادامه به یکی از پرطرفدارترین ابزارهای ارتباط جمعی که امروزه در ایران کاربر بسیاری دارد می پردازیم یعنی تلگرام. با کمک مباحث این وبینار شما با تکنیک های بازاریابی برای کسب و کارتان از طریق تلگرام یا تلگرام مارکتینگ آشنا شده و به این وسیله می توانید به رشد کسب وکارتان از این طریق کمک نمایید.


وبینار دیجیتال مارکتینگ و تلگرام

?


برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های 02188357314 و 09127201090 تماس بگیرید.

?

رویداد آنلاین است